Jump to content

Gorski Kotar prijevoz


Dr Zagy

Recommended Posts

Dakle, u subotu i nedjelju 7. i 8. lipnja bit će event u Gorskom Kotaru. Pošto event počinje u 10:00 sati, trebalo bi riješiti prijevoz od-do.

Ja idem iz Osijeka najvjerojatnije u subotu ujutro oko 6:00. Ako netko treba prijevoz, nek se javi (može i iz Zagreba).

Povratak u nedjelju poslije eventa do ZG i OS.

Link to comment

Ima koga tko bi išao samo subotu? Meni je nešto uletilo i moram se vratiti do subote navečer.

 

Robi i ja sigurno ne možemo na oba dana ići, jer u nedjelju imamo obaveze. Ako ćemo ići to će biti samo u subotu pa možeš s nama, ali to još nije sigurno.

Link to comment

Dakle, ako sam uspješno savladao gradivo u donjem linku trebala bi se otvoriti lista s kutijicima koje nam je plan pokupiti na dvodnevnom, naglašavam dvodnevnom eventu ovaj vikend:

 

Zavičaj Petra Klepca

 

Nisam baš shvatio smisao takvih listi i kako ih pronaći, ali tješim se da sam još mlad :blink:

 

I još nešto, za noćenje molim potvrdu do srijede navečer kako bih mogao u četvrtak definitivno rezervirati smještaj. Nakon tog roka ne preuzimam odgovornost na sebe! O smještaju, cijeni i ponudi imate više u samom listingu!

Do jedne kutijice ima od parkinga do kutijice i natrag cca 2 sata hoda (Izvor rijeke Kupe) pa molim da zainteresirani i o tome vode računa!

Svi me slobodno mogu kontaktirati mailom iz profila, a dobar dio ekipe ima i mobitel pa može i tako :)

Link to comment

Dobro ljudi, gdje ste svi nestali? Čovjek se lijepo potrudi, organizira *dvodnevni* event, nađe spavanje, i sad svi trt-mrt, ja ne bi, ja imam ovo, ja ono, meni je hladno, meni je skupo, je ne bi hodao, itd. Jebiga, i meni je skupo, i pomaknuo sam neke stvari (koje možda i nisam smio) da bi mi ovaj vikend bio slobodan, ali bit će super vrijeme, super priroda, i gomila dobrih cacheva koje ne znam kad bi inače i išao tražit/našao.

Evo, ja ću ići, i kako nemam prijevoz, molio bih Zagija da me pokupi u Zagrebu kad bude prolazio. Isto bih i ostao spavati do nedjelje, ali ako dobro pratim, za sad bi ostali spavati samo Zagi, ja, te Sanjin i kćer (organizatori). Kakvi ste vi ostali kilavi cacheri??

Robi, Majo, što je s vašim part-time cacherima s posla? Zagi, jesi li možda pitao Gorana iz Parka Prirode Papuk da li bi išao i on? Ne znam koliko on prati evente u Gorskom Kotaru (i šire).

Ajde ljudi, kad će biti opet ovakva prilika? I onda ćete se žaliti kako nitko neće ništa organizirati. Pih...

Link to comment

Mi samo možemo reći da nam je jako žao što ne možemo prisustvovati ovom eventu. Još uvijek nam je u sjećanju prošlogodišnji event i za nas još uvijek najbolji event geocachera na kojem smo prisustvovali. Želimo vam puno zabave, nađenih geocacheva i lijepih uspomena. A mi se nadamo da se vidimo onda nagodinu ako se tradicija održi.

Link to comment

Hvala Arizona! Na noćenju će biti još jedan par iz Rijeke s kojima se dopisujem i čujem, ali ih u životu nisam vidio. Jebiga, nikome danas nije jeftino, ali kraj u koji idemo je totalno slijepo crijevo i pitanje je kada bi itko od nas išao tamo. Mislim da je broj kutijica koji tamo možemo pronaći sasvim solidan, možda mjesta na kojima se skrivene kutijice nisu nešto, ali su same lokacije izvrsne. One koji su već pronašli Promotivove kutijice znaju o čemu pričam, zaboga, izvori rijeka, vidikovci, rudarski rovovi, poučne staze, uz lijepo vrijeme, di ćeš više. Čak i nije bit u samim kutijicama, već u druženju, netaknutoj prirodi, zafrkanciji, planovima, itd.

Mislim i Zagy iz Osijeka će potegnuti, čak se prvi javio, odmah pristao napraviti event u eventu, svi trkeljamo treba za geocaching napraviti ovo ili ono, a ne možemo se ni sami sastati.

