Jump to content

Project-gc.com


AnimatorGeocaching

Recommended Posts

Do zabawy w geocaching jest zbędny.

 

Tu się nie zgodzę: narzędzia dostarczane przez project-gc a służące do planowania wyjazdów geocachingowych są sporo wygodniejsze niż te oferowane przez Groundspeaka. Więc - choć da się bez nich obejść - są przydatne.

Link to comment

Do zabawy w geocaching jest zbędny.

 

Tu się nie zgodzę: narzędzia dostarczane przez project-gc a służące do planowania wyjazdów geocachingowych są sporo wygodniejsze niż te oferowane przez Groundspeaka. Więc - choć da się bez nich obejść - są przydatne.

 

Jakie to narzędzia? Bo pewnie ich nie zauwazyłem.

Link to comment

Poczytaj o wirtualnym gpsie na przykład, na yt jest gdzieś prezentacja. Feature dla płacących, możesz wypróbować za darmo bodajże na tydzień.

Mnie akurat to nie przekonuje, ale faktycznie można sobie to i tamto usprawnić, chyba nawet działa też funkcja poszukiwana w innym wątku czyli wyświetlanie na mapie zmienionych współrzędnych mysterek i ich wyróżnianie.

Link to comment

Jakie to narzędzia? Bo pewnie ich nie zauwazyłem.

 

Sporo korzystam z wildcard search, poza tym z narzędzi w menu "tools / map based". Gdy nie ma wiele czasu na przygotowania, zwłaszcza przy wyjazdach zagranicznych, przydatny bywa PQ splitter (potem można obrabiać większe ilości danych offline w GSAK-u). Do bardziej lokalnych działań przydaje się "profile / solved mysteries".

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...