Jump to content

láda adoptálás


Hepur

Recommended Posts

Azt hiszem Halaszkiraly felajanlasanak mindenki orulne.

Csak eppen valalkinek el kellene kernie a jelszot a csaladtol hogy ez letrejojjon.

Nem sok eselyt latok ra.

A masik megoldas, hogy atiras nelkul karbantartja a kozosseg, csak akkor van baj ha betegre allitast kernek. Azt ugynais a jelszo nelkul nem lehet torolni.

Jo lenne ha sikerulne igy megorzni es apolni Akos emleket es tlalan sikerul is.

Link to comment

CDNWH-Foolgal alias Simon Ákos rejtései közül szívesen továbbgondoznám a 20 szentendrei kes-t és 1 veszprémi EC-t.

A részletes listát (GC-kódokkal) elküldtem e-mailben

 

Szia, a Szentendre városi rejtésekre én is oda szoktam figyelni, nekem is van 2 ládám, ha kell bármiben segítek (ahogy időm engedni szokta). A hegyi trail még nincs meg :( Győr meg túl messze van :(

Link to comment

Azt honnan láthatom, hogy egy láda adoptálható-e?

 

Alaphelyzetben a ládákat kétoldalú megállapodással lehet adoptálni, kell az eredeti tulajdonos beleegyezése és kérelme, valamint az adoptáló beleegyezése és kérelme (ez a jogi háttere alaphelyzetben, technikailag 2-2 klikk a neten és annyi). Nem tudom, hogy a .hun jelenleg hogy működik, de a rendszer de tudom, hogy korábban voltak problémák a láda önkényes letiltása/adoptálása/kereshetetlenné tétele miatt, ez itt nincs. Ergo nincs olyan, hogy adoptálandó láda, amit bárki örökbefogadhat. Mindig egyedi esetek vannak, amikor egy reviewer jogsultságú segít. Ha mégis lenne olyan láda, ahol nincs meg régóta, nem elérhető a tulaj, nem szép dolog, de lehet kérni archíválást, és utána újrarejted. Ezzel akár okozva egy okot, hogy még egyszer felkereshessen valaki egy klassz helyet ;)

 

 

Link to comment

Mint SUNBOY mondta alapbol a .com nem kinal adoptalast.

 

En mar vettem igy at rejtes. Es probalkozom tovabbiakkal is, de egyenlore a rejto nem valaszol.

 

Akkor a rajto a rejtes wenlapjara kitett egy kerest, hogy koltozik, van-e aki esetleg tovabbvinne a rejtes.

 

Plussz en kaptam egy email is tole, amiben szemelyesen megkeresett hasonlo keressel.

 

5 percbe tellt es at volt irva a lada a nevemre.

 

1. Ha olyat retjest latsz, amit nem gondoznak akkor irj a rejtonek. Vagy irj de a forumra, ha esetleg nem kapsz valaszt. De a havi geosorokon is megkereshetsz mas jatekosokat es rakerdezhetsz. Lehet hgoy ok tudjak mi tortneik eppen.

 

2. Ha semmire nem jutsz igy es a rejtes meg mindig gondozast igenyelne, akkor ket dolgot tehetsz:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...