Jump to content

Eventi


heroj_ulice

Recommended Posts

Cisto da nam ne bude dosadno, najavljujem event u Pakracu vikend 24-26. svibnja... javim se s detaljima kako će biti poznati :) inače u pakracu je tada i hi-fi izložba i svakakv događanja pa će ovo biti dio toga u suradnji sa Muzejom grada Pakraca :) ostvario sam kontakt tamo pa se voditeljica zainteresirala :D

Link to comment

znam da su neki vidjeli, a evo i za ostale - objavljen je event u pakracu: http://www.geocaching.com/geocache/GC52BRT_multipak-2014-dobrodosli-u-pakrac

predviđeni termin je 10, ali je to promjenjivo ukoliko će biti više zainteresiranih da se to pomakne (Sanjine, Zagy?).. okvirni plan je prozujati malo po izložbi (čekamo program pa ćemo onda definirati i konkretan sadržaj eventa), podružiti se uz (trebalo bi biti besplatno) pivo i grah :) i navaliti na cacheve - nešto ima, nešto će biti do eventa i naravno preko nekoliko za sami event :) pakrac je omalen tako da ćemo uglavnom šetkati, a kako ima par cacheve u bližoj okolici njih možemo kasnije i autima riješiti...

ako će netko trebati smještaj, javite se pa ćemo nešto dogovoriti :)

Link to comment

znam da su neki vidjeli, a evo i za ostale - objavljen je event u pakracu: http://www.geocaching.com/geocache/GC52BRT_multipak-2014-dobrodosli-u-pakrac

predviđeni termin je 10, ali je to promjenjivo ukoliko će biti više zainteresiranih da se to pomakne (Sanjine, Zagy?).. okvirni plan je prozujati malo po izložbi (čekamo program pa ćemo onda definirati i konkretan sadržaj eventa), podružiti se uz (trebalo bi biti besplatno) pivo i grah :) i navaliti na cacheve - nešto ima, nešto će biti do eventa i naravno preko nekoliko za sami event :) pakrac je omalen tako da ćemo uglavnom šetkati, a kako ima par cacheve u bližoj okolici njih možemo kasnije i autima riješiti...

ako će netko trebati smještaj, javite se pa ćemo nešto dogovoriti :)

Meni odgovara termin u 10 sati. Čak bi moglo biti i u 9:30, ali vjerojatno je prerano za ekipu iz Zagreba.

Ako netko ide iz Osijeka, možemo zajedno. :)

Kad je pivo besplatno, to obično znači da će biti gužva i da ćemo se načekati u redu za jednu čašu piva. :(

Link to comment

Ekipo, čisto da si ne razbijate glavu i da možete početi planirati, event u Gorskom kotaru, vikend 6. i 7. lipnja (dvodnevni), do kraja tjedna će biti objavljen. Ove godine bit će puno više keševa koje većina kešera istočno od Delnica nije pronašla (mislim nitko), dosta vožnje, dosta hodanja (teren nigdje službeno ne prelazi trojku), prekogranična suradnja, noćenje (vidjet ćemo pod krovom ili pod otvorenim nebom) :), dodatna iznenađenja i tako to, znate mene.

Jedna važna napomena odmah na početku. Pristojni kapaciteti za noćenje na području gdje idemo su poprilično skromni, cijene noćenja su cca 150 kn (bit će cjenkanja, ne brinite) tako da s obzirom na broj prijava postoji mogućnost da ću morati povlačiti crtu :(

Za sada toliko...

