Jump to content

A geocachingről szakszerűen, avagy minden ami a csövön kifér !


Sunboy_hun

Recommended Posts

Sziasztok,

 

Tudja valaki, hogy milyen szabályok vonatkoznak a szavazásra? Nem a belinkelt oldalra gondolok, hanem a személyre szabott módosításokra.

 

Konkrétan: szavazhatok? Vagy ez is olyan lesz, mint a jelölés, elvileg jelölhettem ládákat, gyakorlatban nem (hopp, ez így nem pontos, sunboy egyik ládáját, amit próbaképpen jelöltem, elfogadott. Mást viszont már nem.)

 

Sunboy, mint szervezőt kérdezlek: Ha szavazok, elfogadod? Nem tudok róla, hogy ki lennék zárva. Te, mint szervező, mit tudsz?

 

Köszönöm!

Link to comment

Taska!

Szeretném, ha születne egy válasz a geoawards szavazásával kapcsolatos kérdésemre.

Itt a fórumon kérdeztem, semmi reakció nem volt rá.

Holott a kérdés teljesen jogos, ismerve az előzményeket.

Ma az event oldalán is megkérdeztem, így:

 

"Milyen szabályok vonatkoznak a szavazásra és a szavazókra?

Csak a link alatt található leírásban szereplő vagy van kiegészítés is?"

 

A logot sunboy indoklás nélkül törölte. Nála ez már csuklóból megy. (Jobb lenne, ha agyból menne).

 

Ez szerinted teljesen rendben van?

Nem azért van a fórum, hogy ott beszélgessünk?

Vagy azért van a fórum, hogy sunboy mocskolódhasson, hazudozhasson és arra még egy dorgáló szó se legyen?

Ezért kár fórumot létrehozni, megteszi ő azt anélkül is (ládaoldalakon, magánlevélben, ...).

 

Mi lesz a következő lépés? Ha véletlenül megtalálok egy sunboy vagy URban piRATes ládát, akkor ott a találatot is törölni fogja?

 

Kiváncsi vagyok a véleményedre.

Link to comment

Sziasztok

 

Sokan járnak erre a fórumra olvasni, hogy ne legyen teljesen elvesztegetett idő, itt egy mystery láda:

 

Adott két helyzet, az egyiket hívjuk így: Városi körrágcsálók lövészversenye.

Az ötlet jó, de a kivitelezés kicsit húzós, könnyen beledurranthatnak a résztvevőkbe.

Emiatt be is lehetne tiltani a versenyt, vagy módosítani a kiírást, de legalább előre szólni a nevezőknek, hogy mire szmítsanak.

Ne ijedjenek meg a szögesdróttól, a marcona harci kutyáktól, ez mind normális meg különben is...

A lövészverseny lefújását senki nem kérte, csak azt, hogy a rendező tegye a kiírást kicsit érthetőbbé.

A szervező Városi körrágcsáló reakciója az volt, hogy a fenti észrevételt titkosította.

Törölni nem merte, mert az nagyobb feltűnést keltett volna.

Mást nem tett, a verseny továbbra is veszélyes, külföldi résztvevők nem is mernek rajta indulni.

 

A másik esetet nevezzük így: Yoda lépcsősora magasabb dimenziókba.

Nem kell semmi transzcendens dologra gondolni, csak meg kell találni a megfelelő pontot. És megtenni az első pár lépést - ha az megvan, a többi adja magát.

És mivel nem egyszerű a próbatétel, ha megcsinálod, erre büszke is vagy.

Veszélyes persze, de a veszélyt nem más ember jelenti; ha figyelsz, ha felkészült vagy, nekivághatsz. Nem lőnek rád, csak a gravitáció és Te vagytok. Eszedbe nem jutna, hogy Yodát megdorgáld, hogy "na de Mester, miért pont ez a plussz dimenzió? Nem elég az első kettő? Az biztonságos, stabil, bár kicsit unalmas."

Nem volt dorgálás, mert még a trollok is tudták, hogy itt nincs mit izmozni.

Híre ment a dolognak messze földön, jöttek a legények szerencsét próbálni és eldicskedni otthon, hogy ők is

megcsinálták.

Történt egyszer, hogy egy idegen vigéc is odakeveredett a lépcsőhöz. Felment rá, körülnézett, tetszett neki, de

az ő falujukban minden szögletes volt, sarkos, vonalzóval kimért. Ott még a tér sem görbült.

