Jump to content

Lista skasowanych logów użytkownika


VladMordock

Recommended Posts

Zauważyłem dzisiaj, iż nieco przestawił mi się "licznik" znalezień - dokładnie o jednego kesza. Zauważyłem, bo nie zgadza mi się lista "kamieni milowych" - wie ktoś może w jaki sposób wydobyć z bazy GC listę własnych, skasowanych logów ?

 

Podejrzewam, że ktoś bezlitośnie (świadomie lub nie) - skasował jeden z moich starych logów. Problem polega na tym, iż sprawa dotyczy wpisu w moim znalezieniu pomiędzy 400-500, a teraz mam już ponad 800 i zero szans na przypomnienie sobie wszystkich znalezionych pojemników... ;-)

Link to comment

Można wyciągnąć poprzez API Groundspeaka. Jeśli uzbroisz się w cierpliwość to mogę Ci ten log znaleźć, ale dopiero po 22.06, bo wcześniej nie będę mieć czasu. Oczywiście musisz mi się przypomnieć po 22.06.

 

P.S. Jeśli ktoś skasował Ci znalezienie to powinieneś otrzymać na maila powiadomienie o usunięciu wpisu.

Edited by Spider
Link to comment

Tak, wyczytałem właśnie w http://support.Groun...=kb.page&id=204 :

 

When a log is deleted, the owner of the log receives an email that generally looks like this:

 

[LOG] Log Deletion Notice<br style="font-size: 12px;">Your log entry for the listing Name of Listing (Geocache Type) was deleted <br style="font-size: 12px;">by User Name at Date and Time<br style="font-size: 12px;">Visit this listing at the below address: listing URL<br style="font-size: 12px;">Profile for Deleting User: user profile URL

 

 

Problem, że nie czytam dokładnie wszystkiego co przychodzi z GS, a dodatkowo kasuję maile starsze niż 30 dni. Wyciągnąłem lekcję i nieco poprawiłem reguły w skrzynce pocztowej, w przyszłości powinienem lepiej nad tym panować. ;)

 

Pytałem też z innego powodu - oprócz skasowania przez właściciela/użytkownika, czy jakakolwiek inna akcja (np. archiwizacja kesza niezgodnego z regulaminem itp.) może obniżyć licznik znalezień?

 

PS. Dzięki za propozycję pomocy. Jeśli nie znajdę przyczyny utraty tego loga odezwę się pod koniec czerwca.

Edited by VladMordock
Link to comment

Pytałem też z innego powodu - oprócz skasowania przez właściciela/użytkownika, czy jakakolwiek inna akcja (np. archiwizacja kesza niezgodnego z regulaminem itp.) może obniżyć licznik znalezień?

 

Archiwizacja nie, ale trwałe zablokowanie z wymazaniem śladów istnienia kesza (bardzo rzadkie, ale się zdarza) - i owszem. Ale w takim przypadku zazwyczaj logi są najpierw hurtowo usuwane więc znalazcy zostają powiadomieni.

Link to comment

Murazor - dzięki za wyjaśnienie.

Spider - dzięki za szybka pomoc.

 

Sprawa się wyjaśniła - szukałem spisku, znalazłem własną niefrasobliwość... cute_animated.gif

Faktycznie logi się nie zgadzają, ale wygląda na to, iż samemu jakiś czas temu skasowałem wpis do jednej ze skrytek. Skasowałem, bo jej logowanie było na granicy mojego sumienia (pomimo, iż formalnie nie jestem jej właścicielem, to brałem udział w jej przygotowaniu GC4K92R); zalogowałem, ale przez kilka dni spać nie mogłem i skasowałem tego loga. bad_boy_animated.gif

 

Przy okazji mieszałem nieco z innymi skrytkami (zdublowane logi) i pluginem statystyk do GSAK'a, może stąd całą sprawę odkryłem dopiero wczoraj.

 

Dzięki za pomoc - jak pisałem, odrobiłem lekcję i baczniej będę przyglądał się wszystkim mailom od GS. bad_boy_animated.gif

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...