Jump to content

Udruga Geocaching Hrvatska


heroj_ulice

Recommended Posts

Draga geocacherska nacijo, kao što već znate udrugu imamo, a sad smo konačno malo i sjeli i pretresli neke teme. Ovaj topic služit će tome da ideje i aktivnosti udruge ne ostanu "skrivene" i da možete i na ovaj način sudjelovati u radu, predlagati i sprdati se ;)

 

u nastavku je kratki pregled što smo dogovorili na sastanku, pa slobodno komentirajte i predlažite...

 

Predložene aktivnosti udruge

Kad se maknemo od onih opći stvari tipa "bit će lakše nastupati, možemo kontaktirati upravu, možemo izvlačiti novce" predložili smo sljedeće konkretnije aktivnosti:

  1. Pratiti natječaje HTZ-a i Ministarstva turizma, probati vidjeti je li još netko davao lovu za geocahing. Ovo radimo kako bi mogli financirati naše projekte i kako bi mogli partnerima pomoći da isfinanciraju svoje. Postoji mogućnost i da nastupimo kao partneri i pomognemo procijeniti koji projekti su ok i eventualno ih pratimo.
  2. Pripremiti projekt geocaching rute Grada Zagreba i ponuditi ga turističkoj zajednici. Trenutno postoji letak s dvije rute za obilazak Grada pa možda napraviti treću ili u ove dodati i geocacheve, razmotriti mogućnost da Grad napravi coine i dijeli ljudima koji obiđu sve cacheve ili nesšto sl. - uglavnom pripremiti projekt i ponuditi ga TZ Grada Zagreba
  3. Proučiti koje manifestacije grad Zagreb/Rijeka/Osijek i županije u okolici imaju u plan i vidjeti možemo il se utrpati - ovo možemo i bez love
  4. Mario ima kontakt u Slobodnoj, vidjeti jel možemo povući za neki članak, provjeriti tko još ima kontakatak (Robet ima u Pakracu i Lipku na lokalnoj razini) i probati popularizirati i nn taj način
  5. Održati predavanje u savezu izviđača
  6. Izraditi coin - problem je cifra jer za prvih 50 komada treba cca 5000 kn (1200 groundspeaku za pokretanje serije i kodove + 3-4 kn po komadu metala)
  7. Kao udruga registrat ćemo account na geocachingu pa možemo organizirati evente, manifestacije i postavljati cacheve (npr. serija hrvatski dvorci ili o domovinskom ratu ili...), ima nas dosta trebali bi moći smislisti opako dobre cacheve :)

 

Članarina

Dogovorena je članarina od 25kn godišnje po nicku na geocaching stranici za starije od 16 godina. S ovim ćemo pokriti troškove prijava, održavanja računa i (nadamo se) web stranice, ne bi trebalo biti previše nikome. Prijave zaprimam ja (Robert) na službeni mail udruge geocaching.hrvatska@gmail.com ili osobno na papiru. Podaci koji su potrebni za prijavu su: ime, prezime, nick, mjesto stanovanja i datum rođenja. Opcionalno možete ostaviti i broj telefona i email adresu te napomenu mogu li i drugi članovi vidjeti taj podatak (samo članovi će moći vidjeti, neće biti javno dostupno). Članarinu možete uplatiti na žiro račun (otvaranje istog u tijeku) ili meni osobno (na žalost u kunama ma koliko ja navijam za pivo i čokoladu...).

 

Web stranica

Dogovorili smo da ćemo imati web stranicu koja će biti više statičnog, informativnog karaktera s osnosvnim i korisnim informacijama. Provjeravamo informacije oko domene, hostinga i kontaktiramo ljude oko izrade pa se još javim s detaljima. Ovo su neke od rubrika o kojima smo raspravljali:info (eventi događanja i drugo), novine o nama, savjeti, podaci o udruzi, linkove na korisne stvari, galerije i dio za članove.

