Sign in to follow this  
Followers 0
Dr Zagy

CITO vikend u travnju

10 posts in this topic

Kao i svake godine, tako se i ove godine u travnju točnije za vikend 26. i 27.4.2014. organizira CITO event povodom međunarodnog dana planeta Zemlje. Svatko tko prijavi Attended na CITO event, dobit će prigodni suvenir. Tako će geocacheri biti u prilici dobiti još jedan bod na cito eventu, zaraditi suvenir na profilu i što je najvažnije, pomoći će da priroda bude malo čistija.

Ima li prijedloga za lokaciju za CITO?

http://blog.geocaching.com/2014/01/announcing-the-2014-cito-weekend-and-souvenir/

0

Zagy jel neće biti CITO u Velikoj i ove godine? Nama je bilo super tamo. Odlična ekipa i super krajolik. Ove godine od tima bi išao samo ja (Matko) dok Maja mora paziti na budućeg trećeg člana našeg tima.

0

Na Sljemenu, provjereno ima već dosta postavljenih (što starih, što novih) a možda bude još koji do tada ;)

Gorski Katar da i ne spominjm, većina nas tamo nije ni zavirila, a neki su se ipak potrudili da posiju dosta toga :))

A možda na pol puta do istoka, da ne mora Dr.Z. da putuje preko pol HR ili će mu to ipak biti razlog da malo vidi mora :D

0

Kada je bgnjip već potaknuo tu temu da se priključim. Prošle godine smo imali jedan, po mojem mišljenju, jako dobar event u Gorskom kotaru. I za ovu godinu mi se po glavi mota jedna dobra ideja, isto za Gorski kotar, ali to sigurno neće biti krajem četvrtog, već prije u drugoj polovici petog ili prvoj polovici šestog mjeseca (razlog je često prevrtljiva klima u GK. Osim toga postoji jedno područje u GK gdje bi za sve mogla biti "gozba" od kutijica, a baš čini mi se da CITO nije za takvu berbu! O eventu u GK sve ću vas obavijestiti najprije na forumu da zajednički ispeglamo program!

Toplo se nadam da će se još poneki s područja PGŽ priključiti u organiziranju evenata i postavljanju kutijica jer ovako nećemo daleko!

0

Mota mi se ideja u glavi da pokušam organizirati CITO u Osijeku ili okolici. Naravno, prvo moram vidjeti da li ima zainteresiranih za tako nešto (nema smisla da organiziram i onda mi nitko ne dođe). To bi vjerojatno bilo u subotu tako da se ima vremena za poslije obići Slavoniju.

0

Super ideja i za ponovni CITO na Papuku, i za event u Gorskom Kotaru (prošli put je stvarno bilo super), a trebalo bi i do Osijeka otići, fali mi par županija s istočne strane (hehe). Sova je bio spominjao neki odlazak u Rijeku na fašnik, a kad smo već kod evenata, slijedeći petak (7.2.) je event u Mariboru. I to u 18h, malo nezgodno za sve koji rade.

Kad smo već kod Maribora, primijeti li tko onog velikog smiley-a napravljenog od 39 misterija? Ako nije, primijetite. I spomenuh li da sam riješio sve to? Ako nisam, spominjem sad. Upitah li već ima li koga za vikend čerečenja misterija (i ostalog) u Mariboru? Bilo bi dobro a) prespavati i iskoristiti 2 dana, i B) čekati da malo zatopli, ovo sad sa snijegom nema smisla.

Toliko od mene. :D

0

Geopark planira CITO i ove godine, javim se s dodatnim detaljima :) cim saznam...

Edited by heroj_ulice
0

Zagy jesi li saznao hoće li biti eventa u Velikoj i ove godine? Mi smo baš raspoloženi opet posjetiti tu okolicu ovoga puta s dječjim kolicima :)

0

Zagy jesi li saznao hoće li biti eventa u Velikoj i ove godine? Mi smo baš raspoloženi opet posjetiti tu okolicu ovoga puta s dječjim kolicima :)

Pričao sam sa Goranom. Rekao je da bi i ove godine nešto napravio, samo na nekoj drugoj lokaciji, ali isto na Papuku.

0

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0