Jump to content

Virtualni Cache koji je zapravo Locationless Cache


GCEdo

Recommended Posts

Danas sam pronašao i logirao Virtualni Cache koji je zapravo Locationless Cache koji je nekim čudom preživio do današnjeg dana...

http://coord.info/GCB652

 

Dakle, kako biste logirali ovaj Virtualni Cache trebate "pronaći" planinski prijevoj bilo gdje u Europi i priložiti tri slike u logu. Svaki rpijevoj se može logirati samo jednom i svaki cacher može logirati samo jednom ovaj cache. Na listingu se nalazi link na popis prijevoja koji su već iskorišteni u logovima. Ja sam za ovaj cache posjetio prijevoj Hunjka na Medvednici. Bilo mi je zanimljivo iskusiti logiranje Locationless Cachea (što ovaj cache u biti i jeste).

 

Cache je izuzet iz svih distance-related statistika, ali u svim ostalim statistikama se tretira kao normalan cache.

 

Ima i cijela lista ovakvih specijalnih slučajeva, koji su izuzeti iz svih distance-related statistika, a u svim ostalim statistikama se računaju kao normalni cachevi. Riječ je uglavnom o Locationless Cachevima maskiranim u Virtualne Cacheve ili o različitim putujućim cachevima. Listu možete pronaći ovdje:

http://www.geocaching.com/bookmarks/view.aspx?guid=7cf4124c-1061-4412-b79a-7df1df4d8783

 

Pa eto, ako nekome nedostaje virtualni cache za suvenire u 8. mjesecu, a ima blizu neki planinski prijevoj koji još nije iskorišten, može logirati ovaj zanimljivi Virtualni Cache ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...