Jump to content

Maksymalna odległość pomiędzy stacjami multi?


GeoLog81

Recommended Posts

Czy jest jakaś maksymalna odległość między stacjami (stages) keszy typu multi dla keszy zarejestrowaych na terenie Polski?

 

Wiadome osoby prosiłbym nie pisanie, że promień Ziemi bo to nic nie wnosi :D

 

Chodzi mi o to, czy kesz może np prowadzić po różnych szczytach górskich albo różnych miasteczkach w Polsce...

Link to comment

Z doświadczenia powiem - ludziom nie chce się robić "długich" multaków. Mam 4 multikesze w lesie Kabackim. Jeden z nich wymaga przebycia 3 kilometrów z jednego punktu do drugiego [oba jawnie podane] - od 2011 roku była znaleziona (oc+gc) ok 60 razy

Link to comment

Nie zgodzę się z Tobą. Ludziom nie chce się szukać długich multaków w miastach, skoro mogą nabić statystykę na tradycyjnych. Jak zrobisz multaka w górach wzdłuż jakiegoś szlaku to poszukiwania to czysta przyjemność (np. multaki w G. Sowich). A oto jeden z dłuższych (60km) multaków na granicy z Polską: http://coord.info/GC1KVVN - 235 znalezień i 78% FAV.

Edited by Spider
Link to comment
Jeden z nich wymaga przebycia 3 kilometrów z jednego punktu do drugiego [oba jawnie podane] - od 2011 roku była znaleziona (oc+gc) ok 60 razy

 

Kabackie miejsca pamięci?? Przecież to nie jest długi multak, 10 minut i już po nim

Link to comment

Z doświadczenia powiem - ludziom nie chce się robić "długich" multaków. Mam 4 multikesze w lesie Kabackim. Jeden z nich wymaga przebycia 3 kilometrów z jednego punktu do drugiego [oba jawnie podane] - od 2011 roku była znaleziona (oc+gc) ok 60 razy

 

I tak masz więcej znalezień na rok na tym niż na moich tradycyjnych :P

 

A tu gdzie teraz jestem (Bawaria) to taki multi byłby w kategorii "krótkie i szybkie" :P

Link to comment
Jeden z nich wymaga przebycia 3 kilometrów z jednego punktu do drugiego [oba jawnie podane] - od 2011 roku była znaleziona (oc+gc) ok 60 razy

 

Kabackie miejsca pamięci?? Przecież to nie jest długi multak, 10 minut i już po nim

 

Nie każdy biega jak Usain Bolt...

Link to comment

Hmm a czy to na pewno jest multi? Bo wygląda bardziej na mystery - bo nie wiadomo, o jaką liczbę chodzi ani gdzie jej szukać. Multi, z tego co mi wiadomo, potrzebuje precyzyjnego określenia koordynatów. Jeśli np. jest opis 'idź na północ aż dojdziesz do drzewa za zjęcia, a potem skręć w lewo aż dojdziesz do płotu' to nie jest multi tylko mystery.

 

Ale widzę że jest popyt na duże multi :) Ciekawe, kto pierwszy ją znajdzie, przypuszczam że Niemcy :)

Edited by GeoLog81
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...