Jump to content

Ładowanie własnych znalezień do GSAKa


GeoLog81

Recommended Posts

Hej,

 

Jest wiele wątków na powyższy temat, ale znaleźć coś działającego wydaje się graniczyć z cudem...

 

W jaki sposób załadować własne znalezienia do GSAKa? Przeszukałem wszystkie menu i nic. Są ludzie, którzy piszą, żeby to robić przez szukanie skrzynek i zaznaczenie własnych, ale to załadowało tylko niektóre moje znalezienia mimo że podałem limit kilometrażu 2000 i znalezień 1500 :(

 

Legendarne PQ z własnymi znalezieniami widziałem raz w życiu, i nigdy więcej go nie zobaczyłem, poza tym z tego co mi wiadomo to PQ mają limit wielkości a znalezień może być dużo....

 

Kurcze chyba jakoś ludzie to robią? Takie staty się przydają np do LetterSoup do "wyzwań" alfabetowych...

Link to comment

Hej,

 

Jest wiele wątków na powyższy temat, ale znaleźć coś działającego wydaje się graniczyć z cudem...

 

W jaki sposób załadować własne znalezienia do GSAKa? Przeszukałem wszystkie menu i nic. Są ludzie, którzy piszą, żeby to robić przez szukanie skrzynek i zaznaczenie własnych, ale to załadowało tylko niektóre moje znalezienia mimo że podałem limit kilometrażu 2000 i znalezień 1500 :(

 

Legendarne PQ z własnymi znalezieniami widziałem raz w życiu, i nigdy więcej go nie zobaczyłem, poza tym z tego co mi wiadomo to PQ mają limit wielkości a znalezień może być dużo....

 

Kurcze chyba jakoś ludzie to robią? Takie staty się przydają np do LetterSoup do "wyzwań" alfabetowych...

 

W GSAKu masz filtr który pozostawia 'na tapecie' wszystkie Twoje znalezienia.

No, chyba że usunąłeś z GSAKa to, co znalazłeś, to bida. Ale odpal to 'legendarne' PQ ze znalezieniami w takim razie :

 

http://www.geocaching.com/pocket/

na dole strony masz

 

Moje znalezienia Data generowania (PST)

 

You can receive a Pocket Query containing a list of all the caches you have found, along with your log entries. Running this query will add it to the current queue for the day.

 

* The Pocket Query can only run once every 3 days.

 

i guzik 'Dodaj do kolejki'

 

i juz :)

 

To jest chyba jedyne PQ bez limitów

Link to comment

Jestem nowy w GSAKu, nie wiem o jakim filtrze piszesz, jak na razie użyłem go tylko i wyłącznie do zalogowania znalezień z Garmina (i bardzo mi się spodobało, bo mapka Groudspeaka nieprzyzwoicie muli, punkty często nie reagują i zalogowanie więcej niż 20 skrzynek było jak dotąd torturą :D:D:D).

 

Muszę to sprawdzić. Czy do tych makr do statystyk muszę uruchamiać jakiś filtr, czy wystarczy że takie znalezienia sobie wciągnę?

 

Czy jak loguję skrzynki z pliku .txt z Garmina to GSAK mi je automatycznie dodaje do swojej bazy, czy musze je extra 'zaciągać'?

Link to comment

W obszarze 2000km jest więcej skrzynek niż 1500 i chyba stąd problem. Program nie załaduje wszystkich. Coś takiego zauważyłem po ustawieniu 50km ale z ograniczeniem 50 skrzynek i wielu po prostu nie było. Zalogowanych czy też nie.

 

TO należy w takim razie ładować do GSAKa mniejszymi kółkami niż 50-kilometrowe, chociaż nie pamiętam czy przy ładowaniu skrzynek w okręgu jest jakiś limit ilościowy.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...