+Yvn-Geeert Posted May 29, 2014 Share Posted May 29, 2014 Als ik een mysterie heb opgelost, dan pas ik de coordinaten boven aan de listing aan. De ? coords die de locatie van het vraagteken aangeven, die verander ik naar de originele coordinaten die ik uit de puzzel heb gekregen. Als ik dan de cache naar mijn gps zet, dan zet hij NIET de veranderde coords in mijn gps, maar de originele coords die boven aan de listing door de co zijn toegevoegd. Wie weet hoe dit kan? Ik heb altijd het idee dat als ik die aan heb gepast online, ik de cache naar mijn gps zet, die dan ook de goede coords op mijn gps zet, en niet de originele listing coords? Snappen jullie nog wat ik bedoel? Quote Link to comment
+taeke Posted May 29, 2014 Share Posted May 29, 2014 Heb je misschien nog een ouder bestand op je GPSr staan, met de fictieve coordinaten voor de cache? Ik gooi altijd de oude bestanden weg, en zie bij een opgeloste mystery met aangepaste coordinaten, de aangepast coordinaten verschijnen. Quote Link to comment
+Yvn-Geeert Posted May 29, 2014 Author Share Posted May 29, 2014 Ik had het bestand van de gps verwijderd. Maar misschien waren de wp's apart nog opgeslagen? Ik zal straks nog eens goed kijken. Even alles leeg maken. En nog eens proberen. Quote Link to comment
+Yvn-Geeert Posted May 7, 2015 Author Share Posted May 7, 2015 Nu hebben we weer hetzelfde probleem Waar op de GPS vind ik de waypoints?? Ik zie wel waypoints met eeen datum achter. Maar dat zijn oude data. Dus ik neem aan dat dat waypoints zijn van die we onderweg gemaakt hebben. We hebben GC30PY6 op de gps gezet, coördinaten vergeten te veranderen. Dus in het GPX mapje die gccode weer verwijderd van de gps. Nu de correcte coördinaten op de listing gezet. En sturen we de cache weer naar de gps. Maar nu blijven er de oude coördinaten staan. Wat gaat er nu fout? Quote Link to comment
+StefandD Posted May 8, 2015 Share Posted May 8, 2015 Waypoints, routes, tracks, geocaches, ze staan allemaal in gpx-bestanden. En die vind je in de \Garmin\GPX\-map. Die map kan op twee plekken staan: zowel in het interne geheugen van je Oregon als op je mSD-kaartje. Tip: schoon aan het einde van de dag altijd je GPX-mappen op. Uiteraard eerst de gegevens die je wilt houden kopiëren naar je computer. De rest kan je verwijderen. Quote Link to comment
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.