Jump to content

Narudžbe


heroj_ulice

Recommended Posts

Daklem, u dogovoru s bgnjipom, ide se u nabavu naljepnica kod njegovog frenda.

cifre su:

a. small container (dimenzije naljepnice su: 12 x 6cm - uz malo rezuckanja, ili i bez, išle bi i na film box) = 1,25 kn

b. regular (dimenzije naljepnice: 18 x 9 cm) = 2,38 kn

 

Sova je jednom prilikom rekao "daj za 100 kn" pa bi u to moglo ući sljedeće: 40 small (npr. 20 srebrnih i 10 zelenih i 10 crnih) i 20 regular (10 crnih i 5 zelenih i 5 srebrnih).

 

Slušamo narudžbe :)

 

ja se odmah bilježim sa štovanjem za:

25 small - 10 srebrnih, 10 crnih i 5 zelenih

10 regular - 2 srebrne, 5 crnih i 3 zelene

Link to comment

A mogu i ja isto što i ti (25 small, 10 regular), iako sam ja više urbani cacher, pa su moji cachevi shodno tome i manji, a često i ofarbani u boju okoline pa ne idu naljepnice. Ali neka, ovo je oko 50-ak kuna valjda?

 

Kad smo već kod toga, da stavim i ovo što sam poslao Sovi neki dan - super ponuda za petling containere, ali u Njemačkoj. Jeftino je ali je postarina skupa za Hrvatsku - preko 30 eura. Posebno su tubice a posebno cepovi, ali je od istog tipa, pa valjda kombinira postarinu. Ako netko ima nekog u Njemackoj koji dolazi ovdje, bilo bi super da se za 20-ak eura dobije 100 komada, pa se onda podijeli koliko kome treba.

 

http://www.ebay.it/itm/100-PETling-Geocaching-PETlinge-9cm-o-Deckel-Kunststoff-Rohling-Pfandflaschen-/200825291960

 

http://www.ebay.it/itm/100x-Deckel-fur-PETlinge-verschiedene-Farben-Schraubdeckel-PETling-Kunststoff-/261218790202

Link to comment

Daklem, u dogovoru s bgnjipom, ide se u nabavu naljepnica kod njegovog frenda.

cifre su:

a. small container (dimenzije naljepnice su: 12 x 6cm - uz malo rezuckanja, ili i bez, išle bi i na film box) = 1,25 kn

b. regular (dimenzije naljepnice: 18 x 9 cm) = 2,38 kn

 

Sova je jednom prilikom rekao "daj za 100 kn" pa bi u to moglo ući sljedeće: 40 small (npr. 20 srebrnih i 10 zelenih i 10 crnih) i 20 regular (10 crnih i 5 zelenih i 5 srebrnih).

 

Slušamo narudžbe :)

 

ja se odmah bilježim sa štovanjem za:

25 small - 10 srebrnih, 10 crnih i 5 zelenih

10 regular - 2 srebrne, 5 crnih i 3 zelene

 

Eto, kao da sam i ja to naručio. Znači, isto 25 small i 10 regular. Boje mogu biti iste.

Link to comment

znači vako cijena od printa do ljepljenja na kutijicu:

 

mali paket 25s + 10r =55kn

veliki paket 40s + 24r =100kn

ili pojedinačno s-1,25kn r-2,4kn (u večim količinama računamo 2,38;)

 

što se tiče boja, printat ćemo u sve 3 boje (crni tisak na zelenoj a u negativu na crnoj i sivoj/srebrnoj (bijlo na crnoj ili sivoj radi urban-kamuflaže) s tim da manje zelenih u "S" i manje sivih u "M" klasi.

 

paketi su složeni onako "kako je narod tražio", pa sa da presložit po potrebi ;)

 

Planiram uzet extra veliki paket, za sitnu prodaju na eventu, a s obzirom da je sljedeće okupljanje za 15-20 dana, budemo produžili "prodaju". A možemo i prikupti narudžbe po ženljama za print naljepnica tipa: samo logotip, većih za auto sa tekstom po želji, rezane folije... i sl. samo pliz dođite s konkretnim tekstom i dimenzijama!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...