Az már nem tetszett a legénynek, hogy itt az ő szabályait nem találja.

Felszólította Yodát, hogy kockázza be a görbületeket, vagy szüntesse meg a 3. dimenziót.

A sok troll lelkesen felugatott mögötte, mert csak azt látták, hogy végre balhé van, az meg nekik jó.

Az, hogy esetleg ellaposodik a világuk azzal, hogy csak 2 dimenziós marad, nem értették, azóta sem értik.

 

És akkor az elején beígért "mystery":

 

Próbáljátok meg a két esetből kiválasztani, melyik lehet igaz és melyik csupán mese?

Ehhez meg kell találni 9 apró különbséget Körrágcsáló és Yoda mester történetében.

 

Annyi segítség még, hogy a feladat nem nehéz, de csak FEJBEN lehet megoldani.

Link to comment

Taska!

Szeretném, ha születne egy válasz a geoawards szavazásával kapcsolatos kérdésemre.

Itt a fórumon kérdeztem, semmi reakció nem volt rá.

Holott a kérdés teljesen jogos, ismerve az előzményeket.

Ma az event oldalán is megkérdeztem, így:

 

"Milyen szabályok vonatkoznak a szavazásra és a szavazókra?

Csak a link alatt található leírásban szereplő vagy van kiegészítés is?"

 

A logot sunboy indoklás nélkül törölte. Nála ez már csuklóból megy. (Jobb lenne, ha agyból menne).

 

Ez szerinted teljesen rendben van?

Nem azért van a fórum, hogy ott beszélgessünk?

Vagy azért van a fórum, hogy sunboy mocskolódhasson, hazudozhasson és arra még egy dorgáló szó se legyen?

Ezért kár fórumot létrehozni, megteszi ő azt anélkül is (ládaoldalakon, magánlevélben, ...).

 

Mi lesz a következő lépés? Ha véletlenül megtalálok egy sunboy vagy URban piRATes ládát, akkor ott a találatot is törölni fogja?

 

Kiváncsi vagyok a véleményedre.

 

Tudom, azt várod, hogy tegyek igazságot köztetek, de azt nem fogok. Egy magánember által meghirdetett eseményt ugyanis nincs jogom véleményezni. A résztvételem, vagy távolmaradásom az egyetlen fegyverem, amivel kifejezhetem a véleményemet. Szerintem.

 

A szabályzat, ami a versenyre vonatkozik, szerintem világosan leírja, hogy mi a szavazás menete. Egy kesser, aki megfelel a követelményeknek (és itt nincs leírva, hogy a név kizáró ok lenne) 1 szavazati joggal bír.

 

Hogy valaki ládatulajdonosként (és ugye az esemény láda is valakinek a tulajdona) milyen logot töröl, vagy mit enged megjelenni, az ő joga. Mivel ebben a konkrét esetben nem találatot törölt, hanem egy bejegyzést, így az a játék szempontjából (mármint a geocaching játék) irreleváns, nem sértett szabályt.

 

Az más kérdés, hogy a feltett kérdésekre illik válaszolni. Ez viszont már nem technikai kérdés, hanem erkölcsi dolog. Amiről úgy gondolom, hogy két felnőtt ember meg tud egyezni, legalábbis ez lenne a helyes. Ha ez mégsem megy, nem kell az erkölcsi vitákba belevonni a moderátorokat, láda ellenőröket, játék üzemeltetőket, óvónénit, tantóbácsit. Ahogy már írtam, beszéljétek meg a dolgot pár sör mellett! És most vehetitek ezt mindketten (hárman, négyen, akárhányan) egy baráti kérésnek!

 

uff

 

Link to comment

 

Tudom, azt várod, hogy tegyek igazságot köztetek, de azt nem fogok. Egy magánember által meghirdetett eseményt ugyanis nincs jogom véleményezni. A résztvételem, vagy távolmaradásom az egyetlen fegyverem, amivel kifejezhetem a véleményemet. Szerintem.

 

 

Köszönöm!

Nem vártam, várom, hogy igazságot tegyél, annyit vártam csak, hogy mint moderátor, esetleg segítsd, hogy ez a fórum valóban arra menjem, mint amit a létrehozója deklarált, aztán nem vett komolyan.

"Szakszerűen..." meg "ami a csövön kifér".

 

Nem értek teljesen egyet a véleményeddel, de ha úgy alakul, Veled egy sör mellett szívesen megbeszélem, ha úgy adódik. Csak nehogy ezzel bekerülj az érdekeltségi körömbe és ezzel "persona non grata" válj.

