Jump to content

Κακόβουλο log


panteliz

Recommended Posts

Ο χρήστης jimmny01 logάρει σε δύο μου κρύπτες ως "missing" ενώ συνομιλώντας μαζί του διαπιστώνω πως δεν έχει βρει τις σωστές θέσεις που περιγράφονται αναλυτικά σε αυτές, αλλά ακολουθώντας δικούς του κανόνες απλά ψάχνει.

Οι κρύπτες βρίσκονται στις θέσεις τους, καθώς ελέγχθηκαν πριν από μία εβδομάδα.

 

Θεωρώ την πράξη κακόβουλη ή απλά ο χρήστης δεν γνωρίζει το παιχνίδι.

Πως γίνεται να αφαιρεθούν τα περιττά και ανούσια log. Θα έπρεπε να αναφέρω τον χρήστη;

Ευχαριστώ

 

caches:

https://coord.info/GLQC1KDR

https://coord.info/GC6324C

Edited by panteliz
Link to comment

Καταρχήν καλωσόρισες πίσω και πάλι biggrin.gif

Το πρόσεξα κι εγώ από τις φωτογραφίες που πόσταρε ότι είναι αλλού για αλλού.

Μάλιστα μου έκανε εντύπωση που ειδικά αυτή στο ναυάγιο την είχες επισκεφτεί λίγες μέρες πριν.

Αφού εσύ επικοινώνησες μαζί του και δεν "καταλαβαίνει" μπορείς εύκολα να σβήσεις το lοg του από την σελίδα της κρύπτης. Έτσι κι αλλιώς έχει δηλώσει found It χωρίς να την βρει ph34r.gif

Σαν owner της κρύπτης δίπλα σε κάθε log σου εμφανίζει τον γνωστό κάδο για να διαγράψεις το συγκεκριμένο log. Απλά σου ζητάει να γράψεις και μια αιτιολογία όπως πχ fake log κλπ κλπ

Μάλλον δεν γνωρίζει του κανόνες καλά , θα του μάθει όμως σιγά σιγά cool.gif

Βάλε καμιά καινούργια στα όμορφα κοντινά μέρη που διαλέγεις !!!

Link to comment

Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόκριση και για τα καλά σου λόγια σε όλες μου τις κρύπτες που έχεις επισκεφτεί!

 

Μίλησα ξανά μαζί του και έκανε λάθος ψάξιμο λόγω κακής μετάφρασης αγγλικών. Δηλαδή δεν κατάλαβε ακριβώς τις οδηγίες. Παρόλ' αυτά πιστεύω πως δεν είναι σωστό να πετάμε ένα "missing" διότι ψιλό βαριόμαστε να ασχοληθούμε και να ψάξουμε..

 

Έχω τοποθετήσει εδώ και ένα χρόνο μια πολλαπλή στον Κιθαιρώνα αλλά περιμένω να δω στην επόμενη επίσκεψη εάν είναι ακόμα σε καλή κατάσταση για να την δημοσιεύσω!

Επίσης έχω κατά νου ένα άλλο spooky μέρος εδώ κοντά.. stay tuned ;)

 

Καταρχήν καλωσόρισες πίσω και πάλι biggrin.gif

Το πρόσεξα κι εγώ από τις φωτογραφίες που πόσταρε ότι είναι αλλού για αλλού.

Μάλιστα μου έκανε εντύπωση που ειδικά αυτή στο ναυάγιο την είχες επισκεφτεί λίγες μέρες πριν.

Αφού εσύ επικοινώνησες μαζί του και δεν "καταλαβαίνει" μπορείς εύκολα να σβήσεις το lοg του από την σελίδα της κρύπτης. Έτσι κι αλλιώς έχει δηλώσει found It χωρίς να την βρει ph34r.gif

Σαν owner της κρύπτης δίπλα σε κάθε log σου εμφανίζει τον γνωστό κάδο για να διαγράψεις το συγκεκριμένο log. Απλά σου ζητάει να γράψεις και μια αιτιολογία όπως πχ fake log κλπ κλπ

Μάλλον δεν γνωρίζει του κανόνες καλά , θα του μάθει όμως σιγά σιγά cool.gif

Βάλε καμιά καινούργια στα όμορφα κοντινά μέρη που διαλέγεις !!!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...