Jump to content

Eventi u najavi


heroj_ulice

Recommended Posts

Počeli smo malo šarati s eventima po forumu pa se stalno otvaraju topici i teško se snaći... Otvaram ovaj topic s namjerom da se ovdje može najaviti event koji još nije objavljen kako bi se znali planirati (bilo da si uzmete godišnji bilo da znate da već netko planira event na taj datum). Za sve ostale topice vezane na event (nagovaranja, suvenire, kako je bilo i sl.) već postoji topic - Eventi.

Trenutno koliko znam u najavi je sljedeće:

1. Druženje, 29.3., Osijek, Event, Dr Zagy

2. PP Papuk, 25-26.4., Velika, CITO, GeoPapuk

3. Šuma Striborova, 25-26.4., Rijeka, CITO, Sik D. team

4. Druženje, 1.5., Kastav/Rijeka, Event, Sik D. team

5. Multipak v2, 23-24.5., Pakrac, Event, heroj_ulice

6. Gorski kotar, sredina lipnja, Vrbovsko, Event, Sik D. Team

7. Križ, travanj ili svibanj, Križ, Event, crosslex

 

obzirom da su dva planirana za CITO bilo bi super kad bi se mogli dogovoriti kad je koji pa da se (teoretski može na oba :)

 

kako bi cijela situacija bila preglednija, napravio sam sharaeni kalendar u kojem su svi aktualni i eventi u najavi pa da se lakše snađemo svi skupa i oni s nama :)

kalendar je ovdje: https://www.google.com/calendar/embed?src=kn4q4vlt8qci8r48i9qn2sbibs%40group.calendar.google.com&ctz=Europe/Belgrade

Edited by heroj_ulice
Link to comment

Pozdrav svima,

 

Prije objave eventa, želio bi malo čut komentare i vidjet dal ima smisla radit event u svom kraju.Dakle

 

MOSLAVINA Event -lokacija: Križ i okolica. start od 17h do ???

 

planiram za 30.05.2015 dakle subota za koji imam dvije vizije:

 

1.meeting u prirodi,cca 17h nadalje, zapalim vatricu za roštilj,svako donese neko meseko za ispeć(ja osiguravam jedan dio mesa,kruh,nešto vina i vode).

riješimo papicu,cugu,podružimo se i objavim nešto novih cacheva pa ožeži dok to ne riješimo.

 

ili

2. meeting u bircu u blizini Križa, imamo odvojenu prostoriju (cca 40ljudi stane), popijemo,popričamo,pa odradit šta se ima i to je to.

 

Dakle, javite se dal ima smisla radit taj datum,pa da objavim event ili da ga pomaknem za 6mjesec.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...