Jump to content

nie widzę znalezionych:(


qba75

Recommended Posts

Witam!

Mam taki mały problemik natury technicznej... Po zalogowaniu znalezonych skrzynek, widzę je jako "znalezione" na gc.com i gc.pl, ale w tym drugim przypadku nie widzę ich w zakładce "Projekty". Tam widzę wszystkie skrytki jako nieodkryte. W czym może być problem?

Dzięki za podpowiedzi

Pozdrawiam

Kuba

Link to comment

Witam!

Tą funkcję miałem aktywną od początku. Ładnie to wyglądało, jak mogłem zobrazować swoje dokonania w odkrywaniu kolejnych elementów w poszczególnych projektach. Ale ostatnio właśnie nie mogę zobaczyć, co już mam odkryte, a co nie. i to niezależnie od komputera: dom, praca, znajomi... efekt ten sam. Funkcja BYŁA, ale nie działa! I w tym problem:(

Link to comment

No to niestety nie jestem w stanie Ci pomóc. U mnie to działa bez problemu. Widocznie nie znalazłeś tych skrytek które uważasz, że powinny być oznaczone jako znalezione

 

Chyba, że mówisz o mapie skrytek dla danego projektu. wtedy sprawa wygląda zupełnie inaczej...

Edited by Spider
Link to comment

Dokładnie o tym mówię:) Na gc.pl w zakładce MAPA są wszystkie moje znalezione skrytki (uśmiechnięte), natomiast w zakładce PROJEKTY te same skrytki są jako nieznalezione (z ikonami typów skrytek). Czyli...?

Edited by qba75
Link to comment

Witam:)

W zakładce PROJEKTY widzę takią mapkę: http://www.geocaching.pl/projects.php?id=26. W Szczecinku jest jedna z wież Bismarcka (na mapie nieodkryta). Natomiast w zakładce MAPA ta sama skrytka jest już "z uśmiechem". W opisie waypointów (na wykazie) przy odnalezonych skrytkach mam "uśmiechy", czyli jakiś błąd wyskakuje przy mapach we wszytkich projektach, w których brałem udział. Jakieś pomysły?

Dzięki i pozdrawiam

Edited by qba75
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...