Jump to content

Geoawards 2014


ru.beus

Recommended Posts

Niby do słowackiego Mega eventu jeszcze trochę czasu zostało, ale może warto zawczasu się jakoś zorganizować i dogadać ;)

 

Kolega Murazor rzucił już jedną propozycję http://forums.Ground...dpost&p=5404171

 

Ja zapisałem się na sekretnego Flash Moba http://coord.info/GC57537

 

Może ktoś dysponujący autem, da się namówić na wypad w głąb węgierskiego i austriackiego terytorium ?

Edited by ru.beus
Link to comment

Event nocny nie dla mnie, słabo ciągnę bez snu w nocy...

 

Poc co w głąb terytorium? Event leży na granicy, można zrobić 3 kraje w 1 dzień na piechotę.

 

Z tego co widzę w dzień mega jest CITO i grupka eventów... chyba ktoś chce umożliwić zrobienie 10 typów w 1 dzień. Są chętni żeby to zrobić razem?

 

Do tego jest Devińska Kobyła a na niej grupka earthcachy i stado tradis.

 

To plan na przynajmiej 3 dni, a z centrum miasta i na 4.

 

Propozycja zupełnie poważna. Są chętni? Oczywiście osoba dysponująca samochodem zdziała szybciej i więcej, ale i bez samochodu da radę. Jeszcze nie wziąłem urlopu itp ale raczej nie będzie z nim problemu i mogę się dostosować (np Kobyłę i 3 państwa robić albo przed, albo po Mega).

 

Mam też namiary na kameralny hostel blisko dworca, prawie jak agroturystyka :P W grupce moglibyśmy mieć go na wyłączność, o ile nie jest już zarezerwowany ;)

 

Liczę na zgłoszenia chętnych :) Na pewno wszyscy skorzystają :D

Link to comment

Otwierając ponownie ten temat - wraz z ovellą wybieramy się na to Mega, dopisaliśmy się do drużyny XII na GC56PJ8.

W drużynie zostało jeszcze trochę miejsca, jeśli ktoś będzie już w piątek na miejscu zachęcam do uczestnictwa, w innym razie mogą nas połączyć z inną ekipą... ;-)

My wstępnie planujemy rozpocząć od wspomnianego piątkowego eventu; potem w sobotę rano CITO, a pod wieczór zapisałem się do tego "sekretnego" eventu; w międzyczasie może uda zrobić się kilka rodzajów skrytek. ;-)

Ma ktoś jeszcze jakieś konkretne plany?

Link to comment

CITO mam w planach, ale nie wiem czy dam radę dotrzeć przed rozpoczęciem - wszystko zależy od tego jak będzie wyglądać sprawa z transportem wahadłowym, bo w przypadku publicznej komunikacji mogę mieć problem z kupnem biletu o tak wczesnej porze.

Edited by ru.beus
Link to comment

W dobie wszechobecnych automatow?

 

Przyjmujących jedynie BILON :( .... A w kantorach ciężko go kupić...

 

Skąd to info? Bo ja tutaj widzę inaczej:

http://imhd.zoznam.sk/ba/doc/sk/11540/Multifunkcne-predajne-automaty.html

choć faktycznie, coś mało takich automatów...

 

A tu piszą, że na dworcu głównym kupisz już od 4 rano:

http://imhd.zoznam.sk/ba/doc/sk/10009/Predajne-cestovnych-listkov.html

 

No i w końcu, banknoty zawsze można gdzieś rozmienić.

Link to comment

Event nocny nie dla mnie, słabo ciągnę bez snu w nocy...

 

Poc co w głąb terytorium? Event leży na granicy, można zrobić 3 kraje w 1 dzień na piechotę.

 

Z tego co widzę w dzień mega jest CITO i grupka eventów... chyba ktoś chce umożliwić zrobienie 10 typów w 1 dzień. Są chętni żeby to zrobić razem?

 

Do tego jest Devińska Kobyła a na niej grupka earthcachy i stado tradis.

 

To plan na przynajmiej 3 dni, a z centrum miasta i na 4.

 

Propozycja zupełnie poważna. Są chętni? Oczywiście osoba dysponująca samochodem zdziała szybciej i więcej, ale i bez samochodu da radę. Jeszcze nie wziąłem urlopu itp ale raczej nie będzie z nim problemu i mogę się dostosować (np Kobyłę i 3 państwa robić albo przed, albo po Mega).

 

Mam też namiary na kameralny hostel blisko dworca, prawie jak agroturystyka :P W grupce moglibyśmy mieć go na wyłączność, o ile nie jest już zarezerwowany ;)

 

Liczę na zgłoszenia chętnych :) Na pewno wszyscy skorzystają :D

 

 

Geolog81 jak CI wyszlo 10 rodzajow? ja sie 9 doliczylam, ale moze musze na palcach zaczac liczyc :P

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...