Jump to content

Dlaczego mapa pokazuje kesze znalezione jako nieznalezione


alpateam

Recommended Posts

http://img104.imagev...787__122_411lo.

Witam mam problem z mapą z GC Polska pokazuje mi znalezione kesze jako nieznalezione czy ktos wie dlaczego tak jest ??

 

Może jeszcze nie nastąpiła synchronizacja bazy danych strony Geocaching.pl z oficjalną bazą geocaching.com ?

 

Też tak czasem mam. Niby synchronizacja bazy jest codziennie (OIDP), to zdarza się, że niektórych skrytek i po kilku dniach mi nie łapie (co ciekawe, tylko niektórych). Na szczęście można to sobie "ręcznie" poprawić:

w panelu po lewej: Twoje konto -> Ustawienia

i dalej w głównym oknie: Znalezione skrytki w Polsce -> Aktualizuj.

Link to comment
dziwne jest to na GC można zalogować zalożone kesze jako znalezione

To nigdy nie szukales wlasnego cache'a? Moje potrafily "przejsc" 20 metrow.

Jemu nie chodzi o SZUKANIE, ale o LOGOWANIE i zaliczenie własnych pojemników do statystyk...

A najgorsze jest to,że czasami człowiek szuka własnej skrytki, która NIE poszła sobie jest na miejscu- i nie może znaleźć...

Link to comment

heh jednego szukałem, przez chwilę ... złe duchy go przeniosły w inne miejsce... ale zwróciłem uwage że dziwnym - przynajmniej dla mnie - jest możliwość logoweania wlasnych keszy jako znalezionych :)własnie do statystyk ...

Edited by alpateam
Link to comment

. ale zwróciłem uwage że dziwnym - przynajmniej dla mnie - jest możliwość logoweania wlasnych keszy jako znalezionych :)własnie do statystyk ...

Dla mnie tez,ale może w centrali nie pomysleli,że ktos moze wpaść na tak inteligenty pomysł...

Jak to powiedział szanto przy jednej nowej gdańskiej skrytce do ownera, ktróry "znalazł" swoja jako czwartą w kolekcji : " przegapiłeś FTFa" :laughing:

Link to comment

ale zwróciłem uwage że dziwnym - przynajmniej dla mnie - jest możliwość logoweania wlasnych keszy jako znalezionych

 

Jest różnica pomiędzy byciem "właścicielem" a "założycielem". Ja mam jedną, obecnie moją, skrytkę zalogowaną jako znalezioną. Tyle, że znalazłem ją jak jeszcze nie była moja, ba, nawet nie przypuszczałem, że wkrótce będę miał możliwość ją zaadoptować..

I ze względu na takie właśnie sytuacje, uważam, że brak nadmiernych ograniczeń logowania, jest dobrym rozwiązaniem.

Link to comment

Oczywiście masz rację, bo kesza znalazles zanim go adoptowaleś wiec oczywistym jest ze masz go jako znalezionego - mimo że obecnie jesteś włascicielem, ale ja podzielilem sie swą wątpliwością co do możliwości logowania założonych przez siebie keszy jako znalezione ... dla mnie to okazja do powiedzmy nadużyć... i z tego co przeczytalem podobne przypadki są ... nie wiem czy mozna oddzielić jakoś adoptowane kesze od zalozonych ... jeśli nie to dadoskawina ma rację zeby zostawić tak jak jest - reszta wiąże się z uczciwością zalożyciela :)

Link to comment

Eventy raczej nie mają FTFów. No i praktykowane jest, ze aby event był uznany za "ważny", powinien się na nim pojawić ktoś poza założycielem.

Sam miałem podobny problem z jednym z moich wydarzeń, ale na szczęście pojawili się na nim Gnatmit i Inzane.E.T., wiec event - choć w wielce skromnym gronie - jednak się odbył.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...