Jump to content

1 000 000


Spider

Recommended Posts

Wydaje mi się, że nikt o tym nie wspomniał, więc postanowiłem pochwalić się na forum ;)

 

Ostatnio w Polsce skrytki zostały znalezione 1 000 000 razy!

 

Na terenie Polski znajduje się 21110 skrytek, z których 17805 jest aktywnych. Skrytki zostały znalezione 1028476 razy, co daje średnio 48.7 znalezień na skrytkę. 61959 użytkowników znalazło przynajmniej jedną skrytkę, 2552 użytkowników założyło przynajmniej jedną skrytkę.
Link to comment

Wydaje mi się, że nikt o tym nie wspomniał, więc postanowiłem pochwalić się na forum ;)

 

Ostatnio w Polsce skrytki zostały znalezione 1 000 000 razy!

 

Na terenie Polski znajduje się 21110 skrytek, z których 17805 jest aktywnych. Skrytki zostały znalezione 1028476 razy, co daje średnio 48.7 znalezień na skrytkę. 61959 użytkowników znalazło przynajmniej jedną skrytkę, 2552 użytkowników założyło przynajmniej jedną skrytkę.

Brawo dla zakładających, znajdujących i rewiówierów pilnujących porządku jako- takiego!

Czy za to kraj jakś odznakę dostanie???

Link to comment

A czy inne kraje też mają takie statystyki?

 

Bo te podsumowania to kawał dobrej roboty, dla np Niemiec znalazłem tylko podsumowanie ile jest wszystkiego (oraz wg. typu) na project-gc, a dla Landów już nie, a tym bardziej całkowitej ilości odkryć.

 

Ale milion to brzmi imponująco... Ciekawe jak długo będziemy czekać do miliarda?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...