Jump to content

Certyfikaty znalazcy.


Sewerynos

Recommended Posts

Różne wzory znajdziesz w internecie. Tylko moim zdaniem nie ma sensu z nich korzystać - certyfikaty robione wg szablonu stają się nudne i mało atrakcyjne. O wiele ciekawej wyjdą takie wg autorskiego pomysłu, a tu nie jesteś praktycznie niczym ograniczony. Ja osobiście preferuję certyfikaty płaskie (np. rysowane/drukowane na kartce papieru/tektury), ale to tylko dlatego, ze nie wiem jak przestrzenne umieścić w segregatorze.

Link to comment

Witajcie,

 

Dopiero od niedługiego czasu zaczęłam interesować się geocachingiem, dzięki pewnemu Panu, który myśląc, że mój chłopak z kolegą też szukają keszy spytał "gracie?" (było to przy kostrzyńskiej trasie rowerowej, podajrze rozgrzewka #8) po czym objaśnił co i jak (chciałabym pozdrowić Pana bardzo serdecznie, jeśli bywa tu na forum i kojarzy sytuację, gdyby nie Pan, nie znalibyśmy tej zabawy) ;) Podjęliśmy temat i postanowiliśmy dołączyć do grona geocacherów ;) Już udało nam się znaleźć kilka skrytek no i teraz stanęliśmy przed próbą stworzenia własnej (miejcie się na baczności, za bardzo niedługo pojawią się w Poznaniu i okolicach Kostrzyna Wlkp. nowe kesze ;) ) Postanowiłam też z tego powodu stworzyć własnoręczne certyfikaty, więc jakby co.. częstujcie się ;) jeżeli też stworzyliście coś własnego, by uatrakcyjnić wygląd skrytki (naklejki, certyfikaty, logbooki) miło będzie, gdy się nimi tu podzielicie ;)

 

be8myc.jpg

Link to comment

Postanowiłam też z tego powodu stworzyć własnoręczne certyfikaty, więc jakby co.. częstujcie się ;) jeżeli też stworzyliście coś własnego, by uatrakcyjnić wygląd skrytki (naklejki, certyfikaty, logbooki) miło będzie, gdy się nimi tu podzielicie ;)

 

Gratulacje, to się nazywa wejście... :rolleyes:

Poszukaj w swojej okolicy spotkań- eventów, zapisz się do grupy/grup na facebooku, mozna sie wiele dowiedzieć. powodzenia w dalszej geo- działalności! :grin:

Link to comment

Witajcie,

 

Dopiero od niedługiego czasu zaczęłam interesować się geocachingiem, dzięki pewnemu Panu, który myśląc, że mój chłopak z kolegą też szukają keszy spytał "gracie?" (było to przy kostrzyńskiej trasie rowerowej, podajrze rozgrzewka #8) po czym objaśnił co i jak (chciałabym pozdrowić Pana bardzo serdecznie, jeśli bywa tu na forum i kojarzy sytuację, gdyby nie Pan, nie znalibyśmy tej zabawy) ;) Podjęliśmy temat i postanowiliśmy dołączyć do grona geocacherów ;) Już udało nam się znaleźć kilka skrytek no i teraz stanęliśmy przed próbą stworzenia własnej (miejcie się na baczności, za bardzo niedługo pojawią się w Poznaniu i okolicach Kostrzyna Wlkp. nowe kesze ;) ) Postanowiłam też z tego powodu stworzyć własnoręczne certyfikaty, więc jakby co.. częstujcie się ;) jeżeli też stworzyliście coś własnego, by uatrakcyjnić wygląd skrytki (naklejki, certyfikaty, logbooki) miło będzie, gdy się nimi tu podzielicie ;)

 

 

Zapraszam tutaj po więcej niusów poznańskich / wielkopolskich -> https://www.facebook.com/groups/842019899257553/

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...