Jump to content

3000-ti geocache u HR


Dr Zagy

Recommended Posts

Budući da smo imali okladu kad će pasti 2000-ti geocache u Hrvatskoj, tako otvaram temu i za okladu kad će biti 3000-ti postavljeni geocache u našoj zemlji. :) Predlažem da se oklade stavljaju do postavljenog 2200 cache, a onda se zatvaraju oklade pa tko bude najbliže, taj odnosi sve. :D

Molio bih da se uvede pravilo da ne mogu dvojica pogađati u dva bliska datuma. Naprimjer, ne može biti da jedan stavi datum 01.05, a drugi datum 02.05. Predlažem da datumi budu odvojeni sa barem 3 slobodna dana. Znači, ako netko stavi okladu na datum 06.05. onda drugi geocacher može staviti okladu na datum 02.05. ili 10.05. tj mora biti (minimalno) 3 slobodna dana između dvije oklade. Tako ćemo izbjeći situaciju da troje stave datum npr 04. 05. i 06. kad bi onaj tko je stavio 05. vjerojatno izgubio jer ima samo jedan dan za okladu.

Uf, sve sam lijepo objasnio, zar ne. :rolleyes:

Link to comment

Dakle da rezimiramo oklade:

 

Dr Zagy - 15.07.2015. - ulog: butelja vina

GCEdo - 30.08.2015. - ulog: neaktivirani geocoin

Maki433 - 03.10.2015. - ulog: nano container

Heroj ulice - 22.12.2015. - ulog: klopa

SiK D Team - 01.01.2016. - ulog: 10 mikro spremnika (foto film) s logbukovima

ExistingUser - 29.02.2016. - ulog: Croatian flag micro geocoin.

 

Dakle, ja sam bio najoptimističniji, a ExistingUser najpesimističniji. Kao i uvijek, vrijeme će pokazati tko je bio najbliže točnom datumu. Ovaj puta je bilo manje natjecatelja, možda zato što su se zasitili sa pogađanjem 2000-tog geocache.

Link to comment

Dakle da rezimiramo oklade:

 

Dr Zagy - 15.07.2015. - ulog: butelja vina

GCEdo - 30.08.2015. - ulog: neaktivirani geocoin

Maki433 - 03.10.2015. - ulog: nano container

Heroj ulice - 22.12.2015. - ulog: klopa

SiK D Team - 01.01.2016. - ulog: 10 mikro spremnika (foto film) s logbukovima

ExistingUser - 29.02.2016. - ulog: Croatian flag micro geocoin.

 

Dakle, ja sam bio najoptimističniji, a ExistingUser najpesimističniji. Kao i uvijek, vrijeme će pokazati tko je bio najbliže točnom datumu. Ovaj puta je bilo manje natjecatelja, možda zato što su se zasitili sa pogađanjem 2000-tog geocache.

 

A gle ja iz principa ne polažem nikakve oklade dok se ne riješi ono s prošlima. Pa još se nije ništ dogodilo od proslave, primo-predaje uloga i sl. Neeeznam ja koliko je to ozbiljno ;)

Link to comment

Evo, mislim da je današnji event odlično mjesto da se zaključi oklada, ako to svima paše. Naravno, neki su dali prognozu dosta prije 8. mjeseca (kad je postavljeno rekordna 202 cachea), pa bi možda i promijenili svoju originalnu prognozu...

Većina uključenih u okladu će biti prisutna na eventu, pa ćemo valjda više o tome tamo. Za ostale će biti update večeras/sutra.

Link to comment

Možemo zaključiti okladu. U ovom trenutku ima objavljeno 2524 geocache u Hrvatskoj. Ako bi netko sada prognozirao, bio bi u daleko većoj prednosti u odnosu na one koji su prvi dali okladu.

Dakle, ostaje nam da sačekamo i vidimo tko je pogodio najbliži datum. Naravno, sretan dobitnik će poslije morati napraviti event.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...