Egyébként azt hiszem, hogy azért, mert valaki saját maga rendez meg egy eseményt, nem tehet meg bármit, csak azért, mert ő találta ki. Ezzel a gondolatmenettel egy normál láda rejtője is azt tehet a ládával, logokkal, amit akar. Ha nem tévedek, pont emiatt akadt itt ki eme díszes társaságnak nagy része. Vagy az más?

De ebben valóban ne menjünk bele, itt legalábbis. Majd sör mellet.

Link to comment

Tudom, azt várod, hogy tegyek igazságot köztetek, de azt nem fogok. Egy magánember által meghirdetett eseményt ugyanis nincs jogom véleményezni. A résztvételem, vagy távolmaradásom az egyetlen fegyverem, amivel kifejezhetem a véleményemet. Szerintem.

 

A szabályzat, ami a versenyre vonatkozik, szerintem világosan leírja, hogy mi a szavazás menete. Egy kesser, aki megfelel a követelményeknek (és itt nincs leírva, hogy a név kizáró ok lenne) 1 szavazati joggal bír.

 

Hogy valaki ládatulajdonosként (és ugye az esemény láda is valakinek a tulajdona) milyen logot töröl, vagy mit enged megjelenni, az ő joga. Mivel ebben a konkrét esetben nem találatot törölt, hanem egy bejegyzést, így az a játék szempontjából (mármint a geocaching játék) irreleváns, nem sértett szabályt.

 

 

Ámen

santa_signal.gif

Link to comment

 

Ámen

santa_signal.gif

 

"Jé, beszél ..."

 

Kár, hogy a hosszabb szöveg megértése továbbra is komoly kihívás frappáns válaszok tudójának. De az első lépés megvolt, olyan, amilyen, de legalább megpróbálta!

 

Kipróbáltam a fenti szövegkiemelős trükköt sunboy művésznevén.

Kimaszkoltam az urban pirates elejét, végét. Tényleg működik!

 

Nomen est ámen...

Edited by Majmocak
Link to comment

jabapoint alábbi logjára reagálnék,

 

" Budapest GeoAwards 2014 (GC5F8D7) on your watchlist has a new log:

 

Logged by: jabapoint

Log Type: Write note

Date: 12/30/2014

Location: Budapest, Hungary

Type: Event Cache

 

Log:

Ahogy latom: extrem esetben 11 szavazatra volt szukseg egy elso helyhez...de az inkabb valoszinu hogy kb. 4-5is eleg volt hozza.

Mar ertem hogy a ladaim es a szemelyem miert lettek kitiltva...ciki lett volna nekem adni barmilyen elismerest :)

Ezt elkerulendoen meg az egyik, valaki altal nevezett ladamat meg le is tiltattak innen paran.

De mivel jeleztem, hogy ezen a gittegyletes onmagunkat ajandekozzuk rendezvenyen amugysem vennek reszt: igy a legfiatalabb kapta volna azt amit most mas kapott.

 

Jo szorakozast 2015-hoz! :) "

 

-Ez egy szavazás volt nam adományozás, fogadd el, hogy nem nyertél. Dolgozz azon hogy jövőre nyerj mert a ládákat nem magunknak rejtjkük.

-Ha arra gondolsz hogy: Egyik ládádat előbb kitiltotta a szervező a versenyből majd később archiválta az önkéntes ellenőr a kitiltástól függetlenül, akkor ezzel a ládával lehet probléma volt.

 

-De az utolsó mondatod az ami arra ösztönzött ne hagyjam szó nélkül a logodat.

1, A nyertes fiatalabb nálad életkorában és a regisztrációját tekintve is.

2, Amennyiben valóban ennyire meg vagy elégedve a teljesítményeddel és magadat tartod a legjobb rejtőnek, annak igazén örülök.

3, Javaslom keresd meg a nyertes ládákat mielőtt véleményt alkotsz, arról a versenyről amiben részt sem kívánsz venni.

