Jump to content

Rezolucije, odluke, ciljevi, trudovi... a da se ne tiču kilograma :D


heroj_ulice

Recommended Posts

Zagi, svaka čast ako ti to uspije. Naime, već si valjda obrstio sve što se obrstit da u bližoj (pa i daljoj) okolici, a ne vidim nikoga (osim Matka i Maje, ali to je premalo) tko će ti tu istu okolicu žešće nadopuniti. Bez većih i dužih putovanja, brojevi se ne mogu nabildati samo tako. Znači, pravac Budimpešta?? Mislim da ti je to najbliža destinacija koju možemo zvati Eldorado (imaju sve živo). Ja bi rado još koji tjedan u lov u Budimpeštu, bio sam par puta, ali stalno niču novi cachevi.

Link to comment

Daklem, mi racunamo na novih 100 pronadjenih, odraditi 24/24, pronaci desetak kutijica iznad 1000 mnv, organizirati okupljanje, postaviti 20-30 novih kutijica,

hmmm i mozda osnovati udrugu

Sta smo napravili objavimo na istom mjestu za godinu dana?

Mislim da ti to neće biti problem. U Istri i na Krku ima puno cacheva i za 24/24 i za još i više od 100 pronađenih. Štoviše, vjerojatno ćeš uživati u pronalasku nekih kutija jer imaju visok broj favorit bodova. Desetak kutija iznad 1000 mnv isto ne bi trebao biti problem, rješivo za nekoliko vikenda. Okupljanju se radujem i nadam se da ću moći doći.

 

nja, power trail nije zanimljiv.... zabavnije je to riješiti normalnim cachevima :) recimo mirc je skupio 50 kom u zagrebu u jednom danu :D:D a cijelu večer je pio s nama...

Ne bih se složio, zna biti jako zabavno kad tražiš u društvu sa još 4 geocachera pa svi zajedno tražite. Potrebna je dobra organizacija i planiranje.

 

Zagi, svaka čast ako ti to uspije. Naime, već si valjda obrstio sve što se obrstit da u bližoj (pa i daljoj) okolici, a ne vidim nikoga (osim Matka i Maje, ali to je premalo) tko će ti tu istu okolicu žešće nadopuniti. Bez većih i dužih putovanja, brojevi se ne mogu nabildati samo tako. Znači, pravac Budimpešta?? Mislim da ti je to najbliža destinacija koju možemo zvati Eldorado (imaju sve živo). Ja bi rado još koji tjedan u lov u Budimpeštu, bio sam par puta, ali stalno niču novi cachevi.

Arizona, tako je, obrstio sam skoro sve u mojoj okolici. Ostalo mi još samo nekoliko cacheva. Matko&Maja će sad malo usporiti zbog drugih obaveza, a nekih drugih geocachera još nema toliko iako se malo uključuju i neki drugi. Do Budimpešte bi bilo lijepo otići na tjedan dana i pronaći što više cacheva. A bilo bi sigurno više od stotinu, možda i dvije.

 

Moj privatni cilj je ustvari redovito logirati cacheve koje sam našao (cca.250 u zasotatku trenuto...) :) I publishati sve ideje koje se kuhaju duže od pola godine...

I ja sam imao sličan problem kad sam neke cacheve logirao nakon više od mjesec dana. Sada sam ipak redovitiji, ali još uvijek uploadam slike na neke stare cacheve (pucam na emerald badge).

Link to comment

Godina se bliži kraju. Mogu se pohvaliti da sam dosad ispunio govoto sve što sam si planirao tj poboljšao statistiku za 20 % u govoto svim kategorijama. Nisam uspio baš sve ispuntiti, ali to nisam ni očekivao. Kad uspoređujem ovu godinu sa prethodnom, otprilike sam tu negdje. Možda je prošla godina ipak bila malo bolja jer sam osvojio neke cacheve iznad 2000 pa i 3000 metara, a ove godine tek nekoliko iznad 1000 m. Ali, nećemo cjepidlačiti.

Link to comment

Od uspjeha u ovoj godini izdvojio bih slijedeće:

 

1.Dodane nove zemlje- BIH i Crna Gora.