I mi bismo rado išli na evente u Zagreb i Sloveniju i Slavoniju, na CITO na Papuk na pun klinac mjesta, ali poštujemo organizatore i ono što piše u opisu eventa. Jbg, ako je CITO na Papuku u 9.00 sati i vidim da ne mogu stići, onda neću ići i neću ostavljati komentare tipa moglo bi ovo, moglo bi ono, ja bih ovo, s ovim se ne slažem, itd. Naročito mi na neku stvar ide ekipa koja nije postavila niti jednu kutijicu, organizirala niti jedan event, ali seru, brate, kao veliki, veliki stručnjaci geocachinga (već će se ti prepoznati u ovim recima). Ako Arizona smatra da sam upotrebljavao izraze koje nisam smio neka slobodno obriše post.

Samo malo razmišljanja organizatora i geocachera.

Primorci uvijek svoje goste dočekuju raširenih ruku i širokog osmijeha, tako ćemo i ovaj vikend koji nam dolazi to s radošću učiniti :)

Sve vas voli SiK D. Team (neke više, a neke manje) :anitongue:

P.S. Evo, dok sam pisao ovaj traktat javili su se Matko & Maja, bit će još evenata, a dogodine ćemo napraviti jedan dječji, za prve geokešerske korake ;)

Edited by SiK D. Team
Link to comment

pa gdje je frka tek je srijeda :D ionako se svi dogovori rade u cetvrtak navecer :)... kako je Maja napisala, mi smo ovaj vikend malo u guzvi, igra nam samo (dio) subote pa se još moramo smisliti što bi i kako bi...

što se ekipe iz firme tiče, oni već imaju planove za ovaj vikend pa nisam siguran hoće li moći (iš sad zvučim kao njihov odvjetnik :S).

a vezano uz

svi trkeljamo treba za geocaching napraviti ovo ili ono, a ne možemo se ni sami sastati.
&
Kakvi ste vi ostali kilavi cacheri??
- uvijek ima ekipe koja će više potegnut i one koja će manje; ovo je zabava i to dobrovoljna pa ako netko ne želi ili ne može ne vidim neki problem u tome niti potrebu za posebnim prozivanjem :rolleyes:
Link to comment

pa gdje je frka tek je srijeda :D ionako se svi dogovori rade u cetvrtak navecer :)... kako je Maja napisala, mi smo ovaj vikend malo u guzvi, igra nam samo (dio) subote pa se još moramo smisliti što bi i kako bi...

što se ekipe iz firme tiče, oni već imaju planove za ovaj vikend pa nisam siguran hoće li moći (iš sad zvučim kao njihov odvjetnik :S).

a vezano uz

svi trkeljamo treba za geocaching napraviti ovo ili ono, a ne možemo se ni sami sastati.
&
Kakvi ste vi ostali kilavi cacheri??
- uvijek ima ekipe koja će više potegnut i one koja će manje; ovo je zabava i to dobrovoljna pa ako netko ne želi ili ne može ne vidim neki problem u tome niti potrebu za posebnim prozivanjem :rolleyes:
Link to comment

Prvo sam mislio da ćemo (žena i ja) uspjet zajedno pa bi ostali na dva dana, pa je u planu bilo šatoriranje, ali ona ne može, tak da ja onda imam dozvolu, al smao na jedan dan :)

Bolje išta nego ništa ;)

 

Vjerovatno se utrpam kod Sove ;)

Link to comment

Ja bih stvarno volio ici, pa i dva dana, ali za subotu dobio poziv za obuku civilne zastite. :( Izmedju geocachinga i obuke mislim da je svima jasno sto bih radije, ali ovo je jednostavno obaveza :(

Zao mi je, nadam se da cu iduce godine imati vise srece...

Link to comment

Slažem se sa Arizonom. Skupo je, pogotovo doći iz Slavonije, ali ako sada ne dođem, pitanje kad bih ponovo došao (možda tek dogodine). I ja imam neke druge obaveze, ali sam si za ovaj vikend odredio da ću ići u Gorski Kotar tako da mogu prisustvovati eventu, a druge obaveze sam si rasporedio na druge dane.

Arizona, kupim te u Zagrebu u subotu ujutro, čujemo se za detalje.

Sanjine, pohvala tebi kao organizatoru što se trudiš. Bit će mi drago da se ponovo sretnemo, a nadam se da ćeš i ti doći koji put na event u Slavoniju iako znam da je dalek put.

Ostali ako stignete, navratite da se malo popričamo.

Vidimo se u GK.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...