+Smitsies Posted January 15, 2014 Share Posted January 15, 2014 Hallo allemaal, wij hebben onlangs een Garmin Oregon 600T gekocht. we hebben Pocket Query aangemaakt en deze via de mail ontvangen. Het bestand 'geunzipt'en en er bleef een mooi .gpx bestand over. Nu heb ik deze overgezet naar mij GPS en in de map GPX gezet maar als ik dan Geocaching opstart op de GPS zie ik geen caches (wel de 'losse' caches die er al opstonden). Heeft iemand hier ervaring mee of weet wat ik fout doe? Groetjes, Team Smitsies Quote Link to comment
+StefandD Posted January 15, 2014 Share Posted January 15, 2014 Mogelijkheid 1: één gpx-bestand is niet goed. Een PQ hoort uit 2 gpx-bestanden te bestaan. De eerste bevat de caches met omschrijvingen en de tweede bevat alle waypoints. Als je alleen de laatste in je gps zet zie je dus geen caches, maar alleen de bijbehorende waypoints in de Waypoint Manager. Mogelijkheid 2: als caches of waypoints meer dan 50 km van je vandaan liggen laat je gps ze standaard niet zien. Je kan laten sorteren op alfabetische volgorde of je gps even in BaseCamp bekijken, dan zie je ze wel. Quote Link to comment
+Smitsies Posted January 16, 2014 Author Share Posted January 16, 2014 het is gelukt, bedankt voor je reactie! Quote Link to comment
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.