Jump to content

Zapłata za premium


berniak79

Recommended Posts

Hej

Mam pytanie: czy jest opcja zapłaty za premium ale bez corocznego, samoistnego odnawiania? Jestem zdecydowanie przeciwny takim praktykom i jeżeli nie ma takiej opcji, to premium nie wykupię ;)

Dzięki za odpowiedzi z góry ;)

 

Domyślnie autoodnawianie jest obligatoryjne, ale jest kilka sposobów, żeby jednak nie odnawiać, np.:

 

1) Po aktywacji premium możesz w każdej chwili anulować automatyczne odnawianie

 

2) Możesz zadbać o to, by w dniu zaplanowanego automatycznego odnowienia nie mieć wystarczających środków na koncie, z którego płacisz

 

3) Możesz poprosić znajomego, żeby wykupił Ci roczne premium ze swojego konta (gift membership).

Link to comment

2) Możesz zadbać o to, by w dniu zaplanowanego automatycznego odnowienia nie mieć wystarczających środków na koncie, z którego płacisz

Pilnowanie tego to już lekka abstrakcja. Równie dobrze mógłbyś dodać:

- możesz zastrzec kartę,

- możesz zamknąć konto

- możesz zmienić kartę na inną

- możesz umrzeć

...

Link to comment

2) Możesz zadbać o to, by w dniu zaplanowanego automatycznego odnowienia nie mieć wystarczających środków na koncie, z którego płacisz

Pilnowanie tego to już lekka abstrakcja.

Owszem, abstrakcja, ale ja tą metodę stosuję :)

Z tą różnicą, że nie pilnuję. Mam konto, którego używam wyłącznie do płatności za geocaching, na którym są tylko jakieś grosze. Gdy uznam, że chcę przedłużyć premium, wtedy sobie to konto zasilę :)

Link to comment

Hej

Mam pytanie: czy jest opcja zapłaty za premium ale bez corocznego, samoistnego odnawiania? Jestem zdecydowanie przeciwny takim praktykom i jeżeli nie ma takiej opcji, to premium nie wykupię ;)

Dzięki za odpowiedzi z góry ;)

jak już się zdecydujesz na PM, to ustaw sobie miejsce zamieszkania jako np Norwegię, wtedy będziesz mógł zapłacić w dolarach a nie euro. zawsze kilka złotych w kieszeni (co prawda teraz mała różnica w kursie, ale kiedyś... :lol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...