 

Ostalo

U planu je redovno mjesečno sastajanje, a Mario će zakazati sljedeći. Na sastanke ste dobrodošli s idejama i prijedlozima ili ih možete baciti na gore navedeni mail ili ovdje. Čisto kao podsjetnik da znate tko je tko i što:

  • Predsjednik: ArizonaSmith (Mario) - odgovorna osoba, vodi i zastupa udrugu, organizira sastanke odbora i dr.
  • Potpredsjednica: maki433 (Maja) - sve isto kao i Mario kad Marija nema
  • Tajnik: heroj_ulice (Robert) - administracija i novci :)
  • Članovi upravnog odbora: bgnjip (Boris) i HR_s00va (Saša) - sudjeluju u radu odbora, donose odluke
  • Koordinatori za regiju: dr Zagy (Valentin) - za Slavoniju i Sik D. Team (Sanjin) - za Kvarner i Istru - koordiniraju aktivnosti u svojim regijama

napadnite s prijedlozima, idejama, komentarima i ponudama da nešto napravite :)

Edited by heroj_ulice
Link to comment

Ekipa, evo Zagy nam se javio i ponudio nam da napravimo web stranicu za udrugu. Premda bi nam to bilo jako drago, nažalost vremena, a i ponešto kvalitetnijeg znanja u izradi weba nemamo (konkretno wordpress, baze podataka te zahtjevnije php skripte). Prijedlog je da web stranicu odlučite napraviti u wordpressu jer tako se nudi mogućnost da i netko sa znanjem worda može objaviti nekakav tekst i sliku odnosno nekakvu novost. Nadalje wordpress vam nudi mnoge mogućnosti od kojih bi naveli pretraživanje vaše web stranice tj. search bar u gornjem kutu. Koliko god se to činilo naizgled jednostavno to nije tako. Spominjali ste također i dio weba namijenjen članovima - pretpostavljamo u smislu registracije članova što znači baze podataka na serveru - dakle sve samo ne jednostavno. Bilo bi dobro kad bi vam to netko htio odraditi za male novce, ali u pravilu to nije tako. Uostalom i održavanje ili izmjena nekog dijela weba vam se uredno naplaćuje i od toga web developer zapravo živi.

Barem kao registrirana udruga ne morate plaćati .hr domenu jer vam se to dodjeli besplatno ako pošaljete izvadak iz registra da je udruga registrirana. Hosting na serveru nekom bližem, a najbolje u Hrvatskoj jer je tada učitavanje stranice brže, vam se razlikuje od zakupnine prostora u Mb ili Gb. Ono što bi vi kao udruga stavljali gore tipa video, slike i ostalo određuje koliko bi vam prostora trebalo pa to trebate razraditi i vidjeti što bi išlo na web.

 

Dok vam stranica ne bude online i u funkciji jer će njena izrada sigurno potrajati što zbog dizajna, što zbog tekstova, slika i ostalog sadržaja koji treba biti od prvog dana gore, mi vam nudimo da novosti objavite na našoj web stranici ako to želite.

Link to comment

Bila nam je stranica na hostingeru i ne predlažem da ju tamo postavljate. Server im je znao često padat i bio nedostupan bez obzira jeste li plaćali uslugu ili koristili neke od besplatnih servera. Jednostavno se uopće niste mogli prijaviti na cpanel kao administrator. Moj prijedlog je da istražite www.avalon.hr Jesu skuplji, ali usluga je kvalitetna. Naravno sve ovisi o preferencijama onoga tko radi web i treba li web biti dostupan 99.99% u svakom trenu. Ako ne treba onda vam je hostinger.hr sasvim dovoljan.

Link to comment

Kao što je već najavljeno na Facebooku, sazivam sjednicu (skupštinu?) udruge Geocaching Hrvatska, u restoranu Velebit, Donje Svetice 40 (http://www.restoran-velebit.com/) u ponedjeljak 29.6. u 20h. Znači, prekosutra.

Što je ova udruga? Pa udruga građana koji hoće organizirano promovirati geocaching u svojim sredinama i šire. Za sad smo većinom bili zauzeti papirologijom oko registracije, a sad nastupaju ideje i prijedlozi o djelovanju.

Na sjednici bi se trebali pojaviti članovi predsjedništva, a pozvani su i svi koji žele sudjelovati, i/ili imaju bilo kakve zanimljive prijedloge vezane za moguću djelatnost.

Link to comment

Evo našeg prijedloga za službeni logbook. Sve se da brzo izmijeniti ukoliko ima prijedloga, primjedbi i slično. Tekst na poleđini knjižice također može biti na engleskom. Polja za upis je 68 + polje za FTF. U knjižicu se može ubaciti dodatan set listova kako bi bilo više polja za upis tj. od 6 stranica se može dobiti 14 stranica za upis. Mi knjižicu možemo izraditi u raznim dimenzijama na A4 formatu papira. Ako netko ima npr. printer za A3 u boji može se bez problema prilagoditi rezolucija da se oštrina teksta i slika ne izgubi.

