+francorius Posted August 17, 2014 Share Posted August 17, 2014 Bijna voor elkaar wat ik wil :-) Ik maak een route via knooppunten (planjeroute.nl) deze route opslaan als gpx en vervolgens via mapsource geschikt gemaakt voor PQ (cashes along route) de gpx file van mapsource wordt netjes ingelezen en de PQ gemaakt en gedownload (geeft twee gpx files waarbij er 1tje is met wpts toevoeging) deze gpx kan ik openen met mapsource en zie dan de route en de cashes die ik via PQ opgevraagt heb. Echter als ik deze gpx files (die ik download na de PQ) kopieer naar garmin dan kan ik de route niet kiezen! terwijl ik de gpx file van mapsource (dus voor de PQ) kopieer naar garmin wordt de route wel herkend. waar loopt er iets vout? groeten Frank Quote Link to comment
+StefandD Posted August 17, 2014 Share Posted August 17, 2014 Geen idee waar die route (of track?) in Mapsource vandaan komt. Pq's bevatten namelijk geen routes of tracks. Alleen caches en, zoals je zelf al aangaf, child waypoints in een apart bestand. Je zal dus de route/track die je hebt gemaakt apart naar je toestel moeten sturen. Quote Link to comment
+francorius Posted August 18, 2014 Author Share Posted August 18, 2014 Ha nu begint er een klein lampje te branden ... vanavond nogmaals proberen. bedankt alvast. Quote Link to comment
+francorius Posted August 19, 2014 Author Share Posted August 19, 2014 Ha nu begint er een klein lampje te branden ... vanavond nogmaals proberen. bedankt alvast. Oke nu is het duidelijk :-) ik ging er steeds vanuit dat de PQ en de route als 1 geheel waren. groeten Quote Link to comment
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.