Jump to content

problem z travelbugiem


georangzen

Recommended Posts

Hej.

 

Mam pewien problem. Mianowicie w jednej ze skrzyneczek znalazłem wczoraj travelbuga, tylko nie mogę dokonać wpisu dla niego, gdyż numer który się na nim znajduje różni się od tego podanego w opisie tego przedmiotu. Zauważyłem to oczywiście zanim chciałem zrobić wpis, ale uznałem że to tak musi być i pewnie wpis i tak się dokona. Niestety wpis nie przeszedł, tylko wyskoczył komunikat, że numer identyfikacyjny nie pasuje do tego przedmiotu podróżnego. Na stronie profilowej tegoż przedmiotu podane jest aby odnosząc się do tego przedmiotu użyć numeru który znajduje się na tej właśnie stronie. Z tego co pamiętam, bo kiedyś znalazłem już travelbug to musiałem spisać numer włąśnie z przedmiotu a nie jakiś tam ze strony. Nie bardzo kumam o co biega. Czy to normalne? :) A może po prostu późno jest i czas się w kime ewakuować...

 

 

https://jazdakuwolnosci.wordpress.com/

Link to comment

Dzięki, wszystko fajnie ale po wpisaniu numeru z przedmiotu wyświetla się komunikat, że on po prostu nie istnieje. Nie czaje. Zresztą przy skrzynce w której go znalazłem podany jest inny. Zgadza się jedynie skąd się wywodzi i zdjęcie, które jest dołączone do profilu też wygląda na takie same... Ewentualnie spisze numer ze strony i jego użyje, a potem wrzucę go do następnej skrzynki. Później pośledzę co się będzie działo.

 

 

https://jazdakuwolnosci.wordpress.com/

Link to comment

Hej.

 

Mam pewien problem. Mianowicie w jednej ze skrzyneczek znalazłem wczoraj travelbuga, tylko nie mogę dokonać wpisu dla niego, gdyż numer który się na nim znajduje różni się od tego podanego w opisie tego przedmiotu. Zauważyłem to oczywiście zanim chciałem zrobić wpis, ale

Sprawdź, czy nie ma tam 0, czasami łatwo to pomylic z O....

Link to comment

Numer na przedmiocie zaczyna się od DF a numer znaleziony na stronie profilowej zaczyna się od TB i jest tam też notka, że jest to geocoin... Tak w ogóle zaczynam dopiero z tematem i nie bardzo czaje, ale pare tygodni temu miałem do czynienia z tego typu przedmiotem i wszystko przeszło gładko. A teraz sam nie wiem o co biega...

Link to comment

Numer na przedmiocie zaczyna się od DF a numer znaleziony na stronie profilowej zaczyna się od TB i jest tam też notka, że jest to geocoin... Tak w ogóle zaczynam dopiero z tematem i nie bardzo czaje, ale pare tygodni temu miałem do czynienia z tego typu przedmiotem i wszystko przeszło gładko. A teraz sam nie wiem o co biega...

 

Wejdź na LINK i w miejscu "Wpisz kod identyfikacyjny dla przedmiotu:" wpisz numer wygrawerowany na coinie. Otworzy się jego strona. Po prawej będziesz miał: "Dodaj wpis".

Wybierz, czy zabrałeś go, czy widziałeś. Wpisz treśc. I to chyba na tyle.

Edited by Miszczus
Link to comment

Numer na przedmiocie zaczyna się od DF a numer znaleziony na stronie profilowej zaczyna się od TB i jest tam też notka, że jest to geocoin... Tak w ogóle zaczynam dopiero z tematem i nie bardzo czaje, ale pare tygodni temu miałem do czynienia z tego typu przedmiotem i wszystko przeszło gładko. A teraz sam nie wiem o co biega...

 

A może znalazłeś Pathtaga http://geocaching.wi...om/wiki/Pathtag

Edited by ru.beus
Link to comment

Pierwsze co chciałem napisać, gdy ktoś spyta o konkrety, to coś w rodzaju, że wstyd, więc lepiej pominąć opis :) Ale z drugiej strony teraz sobie myślę, że chyba wypada mi nawet przeprosić... Mianowicie użytkownik Wiesia.K zapytał albo raczej zapytała czy przypadkiem nie pomyliłem O z 0 i od razu pomyślałem "no bez jaj" :rolleyes: , bo przecież każdy głupi by chyba o tym pomyślał... A jednak, wychodzi na to, że właśnie z takim banalnym błędem pojechałem. Muszę się jakoś wybronić, więc zrzucam wine na natłok spraw na głowie :anibad:

 

Dzięki jeszcze raz!

 

 

https://jazdakuwolnosci.wordpress.com/

Edited by georangzen
Link to comment

Mianowicie użytkownik Wiesia.K zapytał albo raczej zapytała czy przypadkiem nie pomyliłem O z 0 i od razu pomyślałem "no bez jaj" :rolleyes: , bo przecież każdy głupi by chyba o tym pomyślał... A jednak, wychodzi na to, że właśnie z takim banalnym błędem pojechałem. Muszę się jakoś wybronić, więc zrzucam wine na natłok spraw na głowie :anibad:

 

Dzięki jeszcze raz!

 

Super, jak zwykle okazuje się,że trzeba zacząć od najprostszych spraw,czasami warto spróbowac, choc to wydaje sie niemożliwe... :rolleyes:

To tak jak z "blądi" dzwoniącą do serwisu komputerowego, pierwsze pytanie- czy komputer jest podłaczony! :laughing:

Nie ma za co przepraszać! Pozdrawiam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...