Jump to content

Walka z plagą mikrusów


GeoLog81

Recommended Posts

Mikro spoko - czasem nie da się inaczej, ale mikro takie, że logbook zapełnia się po 15 wpisach i w ogóle ciężko go wytargać z tej miniaturowej fioleczki to wg mnie przesada, zwłaszcza w miejscach, gdzie spokojnie dałoby się coś ciut większego umieścić.

 

Taka moja reflesja po tym, jak wyściubiłam nos z mojej prowincji do wielkiego miasta... :/

Link to comment

Ja spotkałem nano i bardzo miło go wspominam. Bo zamiast łazić po drzewie z przewieszką pod niską gałęzią (na co się już nie piszę po tegorocznym złamaniu nogi w kostce), to sobie to maleństwo wymacałem w centrum miasteczka. Sam mam kilka nano w zanadrzu i pewnie gdzieś jakiś zrobię.

 

A co je uzasadnia? Lokalizacja - np. bardzo ruchliwe od mugoli miejsce z małą ilością odwiedzających geocacherów. Bo trzeba wziąć poprawkę że logbook takiego ustrojstwa to średnio 2*25 wpisów. Czyli w wielu przypadkach wymagałoby częstego serwisu loga. A zrobić samemu porządnego logbooka do nano nie jest łatwo - ja straciłem sporo czasu na eksperymentach - i na hojność innych nie ma co liczyć bo to nie jest kwestia skrawka kartki.

 

Także jestem za a nawet przeciw.

Edited by hiuppo
Link to comment

Niestety, te mikro, o których ja piszę, znajdują się w bardzo znanym i uczęszczanym miejscu (i przez mugoli, i przez keszerów), a do tego zawierają wskazówki do skrytki bonusowej. Zmasakrowane mini mini logbuczki uniemożliwiają odczytanie danych do uzyskania kordów bonusa :/

Link to comment

Bo szybko i tanio się nabija statystyki...

 

A ja widziałem multi gdzie było 6 stage'y rozmiaru 'regular' (pudełka zawierały zadania do rozwiązania). Co niektórzy keszerzy by byli w szoku co za marnotrastwo bo możnaby z tego zrobić 6 bonusów do serii 120 mikrusów :D

 

Oczywiście to multi dostało ode mnie faworka.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...