2.Zajedničko keširanje u Krškom

3.Event u Gorskom Kotaru

4.Solo prehodan brdski power trail u Slovačkoj

5.Posjet Logarskoj dolini u Sloveniji i postavljen cache na 1763 m.

6.Postavljeno nekoliko kutija na Papuku od kojih neki čekaju na ftf još od ljeta.

7.Emerald badge za FTF i uploadane slike

8.Planinarenje na Kalniku i Ivanščici u jednom danu te obnova kutije kod Kalnika i Čeva

9.Upoznato mnogo novih geocachera

i još dosta toga...

 

Naravno, bilo je i neuspjeha:

1.Neodlazak u Srbiju

2.Premalo cahceva u Mađarskoj

3.Neodlazak na Mega event u Slovačku

i još poneka sitnica...

 

Ajde da sad čujem vas!

Link to comment

Pa evo, ono što smo si zaželjeli to smo i realizirali: nismo pronašli 100 već 200,a godina još traje, organizirali tri eventa od čega jedan dvodnevni, riješili 24/24, postavili 21 kutijicu. Jedino nismo realizirali baš ono čemu smo se nekako najviše radovali, pronašli smo samo tri kutijice iznad 1000, ali zato smo pronašli najstariji postavljeni u RH!

Baš nas nije išlo, dva puta nismo uspjeli na Biokovo, nismo uspjeli na kratak GO u Bovec pa samim tim i na Mangart, a onda je otpao i slovenski Snežnik (ali neka, ovi ljepotani čekaju za neki milestone) :)

I da ono najvažnije, sve je to postignuto samo i isključivo s mojom Katarinom, ništa sam... :D

Link to comment

Mene fascinira kod Zagija da je ne znam koliko puta potegao iz Osijeka u Zagreb zbog eventa/cachiranja (navodno i sad u subotu dolazi), a Srbija mu je na 50-ak km, i ne uspije još otić tamo od početka cachiranja, unatoč Novogodišnjoj rezoluciji...??? Please explain!

Nije 50, nego 100 km do Novog Sada. S tim da se moram u istom danu vratiti natrag, dok u Zg mogu prespavati. Ali mislim da je to nekako psihološki, čim moram prijeći granicu, već mi se čini puno dalje.

 

Koliko ja znam, Zagy je već cachirao po Srbiji :)

Točno! Bio sam tamo prošle godine. Čak imam i jedan FTF.

Link to comment

Evo nasih zelja:

 

1. Sakupiti najmanje 162 kutijice,

2. Dodati najmanje 2 zupanije i jednu zemlju u statistiku pronadjenih (ili neke kombinacije),

3. Postaviti 25 kutijica,

4. Organizirati najmanje 2 eventa (jedan obavezno vec tradicionalno u Gorskom kotaru, a mozda i dva), ovisi o Dr. Zagyju ;)

5. Popraviti statistiku matrice 81 i 365,

6. 10 puta ici preko 1000 mnv, 2 puta iznad 1500, jedanput iznad 2000 i jedanput iznad 2500 mnv (ne dopeljati se autom do kutijice) :blink:

7. Ugostiti geocachera,

8. Ostale sitnice...

 

IZVAN KONKURENCIJE: dooooobroooo se zabavitiiii....

 

A sada vi... :rolleyes:

Link to comment

Evo nasih zelja:

 

1. Sakupiti najmanje 162 kutijice,

2. Dodati najmanje 2 zupanije i jednu zemlju u statistiku pronadjenih (ili neke kombinacije),

3. Postaviti 25 kutijica,

4. Organizirati najmanje 2 eventa (jedan obavezno vec tradicionalno u Gorskom kotaru, a mozda i dva), ovisi o Dr. Zagyju ;)

5. Popraviti statistiku matrice 81 i 365,

6. 10 puta ici preko 1000 mnv, 2 puta iznad 1500, jedanput iznad 2000 i jedanput iznad 2500 mnv (ne dopeljati se autom do kutijice) :blink:

7. Ugostiti geocachera,

8. Ostale sitnice...

 

IZVAN KONKURENCIJE: dooooobroooo se zabavitiiii....

