Jump to content

Matrix w Polsce


mpark

Recommended Posts

Dziękuję raz jeszcze, i za gratulacje i za te wszystkie skrytki, które pozakładaliście, i za odległe wspólne wyjazdy, które z niektórymi z Was odbyłem w pogoni za matrixem. Upajam się aktualnie resztką matrixa:

 

a4cca2aa-72ab-459a-b62a-0836e86d94dd.jpg

 

Bardziej jednak niż matrix i badże cieszy mnie atmosfera, jaka panowała podczas dzisiejszego eventu. Kto nie był niech poczyta, popatrzy i pozazdrości:

 

Tajemnica poliszynela

Link to comment

Serdecznie gratulacje Toczyroszku! laughing.gif

Mam nadzieję, że po zdobyciu matrix-a oraz "wykoszeniu" iluś tam jeszcze FTF'ów nie przejdziesz na geo-emeryturę, o której kiedyś od Ciebie słyszałem. Szkoda byłoby już nie zobaczyć kolejnych skrytek Twojego autorstwa na mapie Krakowa. big_smile.gif

 

PS. Event pontonowy mnie niestety - z przyczyn "osobistych" - ominął, czego po przeglądnięciu zdjęć jeszcze bardziej żałuję... tired.gif

Link to comment

Serdecznie gratulacje Toczyroszku! laughing.gif

Mam nadzieję, że po zdobyciu matrix-a oraz "wykoszeniu" iluś tam jeszcze FTF'ów nie przejdziesz na geo-emeryturę, o której kiedyś od Ciebie słyszałem. Szkoda byłoby już nie zobaczyć kolejnych skrytek Twojego autorstwa na mapie Krakowa. big_smile.gif

 

Przyłączam się do gratulacji...

a co do geo-emerytury, to od kilku miesiecy abdul65 tez ja ogłasza,że już wkrótce... na szczęście tylko ogłasza! :rolleyes:

Link to comment

Co teraz będziesz toczył? :-)

 

Niedawno Spider mi powiedział, że "są rzeczy ważniejsze niż geocaching". Żartowniś z niego :)

 

Cele zawsze są. Pierwszym było zdobycie 1000 znalezień. Kolejnym uzyskanie znalezienia dla każdego dnia w roku. Potem matrix. Teraz moim celem jest zdobycie złoto-czarnego pasa :)

Poza tym jest mnóstwo mniejszych celów - niektóre ze względów strategicznych są niejawne. Np. przeserwisować wszystkie moje nieaktywne skrytki :)

Link to comment

Dziękuję,

 

długo myślałem, jak się będę czuł i w jaki sposób pogratuluję Pelpolkowi, jak to on będzie pierwszy a nie ja.

 

Zrobił to w bardzo podobny sposób jak ja sobie wyobraziłem ze to zrobię.

 

Poczułem ciepło słuchając słów brodacza, którego dobrze znam - dzięki Leszek.

 

To była najbardziej wariacka końcówka roku, Sylwester i Nowy Rok w moim życiu.

 

Cieszę się że dzisiaj Krzoszowi skończył się urlop i musiał wrócić do siebie, bo byśmy się chyba zakeszowali na śmierć.

 

Również jest też rzecz z której się nie cieszę w kontekście końca urlopu Krzosza.

 

Natomiast myślę, że najbliższe godziny przyniosą największe zaskoczenie w historii Polskiego geocachingu.

Link to comment

Miło mi pogratulować koledze KRZOSZ-owi zdobycia szóstego matrixa w Polsce. Moja radość jest tym większa, że miałem przyjemność być zaproszony do grona keszerów uczestniczących w tym wydarzeniu.

Jeszcze raz gratuluję Robert i trzymam kciuki za realizację twoich pomysłów. Myślę, że dzięki takim osobom jak Ty geocaching w Polsce będzie wspinał się tylko na wyższe poziomy.

A jutro mam nadzieję, że będę składał gratulację następnej osobie.

Pozdrawiam ciepło.

Link to comment

Wielkie gratulacje dla koleżanki FroggyTheGirl za skompletowanie matrixa. Tym większe uznanie się należy, że to pierwszy matrix w Polsce zrobiony przez kobietę. W tym wypadku nie ominęła mnie również przyjemność podziwiania zmagań koleżanki z podejmowaniem skrytek. Wczorajszego dnia nie zapomnę do końca życia - przejechane 750km i 19 godzin zmagań ze skrytkami, śnieżną pogodą, mrozem -17stC z wiatrem i jazdą po górskich zaśnieżonych serpentynach. A już o wilkach i niedźwiedziach w lesie o po 21-szej wolę nie wspominać :laughing:

Jeszcze raz gratuluję.

ps - wypocznij, bo teraz będzie już tylko trudniej :P

Link to comment

Matrixów jest co nie miara!

Jest tradycyjny, multi, zagadkowy, eventowy...

mikro, regular i large...

zimowy, wiosenny letni i jesienny

matrix założeń

matrixy wojewódzkie

no i matrix FTFów

 

tak więc wszystkie Hieny, Szakale, Gepardy i inne Kapibary nie prędko spoczną na laurach ;)

Link to comment

Są to wszystkie kombinacje trudności zadanie D / Teren T.

Daje to macierz "matrix" w ilości kombinacji 81.

Ja wejdziesz w swoim profilu na GC w statystyki to masz tam taką tabelkę pod pozycją Difficulty and Terrain of Caches I've Found lub Trudność zadania i terenu znalezionych przeze mnie skrytek - w zależności jaki język masz ustawiony - i to jest właśnie to.

Edited by longmen76
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...