PS Ako netko već sada zna da bi mogao biti sudionik neka mi se javi, imam jednu fora ideju, ali trebam suradnika :surprise:

Link to comment

ažurirani podaci za event u pakracu :) generalni program je druženje uz obilazak izložbe i/ili neka od tura po pakracu (ima i odličan vinski podrum ;)) pa ručak i cachiranje... navečer su u planu koncerti odnosno gledanje finala lige prvaka :D naravno uz pivo - manje više to piše i na listingu ;) do pakraca vam od zagreba autocestom treba manje od sat i pol čisto da si znate planirati ;)

također, dao sam intervju za županijski portal, čekam objavu pa vam dam priliku da se malo smijete ;)

Link to comment

Poslah ovo na FB grupu, ali ovdje još ima ljudi koji nisu tamo, pa share-am, jer je zanimljivo:

 

Upravo saznah za ovaj event, održan prije 2 dana u sjedištu geocachinga, Seattle-u. Film festival na temu geocachinga! Da znate za dogodine, valjda će biti opet, pa navalite s video radovima!

 

http://www.geocaching.com/geocache/GC51KH2

 

Kao što vidite u linku, lanjske pobjednike (video) možete vidjeti ovdje. Loš mi internet na moru, pa ću ih ja pogledati tek u Zagrebu... (šmrc)

 

http://vimeo.com/channels/729456

Link to comment

ne znam jeste li primijetili, ali imamo još jedan event: http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=88c4ac75-b989-47b4-a68d-4cf9c1d89914

a kako dobro znam oraanizatora (i uspio sam iscijediti poneku informaciju) svi koji vole misterije, koji vole cacheve oko kojih se covjek potrudi (i mislim POTRUDI) i koji vole nesto sto se rijetko viđa će biti oduševeljeni ;)

a za one druge tu je dobro pivo i dobra klopa u dobrom društvu ;)

Link to comment

Imamo ozbiljne namijere doći na GC5KNDA Event Cache Valentine's day 2015. ;)

 

...imamo 4 (četri) mjesta do Osijeka i natrag koja treba popuniti i podijeliti troškove goriva/cestarine, heh...

Planirani polazak iz Zagreba je u subotu raaaano ujutro, sa mogučim obilaskom Podravine i cacheva putem, a povratak u nedjelju nakon ručka autoputem, ili tako nekako...

...subota Osijek u Dr Zagijevom aranžmanu, nedjelja Vukovar, ako bog da...

Zainteresirani geocacheri, molim prijave na mail :)

Hvala.

 

Pozz...

 

HR_s00va i TikaTaka

Link to comment

Evo, kao neka skromna najava, vidim da se piše na drugoj temi o DEocacahingu, ali ja ću ipak ovdje. Taj vikend (25.-26.4.) mislim da ću se ja okušati u organizaciji jednog CITO-a u Rijeci (najvjerojatnije Šuma Striborova) pa ono čisto da imate informaciju u uhu.

Pa onda ako bude sreće i zdravlja jedan eventić u Kastvu ili Rijeci onaj vikend za 1. maj povodom gostovanja jednog hrvatskog geocachera u Rijeci.

Osim toga sada već tradicionalni event u Gorskom kotaru bit će održan i ove godine i to sredinom lipnja u Vrbovskom (kanjon Kamačnik). Kaže čiko Google: Zagreb - Vrbovsko 1 sat i 7 minuta, a Rijeka - Vrbovsko 52 minute, dakle na pola puta :)

Edited by SiK D. Team
Link to comment

Možete si staviti u kalendar Multipak 2015, vikend 22-23.5 u Pakracu. Detalji eventa naknadno, za sada samo da si znate planirati, ali ideja je da imate priliku obići i samu izložbu i najesti se graha, a što se eventa tiče još smišljam nešto što je zabavno, ali nije isto kao prošli put :)

 

Evo, kao neka skromna najava, vidim da se piše na drugoj temi o DEocacahingu, ali ja ću ipak ovdje. Taj vikend (25.-26.4.) mislim da ću se ja okušati u organizaciji jednog CITO-a u Rijeci (najvjerojatnije Šuma Striborova) pa ono čisto da imate informaciju u uhu.

