Jump to content

Celebracja 10-lecia EC trwa dalej :)


GeoDarco

Recommended Posts

Kolejna inicjatywa GSA, ale jeszcze nie wiem co o niej myśleć.

 

http://community.geosociety.org/EarthCache/events/virtual5k

 

Zakrzówek wydaje się być idealnym miejscem :)

 

Jest już z tej okazji event w Górznie:

http://www.geocaching.com/geocache/GC59DXX_theres-a-storm-inside-of-us-ecv-2014

 

Ale jak zrobisz coś podobnego tez w Krakowie lub gdziekolwiek w Małopolsce, to super! Zapewne niewiele osób z południa będzie miało możliwość w tym czasie zawitać do Stolicy Polskiego Geocachingu.

Link to comment

Używając ironicznego terminu w tytule już dałeś mniej więcej znać, co o tym myślisz ;)

 

Ot takie celebrowanie i nic więcej. W profilu i tak mogę sobie wklejać obrazków do woli.

 

Nie biegam bo nie czuję takiej potrzeby, po co mam się odwadniać w tempie jeszcze większym niż wynika z warunków pogodowych, do wielu Earthcachy zrobiłem na piechotę dużo więcej niż 5 km, a dochodziła jeszcze droga powrotna.

 

Gdyby zrobili suvenira za np 10 Earthcachy w sierpniu to by była jakaś ekstra motywacja.

Link to comment

 

Na piechotę robię dużo większe dystanse niż większość biegaczy na pokaz w rajtuzach ukazujących wszystkie szczegóły anatomiczne :D

.....nie zapominających o licznych gadgetach absolutnie niezbednych do biegania- zegarkach rysujacych wykresy, krokomierzach, mierników tetna, spalonych kalorii itp.

Ad rem: fajna inicjatywa, i jak truchtający inaczej sie załapią, będzie fajnie, w stolicy GC hanbei zdaje sie nawet rowery dopuszcza...

Link to comment

Gdyby zrobili suvenira za np 10 Earthcachy w sierpniu to by była jakaś ekstra motywacja.

 

Earthy są własnością intelektualną Geological Society of America, oficjalnie jest to program edukacyjny. Jakie souveniry i za co są przyznawane, ustala headquarter i Groundspeak - ani GSA ani reviewerzy earthcachowi nie mają na to żadnego wpływu. W styczniu rozmawialiśmy na ten temat, w gronie byli wszyscy; HQ, GSA i kilkunastu EC-revów. Poruszyłem ten temat, bo tak urodziny jak październik przypadają na zimną część roku, a jednak najwięcej geokeszerów jest na półkuli północnej. Nic z tego nie wyszło; sierpień jest zarezerwowany dla inicjatyw groundspeaka.

Październikowe "wykrzykniki", jak ten bieg, czy International EarthCache Day są datowo związane z konferencjami, które podsumowują corocznie działalność GSA.

Edited by hanbei
Link to comment

Do października pewnie i tak wyzbieram wszystkie EarthCache w odległości mniejszej od 10 km od stacji kolejowej w ramach biletu strefy wielkomiejskiej... raczej nie zamierzam 'chomikować' na specjalną okazję...

Chociaż prawdopodobnie zostanie jeden, wg. opisu niedostępny i potrzebna jest lornetka żeby odpowiedzieć poprawnie na pytania brr... (alternatywa to wycieczka z przewodnikiem którego trzeba wcześniej zamówić, grupy jednoosobowe zapewne odpadają ...)

 

Za to jest sierpniowy suwenir za zdobycie co najmiej jednego EarthCache, może zachęci to więcej osób do szukania tego typu 'skrzynki' :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...