 

A sada vi... :rolleyes:

Oho!

Porasli su apetiti od prošle godine :)

Link to comment

Evo mog popisa:

1. Dodati jednu zemlju

2. Naći 5 kutija u HR iznad 1000 m.

3. Diamond badge za uploadane slike

4. Postaviti 15-20 kutija

5. Poboljšati kalendar na 300

6. Napraviti jedan challenge

7. Upoznati puno geocachera (naravno, na eventima)

8. Organizirati 2 eventa

9. Posjetiti Novi Sad

10. Ima toga još, ali treba nešto ostaviti i za slijedeću godinu.

Link to comment

Evo mog popisa:

1. Dodati jednu zemlju

2. Naći 5 kutija u HR iznad 1000 m.

3. Diamond badge za uploadane slike

4. Postaviti 15-20 kutija

5. Poboljšati kalendar na 300

6. Napraviti jedan challenge

7. Upoznati puno geocachera (naravno, na eventima)

8. Organizirati 2 eventa

9. Posjetiti Novi Sad

10. Ima toga još, ali treba nešto ostaviti i za slijedeću godinu.

 

Ček malo, a gdje je posjetiti Rijeku i skinuti točku 2 u jedan vikend? :surprise:

Link to comment

Evo mog popisa:

1. Dodati jednu zemlju

2. Naći 5 kutija u HR iznad 1000 m.

3. Diamond badge za uploadane slike

4. Postaviti 15-20 kutija

5. Poboljšati kalendar na 300

6. Napraviti jedan challenge

7. Upoznati puno geocachera (naravno, na eventima)

8. Organizirati 2 eventa

9. Posjetiti Novi Sad

10. Ima toga još, ali treba nešto ostaviti i za slijedeću godinu.

 

Ček malo, a gdje je posjetiti Rijeku i skinuti točku 2 u jedan vikend? :surprise:

To spada pod 2a :)

Link to comment

Evo mog popisa:

1. Dodati jednu zemlju

2. Naći 5 kutija u HR iznad 1000 m.

3. Diamond badge za uploadane slike

4. Postaviti 15-20 kutija

5. Poboljšati kalendar na 300

6. Napraviti jedan challenge

7. Upoznati puno geocachera (naravno, na eventima)

8. Organizirati 2 eventa

9. Posjetiti Novi Sad

10. Ima toga još, ali treba nešto ostaviti i za slijedeću godinu.

 

Godina je na izmaku. Vrijeme je da pogledam unazad i rezimiram što je postignuto.

 

1. Done - Poljska i San Marino.

2. Done - u Gorskom Kotaru i Istri

2a. Done

3. Done

4. Done - 33 cache

5. Fail - ali više zbog toga što nisam imao u blizini kutije za tražiti.

6. Fail - challengi privremeno stopirani

7. Done

8. Done - 4 eventa

9. Hmmm...

10. Done

Link to comment

Posebno bih izdvojio slijedeće uspjehe: :)

 

1. Posjećeni vrh Orljak u Istri

2. Prvi planinari na Risnjaku ove godine (zajedno sa Sanjinom)

3. Popunjavanje djelića geopuzzle u Slovačkoj

4. Posjećen vrh Velky Rozsutec u Slovačkoj

5. 2 izleta na Kalnik

6. Postavljene kutije kod petrinjskih utvrda

7. Novogodišnji pohod na Papuku

8. STF u Italiji

9. Pronađeno 2000 geocacheva

10. Obnova arhiviranog geocache u Bosni

 

Bez konkurencije: napisana i objavljena hrpa reportaža :D

Link to comment

Mene fascinira kod Zagija da je ne znam koliko puta potegao iz Osijeka u Zagreb zbog eventa/cachiranja (navodno i sad u subotu dolazi), a Srbija mu je na 50-ak km, i ne uspije još otić tamo od početka cachiranja, unatoč Novogodišnjoj rezoluciji...??? Please explain!

 

Evo, konačno sam i to obavio. Danas sam bio u Novom Sadu i pronašao geocache. Tako da je i ovo skinuto sa to-do liste :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...