Link to comment

10888632_10203601290339102_947332076709119042_n.jpg?oh=5c99ede723b3c2c8fd0a4669e221eb8a&oe=553B7800&__gda__=1429270122_c20dbd6dd51305b97d18c974e3a4de32

 

Nem értem miért foglalkozik Jabapoint velem, engem tökre nem érdekel, hogy mit csinál. Megígértem pupSino-nak is, hogy nem megyek bele a hülye háborújába. Tudtommal semmilyen archíválást nem kértem az Airstrike ládájára, nem folytattam szájkaratét semmilyen fórumon (ládaoldal, privát levél, gc fórum), most mégis előbb megtalálja a ládámat ( az ő szavaival élve "hullát gyaláz", közben fényképeket készít, hogy tényleg bent volt) majd felnyomja archiválásra, annyi indoklással, hogy kimásolja a szabályzatot és megnevez 5 db számot, amiknek valóságtartalmát azért igazán vizsgálhatjuk. De az vesse rám az első követ akinek nincs temetős rejtése http://www.geocaching.com/geocache/GC450VN_death-tunnel és az ásásásról meg nem is beszélek már, mert guppik kisásója nélkül sokaknak 1 találattal kevesebb lenne (én elvből nem foundoltam utána, előtte bőven törölte a tulaj őket).

 

Érdekességként hoznám fel a geocheker jelentését is, ami szerint idén nem volt magyar megfejtője a rejtvénynek ;)10882231_10203601568546057_2046353231216406889_n.jpg?oh=f400a2033a2078020d47596d79773785&oe=55287C43&__gda__=1429064890_fa3a2fcaad4250e791e5f78090a2ef37

 

Nem értem miért kell destruktívnak lenni, de igazán be lehetne fejezni surprise.gif

Link to comment

Kezdtem azt hinni, hogy végre minden a normál kerékvágásba került. De gy látszik, hogy nem. Továbbra is nagyon szeretné két kesser archíválásra küldeni a Lost Tombs ládát.

Nem tudom felfogni, hogy milyen alapon akar valaki a játékból egy ládát ténylegesn ok nélkül kivenni.

Ez arra tekintettel, hogy ő maga nem is rejtett, nem csak, hogy destruktív hanem visszataszító is. Semmi pluszt nem ad sem a játéknak, sem a közösségnek. A sok értelmetlen log és levelezésnek félek komoly következmányei lesznek, elsősorban nem személyemre nézve, hanem reviewerünk, valamint országunk megítélésében. Míg egyesek azon fáradoznak, hogy milyen nemzetközi kapcsolatokkal és eventekkel lehet a játékot és az országot pozitív irányba előre mozdítani, addig úgy néz ki, hogy ezek munkáját az adott két ember páros lábbal tiporja földbe.

 

Továbbra sem fogok eltűrni semmilyen gyalázkodó, vádaskodó, nem az adott fórumra tartozó írást senkitől. A lehetőségeimmel élve, arányosan használva, ahogy eddig is, úgy a jövőben is megfelelően fogok moderálni a ládáimnál. Amennyiben lehetőség van, úgy nem törlök, csak dekódolok. Egy logot 2x nem lehet dekódolnim így muszáj élnem a következő fokozattal, ami a törlés.

 

Teljes mértékig tanácstalan vagyok, egyrészt fáj a szívem, mert a delikvensek sajátos játéfelfogásuk miatt másoknak, az egész országnak okoznak bajt, másrészt tartani szeretném magam ahhoz, hogy amennyire lehet kimaradok ezen dolgokból.

Link to comment

Tafari elérhetővé tette az Airstrike-t.

Csak én nem értem a követelményeket ?

"HU: Kerlek az ottani extrem korulmenyek miatt jol zard be a dobozt es jol rogzitsd oda a magnessel.Tolts fel onmagadrol a ladaval keszitett fotot hogy bizonyitsd, hogy ott jartal!A talalat csak fotoval ervenyes, ami nem kotelezo a logolashoz!"

Link to comment

Tafari elérhetővé tette az Airstrike-t.

Csak én nem értem a követelményeket ?

"HU: Kerlek az ottani extrem korulmenyek miatt jol zard be a dobozt es jol rogzitsd oda a magnessel.Tolts fel onmagadrol a ladaval keszitett fotot hogy bizonyitsd, hogy ott jartal!A talalat csak fotoval ervenyes, ami nem kotelezo a logolashoz!"

 

Szerintem egyszerű, érvényes találatot ( Found ) akkor logolhatsz ha fotót is csatolsz. A fotó nem kötelező a logolásnál, tehát DNF, NOTE, NEED MAINTANANCE, ect. meg van engedve fénykép nélkül is ;)

Edited by Sunboy_hun
Link to comment

Egyszeruen szomoru ami tortenik a rejtessel.

