Jump to content

Projekt: Zagłębie Cache Project


Gandalf z Sosnowca

Recommended Posts

Witajcie,

od dawna miałem pomysł by założyć ten projekt. Pozwolę sobię go najpierw Wam przedstawić. Polega on na "zakeszowaniu" w dużej mierze Zagłębia Dąbrowskiego. Skąd taki pomysł? Otóż w porównianiu do sąsiednich miast obszar ten pod względem ilości skrytek jest zacofany, a szkoda. Wybierając się w ostatnim czasie na małą wycieczkę po Dąbrowie, Sosnowcu i okolicach znalazłem co najmniej kilkadziesiąt miejsc przepięknych, oraz mało znanych miejsc / budowli przy których nie jest umieszczona skrytka. Sam bym chętnie tam umieścił kesza, aczkolwiek w jedną osobę nie jest możliwe spełnienie tylu "marzeń".

Apeluję do wszystkich osób, które mogły by mi pomóc w umieszczeniu skrytek o przykładowo napisanie odpowiedzi poniżej. Czym więcej osób, tym większą siłę stanowimy. Zaznaczam od razu, że priorytetem jest jakość, a nie ilość.

Zecydowanie brakuje u nas skrytek typu Letterbox, Wherigo. Z skrzynek, których można umieścić więcej jest: Multi-cache, oraz Earthcache. Nie zapominajmy także skrytkach tradycjnych, bo to one w pewnym sensie stanowią podstawę gry. Osoby, które odważyłyby się założyć skrytkę zainspirowaną tym projektem, o umieszczenie przed nazwą kesza następującego napisu: "(ZCP)"

 

Obszar działań:

 

Nie mam się tutaj zbytnio rozpisywać. Wszystkie miasta, oprócz w mniejszej części Sosnowca, keszy jest jak na lekarstwo.

 

Proszę więc wszystkie osoby, które chcą mi pomóc w tym projekcie o kontakt (najlepiej poniżej). Z góry dziękuję za przeczytanie wstępnego opisu tego projektu. :)

Link to comment

Zaznaczam od razu, że priorytetem jest jakość

To prowokacja, czy Ty tak poważnie?

 

Miałem wczoraj wątpliwą "przyjemność" podjęcia jednej z Twoich skrytek. Koledzy ze Śląska widać, że są bardzo delikatni, gdybyś coś takiego popełnił w Krakowie to suchej nitki z tego kesza by w logach nie zostało.

 

Niewątpliwie wiele miejsc w regionie jest wartych pokazania. Proponuję jednak - jak to już często na tym forum było sygnalizowane - nie spieszyć się, nabrać trochę większego doświadczenia, a przed założeniem skrytki starannie dobrać miejscówkę i przemyśleć formę i rodzaj pojemnika.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...