Jump to content

Zagreb Be There mobilna aplikacija


therewolf

Recommended Posts

Možda je malo van teme, ali nedavno sam tek doznao pa da podijelim sa svima.

http://www.betherezagreb.com/

 

Turistička zajednica Grada Zagreba u suradnji s agencijama Bruketa&Žinić OM i Brlog lansirala je novu mobilnu aplikaciju Zagreb Be There koja posjetiteljima Zagreba predlaže različite tematske puteve za obilazak glavnoga grada Hrvatske uz pomoć pametnih telefona. Aplikacija za sada nudi pet mogućih ruta od kojih svaka predstavlja Zagreb na ponešto drugačiji način, poput rute Space Explorer na kojoj se nalaze lokacije svih prizemljenih planeta sunčeva sustava iz umjetničkih instalacija Ivana Kožarića i Davora Preisa. Ruta Hidden Spots primjerice otkriva posljednji gornjogradski bunar, napušteno groblje u Jurjevskoj ulici ili oslikanu vodenu pumpu iz serije Pimp my Pump posvećenu Dinu Dvorniku. Na ruti Indie Zagreb nalaze se primjerice Muzej ulične umjetnosti ili spomen-ploča Tomislavu Gotovcu „Zagreb, volim te“ u Ilici te LAUBA – Kuća za ljude i umjetnost. Tu su još i rute Refreshing Zagreb i Classic Zagreb...

Link to comment

Evo pogledah, i meni se ne pojavljuje u Google Play Store-u na mobilnom, iako stranicu mogu naći na internetu (s kompjutera). Kaj sad?

Meni prebaci na G.Play kada dolje stisem "get it from G.P."

E onda, ko što piše u komentarima, moraš aktivirat app. sa FB/twit-profilom :/ , al onda se može na FB/app. blokirati da "obavijesti su vidljive samo tebi" ili blokirat da ti ne šara po zidu ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...