 

Azzal hogy torolte az angol szoveget, ugy nez ki szerinte mar megfelel az eloriasoknak.

Hat nem, mivel meg mindig kovetelmeny csak eleg ketertelmu magyar szoveggel.

Plussz a kkilfoldiek es azok akik biralni mertek ellen szito szovegeket sem hajlando jabapoint torolni.

Lelkesen torli viszont az en beirasaim.

 

Hat ennyi.

 

Aki hallgat pesten fel valamitol? De mitol?

Link to comment

Kicsit unlamas jatek, de jelzem a keresem az airstrike ra ismet tolove a CO altal, anelkul hogy a rejtes lapjat megvaltoztatna.

 

Kinek kell ebben irni??

 

Tafari nem valaszol, Pupsino hallgat, az HQ nem tudni mire var.

 

A budapesti cachereknek nincs semmi megjegyzesuk ezzel kapcsolatban? Jo lenne ha egy csaptkent el tudnank hatarolodni Jabapoint altal kepviselt gyulolokodeskelto behjegyzesektol de ugy latszik ez mar tul sok a pesti kozossegnek.

 

En mindenesetre elitelem emiatt nem adom fel, es ameddig nem dont az HQ cvissza fogom tenni a needs archive kereseket.

 

De ha eselteg mas is megtenne, tlaan hamarabb lepnenek. Egyenlore ugy tunik csak en hadakozok valamiert, amit masok esetleg meg a maguk csendessegeben tmaogatnak is,

 

Ha nincs igazam irjatok meg, abbahagyom a beirogatast.

Link to comment

Kicsit unlamas jatek, de jelzem a keresem az airstrike ra ismet tolove a CO altal, anelkul hogy a rejtes lapjat megvaltoztatna.

 

Kinek kell ebben irni??

 

Tafari nem valaszol, Pupsino hallgat, az HQ nem tudni mire var.

 

A budapesti cachereknek nincs semmi megjegyzesuk ezzel kapcsolatban? Jo lenne ha egy csaptkent el tudnank hatarolodni Jabapoint altal kepviselt gyulolokodeskelto behjegyzesektol de ugy latszik ez mar tul sok a pesti kozossegnek.

 

En mindenesetre elitelem emiatt nem adom fel, es ameddig nem dont az HQ cvissza fogom tenni a needs archive kereseket.

 

De ha eselteg mas is megtenne, tlaan hamarabb lepnenek. Egyenlore ugy tunik csak en hadakozok valamiert, amit masok esetleg meg a maguk csendessegeben tmaogatnak is,

 

Ha nincs igazam irjatok meg, abbahagyom a beirogatast.

 

A láda archíválására szerintem megint elég indok a tartalma, mert mindig az alacsonyabb szankciót kell választani, ha lehet. Ebben az esetben a módosítás/átírás. Ettől függetlenül a rejtéssel egyébként vannak problémák. Pld kinek a területe ? Fel lehet-e mászni ? Esetlegesen milyen, a Büntetőtörvénykönyvbe vagy Szabálysértési tv-be ütköző magatartást valósít meg aki keresi. Ezekkel bőven meg lehet fogni. Én támogatnám, ha vége lenne ennek a balhénak, ha kell ilyen áron is ;)

Link to comment

Nyilván nincs könnyű helyzetben a HQ, bármit tesz valakinek fájni fog, a törlés elég drasztikus beavatkozás.

Valamint bármikor csinálhat új ládát, új ID-t, mint ahogy azt már meg is tette.

Én nem kersem többé a ládáit, az én részemről kihalásra van ítélve.

Más ládájához korábban írtam archiválási kérelmet mert kerítésen kellett volna bemászni a magánterületre, akkor sem történt semmi, a log törlésen kívül.

Úgy tűnik ez egy ilyen játék, minden játszótéren felbukkan előbb-utóbb egy ilyen figura, aztán eltűnik.

Link to comment

Irjatok meg nekem minden eszrevetelt (GC koddal egyutt a rejtesekrol maszekban.

Oszeallitok egy levelet, amit majd elkuldok az HQ nak.

A valsz nem garantalt, de legalabb meglatjak mit ertek el a reaktivalassal es azzal hogy nincs reviewer aki foglalkozzon a dolgokkal

Link to comment

Sziasztok!

