Jump to content

geocaching w Murowanej Goślinie


dorota1994

Recommended Posts

cześć wszystkim

 

Dopiero zaczynam zabawę w poszukiwaniu skrytek a dodatkowo piszę o tym pracę magisterską dlatego bardzo proszę o pomoc!

 

W mojej pracy magisterskiej będę badać czy geocaching na terenie Murowanej Gośliny (miasta) jest ciekawą formą turystyki i czy skrytki są ciekawie pochowane i warte odnalezienia jednak już na samym początku mam problemy z tym tematem dlatego bardzo proszę was doświadczonych o pomoc ;)

 

Jeśli jest tu ktoś kto zna Murowaną albo był tam szukać skrytek bardzo proszę o opinię, dodatkowo proszę o potwierdzenie czy skrytki są dostępnie ponieważ próbowałam jak narazie odnaleźć 2 i się nie udało :( (nie wiem czy dlatego, że miałam pecha czy dlatego, że ich tam już nie ma ale oczywiście to dopiero początek i jeszcze nie raz pójdę na poszukiwania) dlatego proszę tyko o informacje w miarę możliwości czy skrytki są na swoich miejscach jeśli to możliwe.

 

z góry bardzo dziękuję o pomoc ;)

Link to comment

Tak z ciekawości zapytam, z jakiej dyscypliny nauki będzie ta praca magisterska? A jeśli mogę coś poradzić, to zwróciłabym się raczej bezpośrednio do osób, które zakładały i znajdywały skrytki w Murowanej Goślinie. Ewentualnie poszukałabym grup geocacherów na FB właściwych dla tego terytorium i tam szukała informacji.

Edited by elales
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...