Jump to content

Bumerang?


Marcinsss

Recommended Posts

Witam, tym bardziej, że to mój pierwszy raz na tym forum.

Tak się świetnie składa, że za mniej więcej miesiąc jadę na drugi koniec świata (Malezja, Tajlandia, Singapur) i co prawda będę miał tam wiele innych ciekawych rzeczy do robienia, ale kilku skrytek na pewno poszukam.

 

I przyszedł mi do głowy taki pomysł:

Gdyby ktoś chciał sobie coś przy tej okazji "wysłać" na drugi koniec świata, na przykład z misją "Wróć do mnie" to mogę przy okazji zabrać. Albo z jakąkolwiek inną misją.

 

Oczywiście muszą to być rzeczy niewielkich rozmiarów i takie, które można przewozić w samolotach i przez granice.

 

Ja jestem w Koninie, "podróżnika" można przekazać osobiście lub za pośrednictwem jakichś firm kurierskich czy poczty. Szczegóły dogadamy.

Kontakt tu lub na e-mail: sternad.marcin@gmail.com

Link to comment

 

I przyszedł mi do głowy taki pomysł:

Gdyby ktoś chciał sobie coś przy tej okazji "wysłać" na drugi koniec świata, na przykład z misją "Wróć do mnie" to mogę przy okazji zabrać. Albo z jakąkolwiek inną misją.

 

Oczywiście muszą to być rzeczy niewielkich rozmiarów i takie, które można przewozić w samolotach i przez granice.

 

Ciekawa propozycja, może skorzystam, dam znak na priva...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...