Naravno sve ovo ima smisla ukoliko se prihvati općeniti logbook za geocacheve koje bi npr. udruga postavila na nekim susretima, događajima i promidžbenim skupovima.

Link to comment

Stalno iščekujemo da se netko uključi malo u neku diskusiju sa prijedlozima pa ništa. :) Nevezano sada za logbook ideja nam je još bila newsletter poput FTF geocacher magazine. Nije problem osmisliti ili malo pokrasti koju ideju od tamo što se tiče dizajna već su nam bitni članci i slike. Mislimo kako ne bi bilo loše da kao udruga imamo nešto takvo. Može biti npr. na kvartalnoj bazi tj. svaka tri mjeseca da objavimo jedan magazin u pdf formatu. U tom bi se periodu možda skupilo dosta toga o čemu se može pisati. Većina vas već piše tekstove i zanimljive logove, dakle zašto to ne podijeliti s javnosti i drugim ljudima tj. mugglesima (potencijalnim geocacherima).

Kasnije ako nam se pridruži još više ljudi bit će još više geocacheva, evenata, druženja, projekata itd. i imali bi teksta i takvo nešto raditi možda na mjesečnoj bazi.

Eto slobodno izađite s prijedlozima, mišljenjima, kreativinim idejama.

Link to comment

Stalno iščekujemo da se netko uključi malo u neku diskusiju sa prijedlozima pa ništa. :) Nevezano sada za logbook ideja nam je još bila newsletter poput FTF geocacher magazine. Nije problem osmisliti ili malo pokrasti koju ideju od tamo što se tiče dizajna već su nam bitni članci i slike. Mislimo kako ne bi bilo loše da kao udruga imamo nešto takvo. Može biti npr. na kvartalnoj bazi tj. svaka tri mjeseca da objavimo jedan magazin u pdf formatu. U tom bi se periodu možda skupilo dosta toga o čemu se može pisati. Većina vas već piše tekstove i zanimljive logove, dakle zašto to ne podijeliti s javnosti i drugim ljudima tj. mugglesima (potencijalnim geocacherima).

Kasnije ako nam se pridruži još više ljudi bit će još više geocacheva, evenata, druženja, projekata itd. i imali bi teksta i takvo nešto raditi možda na mjesečnoj bazi.

Eto slobodno izađite s prijedlozima, mišljenjima, kreativinim idejama.

Newsletter je dobra ideja, samo ne znam koliko bi bilo materijala za pisanje. Mjesečno objavljivanje je ipak malo preoptimistično, više sam za tromjesečno. Za pisanje tekstova se slažem da ga piše tko god hoće. Ja mogu napisati neki tekst kad mi dođe inspiracija tj kad idem na izlet, ali to već ionako objavljujem na ovom forumu i na facebooku.

Bilo bi lijepo kad bi uveli rubriku "geocache mjeseca". Pa recimo rubriku "savjeti za početnike". Vjerojatno se još puno toga može uvrstiti.

Jedino što ne znam tko bi preuzeo odgovornost na sebe da sve to stavi na hrpu i napravi newsletter.

Link to comment

Mi preuzimamo odgovornost da napravimo dizajn temeljem prikupljenih slika i članaka. Isprva mislimo kroz photosop raditi stranice, a onda kad malo više "graha" pojedemo ćemo se polako prešaltat na InDesign. Nekakvo standardno zaglavlje bi bilo skroz uvriježeno dok bi raspored kategorija varirao o ostalim tekstovima, slikama, veličinom fonta i naslova. Sve je to jednostavno kad se ima s čim raditi (primjera radi - naš sinčić Matej ima takvu radosnicu). Da bi priča funkcionirala trebalo bi se u priču uključiti što više ljudi. Svatko nek napiše manji tekst, članak, opiše nekakav software ili nešto sasim deseto, a da se tiče ili može pomoći u geocachingu je uvijek korisna stvar. U prvom broju može ići općenito predstavljanje udruge, članova, statuta u nekom kratkom obuhvatu, planovi djelovanja za budućnost i slično. Kategorije korisni savjeti i geocache mjeseca bi trebali biti pod obavezno. Predlažem da svi uključeni u izradu i doprinos newsletteru budu navedeni poimence (ime/prezime ili geocaching nick) kao sudionici, naravno ukoliko to isti žele. Isto tako svi tekstovi i slike će biti autorski potpisane. To su mali detalji, ali ljudima je to uvijek drago vidjeti. Tako ne može doći niti do povrede autorskih prava i osjećaja :)

Poanta cijele priče je da to bude zajednički projekt, a sve pod okriljem udruge koju nastojimo promovirati. Ako ima još ljudi koji kuže photosop ili nešto slično, mogu se i oni uključiti u dizajn odnosno pomoći nama ili mi njima. i nemojte se ustručavati javiti, zajednički možemo puno više u puno kraćem vremenu.

