Jump to content

Problem techniczy


Scout_RB

Recommended Posts

Witajcie mam problem z aplikacją c:geo na androida. Gdy już znajdę skrytkę i wpiszę się w logbooka to pozostaje mi tylko wpisać wizytę w aplikacji, I to również robię. Problem w tym że oficjalna strona geocachingu nie widzi znalezionych skrzynek. Co robić?

Pozdrawiam.

Link to comment

Od wczoraj geocaching.com uparcie odmawia współpracy przy tworzeniu nowych skrytek.

Wiesza mi się na ostatnim etapie - wysyłaniu do podglądu. Mam wypełnione pole wiadomości dla recenzneta, Klikam na 'zapisz i podejrzyj' i nic się nie dziej.

Sprawdzone różne przeglądarki, dwa różne komputery (domowy i w pracy... )

Link to comment

Mam mały problem otóż chciałem dać log naprawiający skrytkę ponieważ poprzednia osoba zaznaczyła serwis pomyliłem logi i zarchiwizowałem skrytkę :( .

Chciałbym ją aktywować a że jest ukryta na śląsku pisałem do Galician Reviewer jakiś tydzień temu ale chyba jest na wakacjach :).

Może ktoś ma inny pomysł ?

Link to comment

Mam mały problem otóż chciałem dać log naprawiający skrytkę ponieważ poprzednia osoba zaznaczyła serwis pomyliłem logi i zarchiwizowałem skrytkę :( .

Chciałbym ją aktywować a że jest ukryta na śląsku pisałem do Galician Reviewer jakiś tydzień temu ale chyba jest na wakacjach :).

Może ktoś ma inny pomysł ?

 

Napisz do Masoviana, zastępuje Galiciana na tym terenie.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...