Jump to content

Dokumentacja zdjęciowa logbooka


danimak1

Recommended Posts

Witam serdecznie. Założyłem ten temat bo nie mogłem odnaleźć podobnego. Nurtuje mnie pewne pytanie. Niedawno robiłem serwis swojego małego traila i wymieniałem logbooki. Logbooki z wpisami zostały sfotografowane. Przy okazji wpisu o wymianie logbooka chciałbym wrzucić fotkę starego z udokumentowanymi wpisami. Czy robiąc to zachowałbym się... nie wiem, nietaktownie czy coś w tym stylu, złamał jakąś zasadę...

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam.

danimak1

 

PS. Chciałbym wrzucić te zdjęcia nie ze względu na statystyki. Do diamanta brakuje mi 150 zdjęć które przecież zrobię przy okazji kolejnego keszowania.

Link to comment

Czemu nie?...

 

Ale najpierw sprawdź, czy nie masz w logbooku pieczątek z travel bugami albo innymi numerami śledzenia. Sporo takich mają Niemcy i Czesi, ale i w Polsce się takie trafiają. Przed wrzuceniem zdjęć numery śledzenia wypada zamazać.

Edited by Murazor
Link to comment

Pisząc o statystykach chodziło mi o to, że nie zależy mi aby fotki z logbooków wrzucić teraz. Wrzucę gdy będę miał diamenta (czyli około połowy kwietnia). Nie chcę być posądzony o nabijanie sobie statystyk poprzez zdjęcia własnych logbooków. Źle się wyraziłem. Mea culpa.

Edited by danimak1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...