Link to comment

Pozdrav,

stigao mi kolega s mora pa sam pitao za majice.

rekao sam da logo veličine a4 format na leđa i a5 naprijed.

Kaže da s ovim majicama kojih sliku šaljem,

može bijele štampat za 40 kuna a color 50kn.

 

bijele majice su ok za prako ljeta dok predlažem za tamnu majicu military green ili forest green.

iako može naručiti bilo koje od ovih majica tako da možemo dati ljudima na izbor.evo slike majica http://i62.tinypic.com/25hzaq0.jpg[/img]

što se tiče weba ukoliko nam ne treba nešto preveliko imamo besplatno dosta dobar web,ja ga napravio za svoju udrugu: http://oikriz.webs.com/home.htm

http://www.webs.com/themes

 

ako ovo bude moglo pomoći,stojim na raspolaganju. nemam facebook,niti ga želim imati pa vam informacije mogu dati jedino putem ovog foruma.

 

pozdrav svima!!! :)

 

p.s. Heroj ako ovome nije mjesto ovdje slobodno prebaci negdje di već spada.....

Edited by Crosslex
Link to comment

sto se magazina tice, slovenci imaju mjesecnik koji na email stize svim clanovima. u pravilu ima uvodnik, dva tri clanka, interview s nekim od cachera i sl. nista strasno, ali simapaticno (ako netko zeli proslijedim mu)... mi na forumu vec sad imamo dovoljno materijala za tako nesto :D pa vjerujem da to ne bi bio problem...

 

sto se majica tice baceno je na face pa cemo vidjeti :D jel ima neka minimalna kolicina?

Link to comment

Roberte možeš nam proslijediti taj slovenski newsletter. Naš stav je da tekstovi budu od članova udruge te da se isti uključe u raspravu i razradu ideje. Mi nećemo naše tekstove stavljati u newsletter jer to već postoji na našem webu. Mi stojimo na raspolaganju za prikupljanje tekstova, slika i razradu dizajna. Ukoliko ne bude zainteresiranih za pisanje tekstova, nekakvih novosti tu priča onda nažalost završava.

Link to comment

Količina majica nije problem, koliko vidim ima zainteresiranih za minimalno 30 do 40 kom. moj bi prijedlog bio da se napravi malo i više ili se svi kompletno dogovorimo koliko da se radi tako da za par mjeseci ne bude ponovnih želja.

Recimo da se jednom godišnje rade majice. Poslije toga možda hoodice radit i gomilu ideja po tom pitanju(reklamni materijal,"điđe miđe") imam al za to bi udruga trebala imat neka sredstva pa se napravi lager,al to je daleka budućnost :)

Link to comment

Evo nekoliko novosti vezano uz udrugu: obzirom na promjene zakona svim članovima poslao sam mail s podacima iz registra pa ako ga netko nije dobio neka se javi na mail udruge - geocaching.hrvatska na vrlom nam google mailu.

Također, ako se netko želi učlaniti prijavnica za nove članove je ovdje. Ako vas zanima više statut Udruge je ovdje, a osnovni podaci (uključivo i broj računa) ovdje.

16.1. u planu je i izborna skupština udruge pa vas očekujemo u veeeelikom broju :anibad: . Još dogovaramo poneku sitnicu pa detalje očekujte uskoro....

Link to comment

Kratki izvještaj sa skupštine udruge :)

 

Mario je prezentirao učinjeno u protekle dvije godine gdje smo uglavnom "ganjali" papire i ustrojavali se, također bili smo aktivni u medijima i organizirali prikupljenje pomoći za našeg Štefa.

 

Financijski smo u plusu za cijelih 150 kn. Prihodi su došli od članarine, a rashodi su uglavnom bili za bankarske usluge...

