Jump to content

25/25 challenge


Dr Zagy

Recommended Posts

Kolega geocacher Heroj_ulice je postavio novi challenge cache u Zagrebu.

 

http://www.geocaching.com/geocache/GC4XHAZ_make-an-owner-happy-25-25-challenge

 

Naoko jednostavan zadatak. Potrebno je logirati 25 cacheva od 25 različitih vlasnika sa minimalno 25 riječi vlastitog iskustva u cache-u. Mislio sam da ću taj zadatak jednostavno riješiti jer volim pisati dugačke logove. Ali, kada sam malo analizirao pronađene cacheve u Zagrebu, vidio sam da i nije baš tako jednostavno. Najveći mi je problem što nema puno različitih vlasnika odnosno moji pronađeni cachevi većinom pripadaju nekim 10-tak vlasnicima. Mislim da sam jedva navukao brojku od 25 vlasnika.

Moja pitanja i nedoumice su slijedeće:

Što znači grad Zagreb? Da li trebam gledati na project-gc da li je cache u Zagrebu? Da li moram u tražilicu upisati Zagreb pa računati do nekih 10 km od centra?

Da li se pod 25 riječi podrazumijevaju i one riječi koje su napisane u priloženim fotografijama?

Što kada ja editiram log nakon objave ovog challenge-a iz nekog drugog razloga iako sam već imao upisano preko 25 riječi u logu?

Da li se mogu brojati i arhivirani cachevi?

 

Molio bih vlasnika ovog challenge-a da se očituje.

Link to comment

iako je već sve napisano u cacheu evo pojašnjenja

 

1. u zagrebu postoje cachevi od 51 različitog vlasnika, 24 ih ima po jedan cache, nekoliko po dva cachea, ostali i po više

2. grad zagreb = grad zagreb = županija grad zagreb - mozes na project-gc, mozes pokrenuti odgovarajući makro u gsaku, možeš gledati županijske granice an karti od geocachinga

3. 25 riječi u logu

4. kada ga editiras nekon objave, ne računa se

5. broje se svi logovi, osim onih editiranih nakon objave, dakle i arhiviranih cacheva

 

vlasnik se očitavao [:D]

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...