Jump to content

Travanj – mjesec održavanja cacheva


therewolf

Recommended Posts

Cijeli članak je ovdje: http://geocaching-hrvatska.hr/travanj-mjesec-odrzavanja-cacheva/

Odlučili smo ovaj mjesec (travanj) proglasiti mjesecom održavanja cacheva. Kao udruga ćemo poticati obnavljanje cacheva tijekom ovog mjeseca i aktivno sudjelovati u istome.

cache_repair-300x300.jpg

Konkretno, udruga će:

  1. Obnoviti sve Oblakove cacheve u znak sjećanja na njega. Posebno izdvajamo prekrasnu seriju drvenih kapelica po Turopolju
  2. Obnoviti ili pomoći u obnovi svima koji opravdano ne mogu obnoviti svoje cacheve
  3. Pomoći s materijalom potrebnim za obnovu cacheva (kutijica, zamjenski dnevnik i drugo) onima koji trebaju pomoć

Svi kojima kao udruga možemo pomoći na neki način slobodno nam se mogu obratiti na mail ili Facebook stranicu udruge pa ćemo se potruditi.

Svim vlasnicima skrivenih kutijica skrećemo pažnju na koristan članak posvećen njihovom održavanju: https://www.geocaching.com/blog/2017/06/9-tips-for-responsible-cache-maintenance/

Link to comment

Dobro da sam zavirio ovdje. 

Jučer smo Lidija i ja našli Rope in the woods. Postavila ga je Piggyca42 koja očito nije aktivna od kraja 2015. U to vrijeme je bio i zadnji pronalazak - Therewolf. Veoma je čudno da je kutijica dvije i pol godine preživjela ležeći na zemlji pokraj bukve. Nisam to očekivao obzirom na zadnji post :

""Slijedilo je brzo upisivanje i fotkanje. Na koncu sam promislio što napraviti s priličnom kratkim "rope"-om, i na kraju sve skupa vratio , ali ne više onako visoko."""

Htio bih obnoviti cache pa bih zamolio nalaznike da mi opišu kako je to cache bio postavljen s tim nekakvim užetom i tako to. Javite se nway, jumbo, tweety, maki, stik, arizona i therewolf.

Najbolje da mi se javite na zcrnkovicc@gmail.com

pozdrav svima od noGPS Crnog

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...