Jump to content

Mistery uživo


ArizonaSmith

Recommended Posts

Gledam ovo, i ne vjerujem da tako nešto kod nas postoji. Naime, na Kupime.hr (valjda znate što je) vidjeh sljedeću ponudu:

 

http://www.kupime.hr/ponuda/nova-vrsta-zabave-u-gradu-room-escape-igra/7565

 

a originalni sajt je

 

http://parapark.hr

 

Piše da je za timove od 2-6 ljudi, a košta 250k. Ako nas se skupi 6, to je oko 40k po glavi, što stvarno mislim da nije puno, a izgleda dobro (na sajtu piše da su timovi 2-5 ljudi, što ispada 50k po glavi). Naravno, može ispast da je živi s***, no kako znati ako se ne proba?

Kako je vrijeme ponude ograničeno, tko je za neka se javi pa da se organiziramo. Ušteda je samo 50k (jer na sajtu piše da je inače cijena 300k), ali veseli čovjeka.

Link to comment

išli su dvojica s posla i bili su prezadovoljni :) možda bi se pridružio. Mislimi da im je to malo prevelika cijena, jer ima ekipe koja čeka u redu za to, a vrijeme je ograničeno na max 60min, pa puta do 10 posjeta dnevno ... nakupi se, moglo bi jeftinije ;)

Link to comment

Evo baš chatam s frendom, veli da je ovo hit u Budimpešti, i da je on mislio otvorit u Zagrebu. Trunčicu je zakasnio.

Uglavnom, da li da kupujem ja, ili će netko drugi uletit (trenutno sam u Sloveniji, i ne baš pri internetu)?

 

Išli bi (redom prijavljivanja):

ja

Edo

Robi i Maja

Davor

 

To je već 5 (ako je točno što piše na njihovom sajtu). Boris je rekao da bi se *možda* pridružio, ali da je preskupo, tako da ga nisam stavio na listu (tražili su se binarni odgovori, DA ili NE), a ne uvjetne vjerojatnosti.

Doduše, ako ipak može ići 6 ljudi (kao što piše u ponudi - to je neozbiljno imat 2 različita broja), može se i Boris priključiti.

Well?

Link to comment

 

To je već 5 (ako je točno što piše na njihovom sajtu). Boris je rekao da bi se *možda* pridružio, ali da je preskupo, tako da ga nisam stavio na listu (tražili su se binarni odgovori, DA ili NE), a ne uvjetne vjerojatnosti.

Doduše, ako ipak može ići 6 ljudi (kao što piše u ponudi - to je neozbiljno imat 2 različita broja), može se i Boris priključiti.

Well?

 

Išao bih, samo ovisi o danu i terminu, jer pola dana kroz tjedan sam zauzet do 7-8 navečer. Pa ak se poklopi upao bi u đir ;)

Link to comment

OK, kupon je kupljen! Zvao sam i na telefon, žena kaže da može i 6 ljudi, tako da za Borisa ima mjesta (ako hoće).

E sad nastupa teži dio, a to je dogovor termina. To bi trebalo što prije, a na njihovom sajtu se može sve online rezervirati. Meni paše sve, sad pišite vi kad kome paše/ne paše. Ili možda da se nađemo uživo pa utanačimo termin?

Link to comment

Bok,

Zahvaljujući Ribafishu koji nas je ljubazno pozvao, danas smo bili ovdje: http://roomescape.hr/main/index. Rješavali smo i na kraju riješili Bunker.

Bili smo s klincima i bilo nam je jako dobro. Rok&Ribafish, Anjadunja i nas dvoje.

Svi smo uživali i bilo je jako uzbudljivo. Zahvaljujući timskom radu svih uspjeli smo spasiti svijet i izaći ponosno.

Posebno su se istakli klinci koji su ravnopravno učestvovali i svojim idejama pomogli da svi skupa uspijemo.

Druga zagonetka (banka) je u pripremi i planiramo ići u dogledno vrijeme i na to.

 

Prvi put smo bili na tako nečemu i možemo samo toplo preporučiti.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...