Jump to content

Znalezienia przepadły


Aroonia

Recommended Posts

Witam szanownych keszerów, 

Razem z dziewczyną, narzeczoną a obecnie już żoną skarbów szukamy od 2012 roku. Mieliśmy prawie roczną przerwę  właśnie ze względu na organizację ślubu. Wczoraj znaleźliśmy czas na odwiedzenie nowopowstałych skrytek w naszej okolicy. Logując się do serwisu żeby sprawdzić trackabla zauważyłem, że na koncie mamy przyznanych niemal o połowę mniej znalezień, niż przed ślubem! Zdaje się, że było ~120, jest ~70. Zawsze wpisywaliśmy się do papierowego logbooka (kiedyś nawet awaryjnie tuszem do rzęs), więc nie ma mowy o jakimkolwiek oszukiwaniu z naszej strony. Co może być tego przyczyną? Czy w ogóle jest możliwa taka sytuacja? Czy może po takim czasie definitywnie pamięć mnie myli?

Edited by Aroonia
Link to comment

Raczej pamięć myli. Każde usunięcie logu przez właściciela skrytki skutkuje powiadomieniem mailowym do autora wpisu.

Jakimś tam alternatywnym tropem mogłoby być sprawdzenie czy logi poszły z aplikacji na stronę (jeżeli dalej macie te same telefony). Raz zdarzyło mi się odtwarzać datę znalezienia kesza na podstawie zdjęć bo zobaczyłem na mapie zieloną ikonkę tak gdzie powinna być żółta. Powodem był słaby zasięg, a wtedy logowałem wszystko z terenu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...