Jump to content

Szukam pomocnej dłoni w założeniu skrzynki. Twierdza Modlin i okolice.


piotr.dylewski

Recommended Posts

Hej,

 

mieszkam w Nowym Dworze Maz., w granicach miasta mam Twierdze Modlin, ruiny XVIII spichlerza, trzy rzeki Wkrę, Narew i Wisłę, i wiele innych fajnych miejsc gdzie skarby chować można. Skrytek w mojej okolicy wiele nie ma więc założyć kolejne mogę ;) Stawiam nieśmiało pierwsze kroki w tej zabawie ale przydałby się ktoś kto zechciałby mi być przewodnikiem. Jest chętny lub chętna z moich okolic? Jeżeli tak, to proszę odezwij się do mnie w jakiejkolwiek formie. Pomocy oczekuję w zakładaniu skrytki, z szukaniem pewnie dam radę :D

 

Pozdrawiam

Piotr

Link to comment

Stawiam nieśmiało pierwsze kroki w tej zabawie

Aż dziw, że jeszcze nikt nie napisał, byś najpierw sam znalazł co najmniej kilkadziesiąt czy nawet ponad sto skrytek, a dopiero potem zaczął myśleć o zakładaniu własnych. Doświadczenie i pewna intuicja przychodzą z czasem, pozwalają uniknąć wielu głupich błędów. Wtedy będzie Ci łatwiej nie tylko w ogóle zakładać, ale też zakładać takie, których szuka się z przyjemnością i niecierpliwie czeka na kolejne.

Link to comment

Odnośnie prywatnych wiadomości. Wiem o drugim, alternatywnym serwisie. Wiem, że Twierdza jest "zasypana" skrytkami ale z tej społeczności ich nie ma. Dlaczego nie miałbym założyć kilku? :)

Wgryzam się w temat, podoba mi się.Zróbcie wszystko, żeby mnie nie zrazić do tej zabawy. Pozdrawiam :D

Link to comment

Odnośnie prywatnych wiadomości. Wiem o drugim, alternatywnym serwisie. Wiem, że Twierdza jest "zasypana" skrytkami ale z tej społeczności ich nie ma. Dlaczego nie miałbym założyć kilku? :)

Wgryzam się w temat, podoba mi się.Zróbcie wszystko, żeby mnie nie zrazić do tej zabawy. Pozdrawiam :D

 

Ależ kolego, nie zrażaj się, my tylko tak przy okazji, po "przyjacielsku" dyskutujemy sobie na różne tematy. :anitongue:

Tak jak napisał Dadoskawina, znajdź trochę keszy, a później zajmij się zakładaniem, nawet w Twierdzy, to nie jest zakazane. :)

Link to comment

Zróbcie wszystko, żeby mnie nie zrazić do tej zabawy.

W takim razie na złe forum trafiłeś. To jest miejsce tylko dla zaprawionych w bojach, przez większość geokeszerów szerokim łukiem omijane. :P

 

Widzę, że puściłeś już posta w o wiele lepszym miejscu. Ja nie napiszę nic więcej, niż to co napisałem wyżej plus rada, którą też już dostałeś - przyjdź na lokalny event lub zaproś ludzi w swoją okolicę. Obgadacie temat na żywo, a i efekty mogą się szybko pojawić.

Link to comment

Hej,

 

mieszkam w Nowym Dworze Maz., w granicach miasta mam Twierdze Modlin, ruiny XVIII spichlerza, trzy rzeki Wkrę, Narew i Wisłę, i wiele innych fajnych miejsc gdzie skarby chować można. Skrytek w mojej okolicy wiele nie ma więc założyć kolejne mogę ;) Stawiam nieśmiało pierwsze kroki w tej zabawie ale przydałby się ktoś kto zechciałby mi być przewodnikiem. Jest chętny lub chętna z moich okolic? Jeżeli tak, to proszę odezwij się do mnie w jakiejkolwiek formie. Pomocy oczekuję w zakładaniu skrytki, z szukaniem pewnie dam radę :D

 

Pozdrawiam

Piotr

 

Bardzo wdzięczna okolica. W tym systemie prawie nieobecna. W pewnym sensie jestem jakby sąsiadem, więc daj znać w czym ci pomóc. W spichrzu jest/był keszyk, ale nie wiem w jakim stanie. Na lotnisku raczej obciachowy niż wizytówka kraju.

Link to comment

Odnośnie prywatnych wiadomości. Wiem o drugim, alternatywnym serwisie. Wiem, że Twierdza jest "zasypana" skrytkami ale z tej społeczności ich nie ma. Dlaczego nie miałbym założyć kilku? :)

Wgryzam się w temat, podoba mi się.Zróbcie wszystko, żeby mnie nie zrazić do tej zabawy. Pozdrawiam :D

 

Tak jak napisał dadoskawina - zachęcam do znalezienia przynajmniej kilkudziesięciu skrytek. Na początku zabawy przychodzą do głowy różne absurdalne pomysły, które wydają się fajne, a wcale takie nie są. Na podstawie doświadczenia przygotuj staranne swojego pierwszego kesza - dopieść go i dobierz miejsce pod każdym względem najlepsze - ciekawej okolicy, sprytnego maskowania itp. - jeśli nie ma w okolicy wielu keszy, to masz pole do popisu. Pozytywne logi znalazców będą dla Ciebie najlepszą zachętą. Jeśli założysz byle co, to wtedy niektóre logi mogą Cię dopiero zrazić :) Na razie więc zachęcam do penetrowania okolicy i typowania potencjalnych miejscówek dla nowych keszy - to też już jest samo w sobie świetną zabawą. Powodzenia :)

Link to comment

Sam Nowy Dwór też, mówiąc ogólnikowo, mocno niedokeszowany, a obok masz ogromne lasy, które są keszową pustynią, a dają ogromne możliwości. W lesie można znaleźć mnóstwo miejsc gdzie można ukryć coś większego niż preforma - pniaki, zwalone drzewa, zagłębienia terenowe, głazy itp.

Link to comment
On 3/2/2016 at 10:01 AM, piotr.dylewski said:

Hej,

 

mieszkam w Nowym Dworze Maz., w granicach miasta mam Twierdze Modlin, ruiny XVIII spichlerza, trzy rzeki Wkrę, Narew i Wisłę, i wiele innych fajnych miejsc gdzie skarby chować można. Skrytek w mojej okolicy wiele nie ma więc założyć kolejne mogę ;) Stawiam nieśmiało pierwsze kroki w tej zabawie ale przydałby się ktoś kto zechciałby mi być przewodnikiem. Jest chętny lub chętna z moich okolic? Jeżeli tak, to proszę odezwij się do mnie w jakiejkolwiek formie. Pomocy oczekuję w zakładaniu skrytki, z szukaniem pewnie dam radę :D

 

Pozdrawiam

Piotr

Piotrek - mój imienniku - możemy coś razem podziałać w okolicy, o ile już nie rozpocząłeś działalności, bo widzę że post sprzed kilku ładnych lat ;)
Ja myślę nad serią keszy w fortach zewnętrznych Modlina. jutro zakładam pierwszy z nich. Możemy połączyć siły :D 

Odezwij się w razie chęci współpracy!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...