Jump to content

Eventy zakładane przez cudzoziemców


GeoLog81

Recommended Posts

Oglądając okolice mega np. w Rydze widziałem eventy zakładane przez obcokrajowców którzy chcą poznać lokalnych keszerów przy okazji mega. Eventy w języku angielskim zakładane.

 

Czy w Polsce taki Event też by przeszedł, gdyby opis był tylko po angielsku? Czy reviewer robiłby problemy?

 

Pytam się z ciekawości, bo w Niemczech już prawie tydzień wisi mój event, do którego zostało już tylko półtora tygodnia. Dałem opis po niemiecku, ale krótki i z błędami, a dłuższy był po angielsku. I się zastanawiam, czy reviewer nie napisze mi za tydzień, że nie może opublikować bo zostały 3 dni do eventu (chociaż zgłosiłem go w terminie).

Link to comment

 

Czy w Polsce taki Event też by przeszedł, gdyby opis był tylko po angielsku? Czy reviewer robiłby problemy?

 

 

Taki event odbył się tydzień temu w Krakowie. Opis był po angielsku, a także w tym języku prowadzono spotkanie. http://www.geocaching.com/geocache/GC57QD3_geolupulus-in-krakow?guid=f749e910-8a48-4ee5-b9f6-c09b37b109af Spróbuj napisać do recenzenta może i powołaj się na przykład. Organizatorzy wyżej wymienionego spotkania robią tak w różnych krajach, które odwiedzają.

Link to comment

Nie wiem po co publikować event za granicą na polskim portalu? Wydaje mi się, że GeoLog81 chciał się spotkać z lokalnymi keszerami w DE.

 

Wracając do tematu, w wytycznych znalazłem, że event należy zgłosić do publikacji min. 2 tygodnie wcześniej, chociaż wydawało mi się, że jeszcze kilka dni wcześniej, żeby był opublikowany 2 tygodnie przed wydarzeniem.

"Events must be submitted at least two weeks prior to the event date." http://www.geocaching.com/about/guidelines.aspx

Dlaczego Twój kesz nadal "wisi"? Zapytaj lokalnego reviewera. Nie wiem, jak tam, ale nasz Silesian odpowiada w miarę szybko.

Edited by Tomal_C
Link to comment

Tyle że reviewer nie napisał mi, że jest coś nie tak. Po prostu event wisi od prawie tygodnia i nic się z nim nie dzieje...

Dobrze wiedzieć, że w Polsce nikt nie ma problemów z językiem angielskim :)

 

Może recenzent jest na wakacjach :D Tak czy siak, napisz do niego i przypomnij się delikatnie. W końcu z Twojej strony warunki zostały spełnione.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...