 

Izabrana je i nova ekipa za sljedeće dvije godine:

1. Moja malnekost za predsjednika

2. Boris (bgnjip) za potpredsjednika

3. Igor (therewolf) za tajnika - on će sada zaprimati vaše novce i prijave

4. Saša (tko je znao da se tako zove wink emoticon?? - HR_s00va) i Mario (ArizonaSmith) za članove upravnog odbora

5. Pored Sanjina (Sik D. Team) i Valentina (dr Zagy) za predstavnike svojih regija (Kvarner i okolica) odnosno Slavonija izabrali smo i Zlatka (zmystic) za predstavnika sjeverozapadne lijepe naše

6. Maja (maki433) udrugu će lividirati ako ova prethodna ekipa nešto zezne grin emoticon

 

Od zanimljivosti tu je još par potencijalnih aktivnosti i promocije GC, ali o tome više poslije....

 

Novce skupljene za Štefa prebacit ćemo početkom sljedećeg tjedna na njegov račun.

 

Slijedi nam rješavanje papirologije (službena prijava promjena) pa tamo za nekih dva tjedna možete očekivati i prvo javljanje nove ekipe - čim se malo sjednemo i zgruntamo...

I dalje ste pozvani prijaviti se i sudjelovati u zabavi :lol:

Link to comment

Kratki info da budete upoznati što se događa:


  1.  
  2. 1. Papirologija vezana uz promjene je pripremljena i Mario će ju odnijeti do Grada čim malo prizdravi (dok se promjene ne upišu on je i dalje ovlaštena osoba)
  3. 2. Sastanak upravnog odbora je u ponedjeljak 25.1. u 19:00 u pizzeriji NU (tamo gdje je bio Kolko nas ima v2 event). Predložene teme sastanka su:
     


  •  
  • definiranje ciljeva, prioriteta i aktivnosti
  • pokretanje web stranice
  • nabavka novaca-praćenje natječaja
  • edukacije/radionice vezane uz geocaching (c:geo, locus, project-gc...)
  • članarina - trebamo li ju povisiti i što ćemo s time dobiti/u što ćemo uložiti novce
  • ostvareni kontakti i sljedeći koraci:
     


  •  
  • snimanje priloga o gecachingu za županijsku panoramu HTV-a u križevcima - agold kontakt
  • snimanje dokumentarnog? filma na krki i event - agold kontakt
  • kontakt s TZ grada Zagreba - ulaz preko geologa Sova
  • film o geocachingu u AUT, SLO, ITA i RH - sova kontakt
  • priprema za znanstveni piknik

 

svi ste pozvani na sastanak (može i telefonski/skype) i prokomentirati/nadopuniti gornje teme... svaka dodatna ideja i prijedlog puno će značiti...

Link to comment

eto i zaključaka s prvog sastanka nove ekipe. slobodno komentirajte pitajte ili se nadovežite ;) za dio aktivnosti trebat ćemo i vas :)

 

1. Većinom glasova donesena je odluka da se godišnja članarina poveća s 25 na 40 kuna. Povećanje članarine iskoristit će se za nabavku materijala za promidžbu i organizaciju evenata. Članovi koji su već uplatili članarinu za 2016. pozivaju se da uplate i razliku. Osim povećanja drugih promjena vezanih uz plaćanje članarine nema.

 

2. Izradit će se web stranica udruge. Stranica će u grubo imati sljedeće dijelove:

- Početna stranica s novostima, novim člancima, osnovni info o geocachingu i o udruzi

- Tab o geocachingu - osnovno, materijali

- Tab o udruzi s osnovnim podacima, kontaktom i sl.

- Rubrike poput intervjua, izbora cachea mjeseca, savjeta, kalendara cacheva

- Korisne linkove

- Dio za članove

Robert će riješiti papirologiju, Siniša (nway) tehnički dio uz pomoć Roberta i tko još bude htio sudjelovati. Robert će riješiti i kalendar evenata.

 

3. Pripremit će se materijali o geocachingu za potrebe prezentacija na raznim predavanjima ili edukacijama. Sova će provjeriti materijale koje ima vezane uz "početnicu za geocaching" na hrvatskom pa poslati Robertu nakon što dovrši dio koji može sam riješiti

 

4. Napravit će se community page na faceu za udrugu s osnovnim informacijama koja će se između ostalog koristiti za objave na grupi. Stranicu će napraviti Boris uz pomoć Siniše

 

5. Pratit će se natječaji za financiranje udruga ili vezani uz geocaching, konkretno Ministarstvo turizma, Hrvatska turistička zajednica, Grad Zagreb. Igor, Boris i Robert pratit će natječaje.

 

6. Predloženo je da se kroz koji tjedan obiđe Štef i vidi kako bi mu se još moglo pomoći. U dogovoru s ekipom iz Križevaca možda organizirati event. Sova će se brinuti oko realizacije

 

7. Križevačka županijska panorama snimat će se po malo ljepšem vremenu. Zlatko je kontakt osoba u Križevcima, Mario će pomoći. Kad se nešto pomakne obavijestit će ostatak ekipe.

