Jump to content

Zbiorcze powiadomienia?


GeoLog81

Recommended Posts

Ostatnio sobie dodałem do obserwowanych event i parę travelbugów i zostałem zasypany kilku(nastoma) powiadomieniami dziennie.

 

W jaki sposób wyłączyć otrzymywanie indywidualnych maili i włączyć powiadomienia zbiorcze? 1 mail dziennie mi do szczęścia wystarczy. Prawdę mówiąc, to jeśli chodzi o znajdowanie moich skrzynek to wystarczyłby mi 1 tygodniowo, ale nie będę się już czepiał szczegółów :)

Link to comment

Sie nie da... jedyna rada - porób odpowiednie filtry i etykietki w gmail'u (jeśli go uzyywasza) z założeniem, że ma pomijać skrzynkę odbiorczą.

Ja mam dla każdego typu logu, informacji w obserwowanych, a i jeszcze w znalezieniach zrobiłem osobne etykietki dla dwóch najczęściej znajdywanych serii (W jak Warszawa i DLK ) - ale ja mam dużo założonych keszy :D

Link to comment

No właśnie używam gmaila, ale mam osobne konto do geocachingu i filtr dodający etykietę do wszystkiego, ciężko będzie to podzielić, będę musiał doczytać i dogłówkować.

 

Nie rozumiem tego, czemu Groundspeak aktywnie zniechęca to rejestrowania skrzynek z największą ilością znalezień na GC.com? To chyba nie leży w ich interesie :D

 

Ale rozumiem teraz tych Niemców co nie rozumieli, po co ludzie zakładają power traile z 20 czy więcej pojemnikami, skoro równie dobrze możnaby zrobić multi :D 20x mniej logów jak nie więcej (więcej mniej) :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...