Megláttam a topic címét "A geocachingről szakszerűen.." és azt hittem csupa jó dolgokat fogok itt találni, ehelyett pedig...

nem lenne jobb privátban megvitatni a dolgokat, hogy egy friss kesser ide csöppenve rögtön ne ezzel találkozzon? :-)

Szia,

sajnálom ez eredetileg ládaoldalon ment, de nem oda tartozott. A privát levelezésnek is meg van a maga bája, de valakinél értelmét veszíti, más esetben meg előre meg nem határozott emberekhez van itt címezve. De szerintem ez az egy ilyen topic van, a töbi szigorúan szakmai ;)

 

Üdv

 

Sunboy

 

Link to comment

Kamelot,

 

Amit itt olvastal az is valos es ezt is tudnod kell. Sajnos van mindig olyan, aki belep a klubba de nem szereti kovetni a szabalyokat. Amikor meg szolnak megsertodik es serteget.

Ezen is tulment Jabpoint amikor mar konkretan uszitani kezdett a kulfoldiek ellen es minden olyan jatekos ellen aki biralni merte.

Kozben bar tudja hogy magyar vagyok es van jopar magyarorszagi talalatom engem is kulfoldinek titulal.

Ha meg kesobb elovasod a bejegyzeseit nehany rejtesenel amit mas idosebb jatekosokra tesz megerted majd mi a gond vele.

Mivel minden beorast ami javitast ker torol nem lehet rajta segiteni.

 

Ha esetleg segitseg kell a topic inditoja, es sajat magam is szivesen tesszuk.

engem elersz a geokover@gmail.com cimen

Link to comment

Nos ugy nez ki elmozdult valami.

 

Mindkeet felugyelo lepett.

 

Es nem csak az airstrike ugyben, hanem nehany mas regebben betegre tett ladaval kaocoslatosan is. akarmi is az oka, rmelehetoleg jobb iranyba megy a jatek.

 

Pupsino bejegyzese az airtrike oldalon eleg egyertelmu. Ha abbol nem ertunk akkor ugy kell nekunk.

 

Ha nem lattok tobb nyilvanost bejgyzest a Jabapoint rejtesein tolem, annak az az oka, hogy az HQ megkert keruljek vele minden kapcsolatfelvetel.

 

Mivel nem szandekoztam eddig sem a rejteseit keresni (mar regen az ignore listan vannak a rejtesei) igy nem lesz nehez.

 

Tanulsag reszemrol a jovore: nincs tobb bejegyzes a rejtes oldalon. Ha bajom van akkor a fleugyelonek irok, ha nem valaszol vagy lep akkor az HQ nak ha kell tobbszor is.

 

csak meg egy dolog a jaba rejtesek lapjairol: eleg erdekesen neznek ki a sajat hozzaszolasai miutan a masok jelzeset arrol hogy tenni kene valamit torolte, de a sajat beirasat amiben arra valaszolt nem. kicsit osszefuggestelen igy.

 

egy masik jelzes es ez mar talan a topichoz jobban kapcoslodik (igaz inkabb kerdes)

 

Valaki jelzi, hogy a rejtes magateruleten van, a kovetkezo is. Es megis utana 10 -20 talalt beirve ugy hogy senkinek fel nemtunik, vagy meg nem emliti ogy gond vam.

1. A szamoknak nem kellene ennyire elvakitani a jatekosokat. Szet kellene nezni es esetleg nem eroltetni tovabb a keresest. Ez elobb utobb oda vezethet, hogy kitiltjak a jatekot tobb helyrol, ami nem hianyzik senkinek.

2. Ha valaki jelez, hogy gond vana rejtessel akkor arra nem megharagudni kell hanem megkerdezni pontosan mit latott. Lehet hgoy az elkerulte a rejot figyelmet amikor ott jart. Vagy esetleg kesobb valtozott meg a hely.

3. Ha a rejto torli a beirasokat attol azt meg a reviewer latni fogja. Sajnos a jelenlegi helyzetben kicsit sokaig tartott a reagalas, de nekik megvan minden beiras.

 

Ha vlakinek gondot okoztam az airstirkkal kapcoslatban attol most ezuton kerek bocsanatot.

Viszont azt le szeretnem irni, hogy a jovoben is jelenteni fogok minden olyan esemenyt es beirast a kulfoldi vagy magyar jatekosok elleni gyuloletre szit. Es erre van apr pelda sajnos. Igaz az HQ most vizsgalja az eseteket, majd kiderul mi lesz az eredmeny.

 

Koszi a figyelmet es a turelmet

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...