Jump to content

na sleme na sleme na sleme


heroj_ulice

Recommended Posts

daklem na sljemenu se sad vec svasta naselilo i nekako nije u redu da se to ne pocisti... a cujem i da je grah sve bolji i bolji :)

krajem mjeseca pomice se sat pa bi mogli iskoristiti neki od vikenda u listopadu za planinarenje (ili voznju busom i spust, ili setnju ili... - ideje??) i provjeriti jesu li svi cachevi na mjestu, suhi, uredni, lijepi i zgodni :D

a i provjeriti aktualne kulinarske specijalitete....

Link to comment

Daklem, nedjelja, 20.10. 9:00 (dok još imamo dnevnog svjetla) kod Vila Pongratz. Laganini nastavljmo prema Risnjaku i usput kupimo Path No. 9 - Put kestena. Kod Risnjak bi trebali biti oko 11:00-11:30. Dalje prema Grafičaru pa kupimo što ima i što tko još nije pokupio, ručamo odmaramo i što'l već ćemo htjeti. Natrag idemo prema Šestinama, a put dogovorimo ovisno o pristunoj ekipi i (ne)pronađenim cachevima :)... Ako stignemo cilj je pokupiti i (ponešto) Path 12. serije (prema nwayu ne previše, ima ih...)...

vrijeme bi nas trebalo poslužiti, čak i biti dosta toplo :) znate što vam treba za planinu ;)

 

pitanja, prijedlozi?

Link to comment

Daklem, nedjelja, 20.10. 9:00 (dok još imamo dnevnog svjetla) kod Vila Pongratz. Laganini nastavljmo prema Risnjaku i usput kupimo Path No. 9 - Put kestena. Kod Risnjak bi trebali biti oko 11:00-11:30. Dalje prema Grafičaru pa kupimo što ima i što tko još nije pokupio, ručamo odmaramo i što'l već ćemo htjeti. Natrag idemo prema Šestinama, a put dogovorimo ovisno o pristunoj ekipi i (ne)pronađenim cachevima :)... Ako stignemo cilj je pokupiti i (ponešto) Path 12. serije (prema nwayu ne previše, ima ih...)...

vrijeme bi nas trebalo poslužiti, čak i biti dosta toplo :) znate što vam treba za planinu ;)

 

pitanja, prijedlozi?

 

Ako produžite do Grafičara imate "Grafičar 2" i "Kapelicu sv. Jakoba" i onda okrenete cestom nizbrdo do velikog zavoja gdje sebrebacite na stazu kojom se spuštate preko "Medvedgrada" na "Kraljičin zdenac" i onda onih par na Šestinama... ;)

 

Eeeee i kao bonus, Arizona usput obnovi pumpu na Grafičaru :D;)

Edited by bgnjip
Link to comment

Dakle, prošlo je i to :) . Vježbanje mišića na padinama Medvednice :rolleyes: . Ekipa je bila probrana i neumorna :D . Pronađeno nekoliko cacheva, a postavljeno isto tako nekoliko B) . Lijepo proveden dan na sunčanom i pomalo vjetrovitom vremenu. Jedino smo morali čekati za ručak skoro sat vremena :( , ali što je to za nas planinare :lol: .

Bilo mi je drago da sam došao. Očekujem vas na planinarenju u Slavoniji negdje na Papuku ili Krndiji, već ćemo nešto smisliti :anibad: .

Link to comment

Dakle, prošlo je i to :) . Vježbanje mišića na padinama Medvednice :rolleyes: . Ekipa je bila probrana i neumorna :D . Pronađeno nekoliko cacheva, a postavljeno isto tako nekoliko B) . Lijepo proveden dan na sunčanom i pomalo vjetrovitom vremenu. Jedino smo morali čekati za ručak skoro sat vremena :( , ali što je to za nas planinare :lol: .

Bilo mi je drago da sam došao. Očekujem vas na planinarenju u Slavoniji negdje na Papuku ili Krndiji, već ćemo nešto smisliti :anibad: .

HE, he, jedva čekam tebe gledati u redu sat vremena...

...hvala što si došao do nas, ne bih nikada dopustio takvom gostu da tako potrati vrijeme susreta sa geocacherima na Medvednici :)

Link to comment

E Zagy, mislila sam da planinarima nije cilj samo hodati najstrmijim stazama i popeti se na najviši vrh nego i šetnja i uživanje u prirodi. Medvednica nije samo Sljeme (njen vrh) nego je puna drugih lijepih i zanimljivih staza i lokacija. Mislim da je i cilj ovih evenata upoznati manje poznate staze.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...