Jump to content

Prezent w postaci flagi


_Teodor_

Recommended Posts

Witam, mam pytanie ile trzeba znaleść skrytek w danym państwie aby otrzymać prezent w postaci flagi danego państwa w swoim profilu ?

Oraz drugie pytanie czy jeśli założe nową skrytkę w danym państwie to odrazu dostane prezent w postaci flagi czy też jest wymagana odpowiednia ilość założonych skrytek?

Link to comment

Jesli pytasz o project-gc to jest aktualizowany co tydzien (jeslin nie wspomagasz projektu finansowo).

 

Jak to??? Nie wiedziałem o tym! Znalazłem natomiast to na stronie project-gc: "Again, donations will not grant you access to anything extra"

 

Z z drugiej strony pisze: Maybe you colul consider paying for a membership that removes ads and gives you a lot more instead...

 

O co z tym wszystkim chodzi?

Edited by Scout_RB
Link to comment

Jesli pytasz o project-gc to jest aktualizowany co tydzien (jeslin nie wspomagasz projektu finansowo).

 

Jak to??? Nie wiedziałem o tym! Znalazłem natomiast to na stronie project-gc: "Again, donations will not grant you access to anything extra"

 

Z z drugiej strony pisze: Maybe you colul consider paying for a membership that removes ads and gives you a lot more instead...

 

O co z tym wszystkim chodzi?

 

To pierwsze jest nieaktualne i pewnie zapomnieli poprawić. To, że po zebraniu odpowiednio dużej liczby użytkowników zaczną rozwijać funkcje premium było jasne od zawsze i nie powinno nikogo dziwić. Trochę smutne, że zmniejszyli częstość aktualizacji informacji w profilu, ale trudno. Póki co, dotychczasowe funkcjonalności dostępne dla wszystkich pozostają. Ale nowe będą udostępniane tylko dla premium.

Edited by dadoskawina
Link to comment

Wie ktoś może wg jakiego klucza dobierane są kraje, które "mają" souvenira?

To, że są niemieckie Hansestädte a nie ma żadnego z innych państw to akurat mogę zrozumieć, ale jest sobie np. taka Bułgaria (nieco ponad 1k keszy) a nie ma Włoch. Jest Holandia i Luksemburg, nie ma Belgii.

Link to comment

Wie ktoś może wg jakiego klucza dobierane są kraje, które "mają" souvenira?

To, że są niemieckie Hansestädte a nie ma żadnego z innych państw to akurat mogę zrozumieć, ale jest sobie np. taka Bułgaria (nieco ponad 1k keszy) a nie ma Włoch. Jest Holandia i Luksemburg, nie ma Belgii.

Może ktoś nie wymyślił i nie narysował????

Bo to chyba od ludności pochodzi, nie z centrali....?

Link to comment

Jest jednak jeszcze kilka obrazków juz gotowych, czkejacych na dodanie i moze kiedys, przy jakiejs okazji zostanie to zrobione:

piekne, na co oni czekają! :shocked:

Niektóre( Słowacja ,Finlandia, dania to inne wersje istniejących, ale te inne calkiem niezłe są, szkoda,

Lonely Wolf miałby całkiem niezłą geo- klate z jego amerykańskimi zbiorami... :anicute:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...