Jump to content

Zmiany na Forum - subfora


Guest
Followers 1

Recommended Posts

Zgadzam się z Verenne. Liczę na to, że subforum hyde park (zamiast jednego, dotychczasowego tematu) znacznie przyczyni się do częstotliwości odwiedzin i będzie sprzyjało integracji :) Obecnie forum jest martwe..

 

Zamieniła bym 'Ogólnie o Geocachingu' na 'Geocaching'. Po prostu. Bo dlaczego ogólnie? Było by to miejsce na wszystkie tematy dot. GC, nie tylko informacje dla początkujących (które mogły by być przypięte), itp.

 

PS. Rozbudowa forum oznacza więcej pracy dla moderatora. Może warto pomyśleć o rozglądaniu się za kimś do pomocy już teraz.

Link to comment

Ok, ale może przynajmniej wszystko nie będzie wrzucane do jednego wora.

 

Z drugiej strony oczywistym dość jest, że nikt raczej nie założy tu wątku z pytaniem czym najlepiej karmić kota, ale już pytania o ciekawe miejscówki itp. to chyba jakoś tam wiążą się z tematem? Albo pytanie, jakie buty kupić do łażenia po górach?

 

No i pytanie takie... czy np. temat w rodzaju np "jak się zaczęła Wasza przygoda w geocachingiem, bla bla bla..." jest ok czy nie? Bo, ja jako osoba internetowo towarzyska (w przeciwieństwie do życia w realu), chętnie bym coś w tym stylu widziała, ale obecnie wręcz boję się zakłądać takie wątki, bo widzę, że tu każdy tak bardzo tematycznie i w ogóle ;]

Link to comment

Lipa.

A nie można przy geocaching.pl założyć osobnego polskiego forum? Na własnym serwerze itp?

 

Skoro link z GC.COM i GC.PL prowadzi na to forum i jest jakby nie patrzyc bieda z postami, to na osobnym forum już w ogóle nie będzie co czytac/pisac...

 

To nie tak. Jesli forum jest swobodne i można na nim pisać tak... hmm... bardziej towarzysko a nie tylko stricte tematycznie, to zaczyna żyć. Tutaj tak naprawdę wielu osobom nie chce się zakłądać nowych wątków, bo jak widzę są one często wrzucane do jakiegoś jednego wspólnego wątku.

Wiele for widziałam i najmniej jest życia na takich, gdzie nie ma miejsca na swobodne pogaduchy.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Followers 1
×
×
  • Create New...