 

8. Sutra se snima prilog za dobro jutro hrvatska. Mario će biti s ekipom. U planu je obilazak šumskog cachea (this is not a traditional cache) i jednog urbanog (Mario će vidjeti situaciju).

 

9. Dokumentarni film na Krki i snimanje filma koji bi obuhvatio SLO, ITA, AUT i nas su u fazi pripreme prijedloga/idejnog rješenja producenata. Mario će javiti za Krku kad će nas trebati, a Sova će vidjeti oko potrebe i dogovoriti sastanak vezano za međunarodni film.

 

10. Trenutno nemamo ulaz u TZ Zagreb niti ikakvu pripremu pa to za sada ostavljamo po strani

 

11. O znanstvenom pikniku raspravljat ćemo bliže samo događaju

 

12. Imamo mogućnost dobiti konkretne podatke i informacije o geologiji od istaknutih geologa (par koji je bio na eventu/skupštini) te ostvariti suradnju s njihovom udrugom. Sova je koordinator pa se može prema njemu ići s pitanjima i prijedlozima, a on će to okrupniti i dogovoriti sastanak s geolozima.

 

13. Udruga će se u narednom periodu orijentirati na promidžbu geocachinga, organizaciju evenata i suradnju s drugim udrugama (geolozi, Slovenci).

 

14. U planu je organizacija eventa. Event bi se trebao održati početkom svibnja i sastojati od više različitih događanja. Razmatra se da se event organizira u Zagorju i u suradnji s ekipom iz Maribora. Sova koordinira organizaciju eventa.

 

15. Predavanja i edukacije raspravit će se na sljedećem sastanku

Link to comment

U ponedjeljak u 19h, u NU pizzeriji (Središće) sastanak je upravnog odbora udruge. Dnevni red uključuje:

1. što smo napravili od zadnji put

2, pivo

3. upisnina i kartice

4. DM natječaj - http://www.e-misija.info/novosti/ (ima li smisla i što bi mogli prijaviti)

5. vidjet ću s nwayem jel imamo što oko weba pogledati i raspraviti

6. predavanja, edukacije, promo materijali

7. uključivanje ogranaka - prijedlozi i ideje

8. razno

Svi ste pozvani navratiti ili se uključite s prijedlozima i idejama na mail/telefon.

Link to comment

A eto i izvještaja :)

 

1. Papirologija vezana uz godišnje izvještaje i promjenu ovlaštenih osoba je pri kraju i ide po planu

 

2. Nway je pripremio draft weba, robert će pogledati pa ćemo postaviti prvu verziju gore i po potrebi zagnajviti još nekog

 

3. Matko i Maja su se ponudili (i hvala im :)) za pripremiti materijale za elektroničku publikaciju o geocachingu koja će sadržavati osnovne stvari. Materijale ću ja uobličiti u eknjigu i objavit ćemo na stranici Geocaching Croatia i na našoj stranici

 

4. Sova je prepustio Zlatku organizaciju svih događanja u Križevcima (koja su prošla odlično pa kapa dolje)

 

5. Nije bilo aktivnosti oko Geocaching početnice, druženja s geolozima te filma (ITA, AUT, SLO i CRO). Sova ih koordinira i javit će kad bude novosti

 

6. Vezano uz uključivanje ogranaka, na stol je stavljena ideja da ove godine Udruga organizaira GIFF po cijeloj RH i da prikupi sve glasove za film. Pod cijelom RH misli se na mjesta gdje imamo predstavnike :) uz dodatak Glavomlata u Trogiru ukoliko bude zainteresiran/u mogućnosti. Kada se približi vrijeme Robert će pokrenuti cijelu priču.

 

7. Dogovorili smo i da "reklamiramo" aktivnosti koje se događaju u blizini, a značajne i zanimljive su za gecocahing pa smo tako na FB-u promovirali event u mariboru i nastavit ćemo s tom praksom

 

zbog nedostatka kvoruma odgodili smo rasprave o sljedećim točkama:

a. DM natječaj

b. predavanja, edukacije, promo materijali

 

Dogovoreno je da se do srijede prikupe prijedlozi za projekt za DM (http://www.e-misija.info/novosti/dm-natjecaj-jer-sve-smo-to-mi/) pa ćemo odlučiti imamo li što i kako ćemo se prijaviti.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...