Jump to content

Matrix wg typu skrytki


GeoLog81

Recommended Posts

Na project-gc funkcjonalność ta jest dostępna tylko dla tych, którzy mają (na project-gc) konto premium.

A czy pozycja w menu też jest widoczna tylko na posiadaczy konta premium? Bo nigdzie tego znaleźć nie mogę...

Miałem na myśli Maps -> D/T Martix, tam pozycja jest widoczna, ale niedostępna. Ale to chyba niedokładnie to o co Ci chodzi, zatem moja odpowiedź: nie wiem.

 

Jest jakieś makro do GSAKa robiące to samo?

 

Widziałem challenga na Słowacji, którego idea opierała się o coś w tym stylu. I tam było makro do weryfikacji. Możesz poszukać, może Ci pomoże.

Link to comment

Mogę sobie sprawdzić w jakim stopniu wypełniam matrixa dowolnym typem skrytki.

 

A jak chciałbym sprawdzić, w jakim stopniu wypełniam matrixa konkretnym typem skrytki (np multi) to w jaki sposób da się to zrobić? Jest jakaś zakładka na project-gc czy trzeba szukać/pisać makro na GSAKa?

 

Istnieje makro matrixowe w GSAKu, jak je odpalisz nie na 'całości' a na filtrze po pojedynczym typie - jest szansa że zadziała tak, jak chcesz.

 

Zresztą to makro ma jakies opcje konfiguracyjne, w które się nie wgłębiałem

Link to comment

Mogę sobie sprawdzić w jakim stopniu wypełniam matrixa dowolnym typem skrytki.

 

A jak chciałbym sprawdzić, w jakim stopniu wypełniam matrixa konkretnym typem skrytki (np multi) to w jaki sposób da się to zrobić? Jest jakaś zakładka na project-gc czy trzeba szukać/pisać makro na GSAKa?

Dobrze myślę, że matrix to tabela "Difficulty / Terrain chart"? Jeśli tak to w jej prawym górnym rogu jest "Type: All" można to kliknąć i się zmieni...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...