Pa onda ako bude sreće i zdravlja jedan eventić u Kastvu ili Rijeci onaj vikend za 1. maj povodom gostovanja jednog hrvatskog geocachera u Rijeci.

Osim toga sada već tradicionalni event u Gorskom kotaru bit će održan i ove godine i to sredinom lipnja u Vrbovskom (kanjon Kamačnik). Kaže čiko Google: Zagreb - Vrbovsko 1 sat i 7 minuta, a Rijeka - Vrbovsko 52 minute, dakle na pola puta :)

Event u Rijeci, pa event u Pakracu, pa event u Gorskom Kotaru. Uf! Morat ću malo više puniti rezervoar na autu. (Nije da se žalim zbog toga).

Link to comment

 

Osim toga sada već tradicionalni event u Gorskom kotaru bit će održan i ove godine i to sredinom lipnja u Vrbovskom (kanjon Kamačnik). Kaže čiko Google: Zagreb - Vrbovsko 1 sat i 7 minuta, a Rijeka - Vrbovsko 52 minute, dakle na pola puta :)

A hoće li taj event u Gorskom Kotaru biti jednodnevni ili dvodnevni kao prošle godine?

Meni čiko kaže 3 sata i 22 minute.

Link to comment

A hoće li taj event u Gorskom Kotaru biti jednodnevni ili dvodnevni kao prošle godine?

Meni čiko kaže 3 sata i 22 minute.

 

Vjerujem da ako uraniš 1 dan do ZGa, će biti plodan a naći će se i gdje prespavat, pa imaš 2-dnevni "event" ;)

A pazi sad! kad ponovno pitaš čiku, reći će ti da imaš do eventa manje od 1h :laughing:

Link to comment

A hoće li taj event u Gorskom Kotaru biti jednodnevni ili dvodnevni kao prošle godine?

Meni čiko kaže 3 sata i 22 minute.

 

Vjerujem da ako uraniš 1 dan do ZGa, će biti plodan a naći će se i gdje prespavat, pa imaš 2-dnevni "event" ;)

A pazi sad! kad ponovno pitaš čiku, reći će ti da imaš do eventa manje od 1h :laughing:

 

Eto ga doktore, malo pomalo ti od jednodnevnog, dogurao do trodnevnog eventa :blink:

Link to comment

Ideja glede GC5NCDG, Clean Croatian Coast, Cuden_family se malo kuhala, ali ju je naš Edo dokuhao do kraja...

...iz kontakta sa organizatorima citiram i izdvajam:

 

Ja pitao Cuden family o CITO i eventu i kaže majstor da može i jezero

smile emoticon

...

 

--- quote ---

 

Hi,

 

Each pair of hands is welcome in cleaning, whether it be by the sea or on the popular beach of the lake, so the log will definitely will be accepted.

Of course I'll say yes.

 

Best,

Uros

 

BRAVO GC Edo, svaka čast, tako se to radi...

 

...a kad se male ruke slože (a ne glože) dolazimo do ovoga:

 

Subota 14.03.2015. kod GC49Q8M Jezero Jarun uoko 16:30-17:00 kolektivno CITO-amo, slikamo se i krećemo prema Samoboru na GC5NH9E Pi, Pi, Pi...Geocaching event in Samobor u 18:00

...ili naravno po Vašem izboru...

 

Bilo kako bilo, sretno Vam bilo

Link to comment

Event MOSLAVINA

 

N 45° 39.096 E 016° 32.141

 

Subota, 30.05.2015. Početak eventa je od 18h kraj ???.

 

Lokacija,ugostiteljski objekt"Amfora", mjesto Novoselec (2km od Križa).

 

Rezervirao sam dio lokala koji je fizički odvojen od ostatka,tako da imamo mir za sve priče i razgovore.

 

Eto, pozivam Vas sve zainteresirane da navrate u moslavački kraj na malo druženja.

 

Kasnije objavljujem još par novih cacheva i jedno iznenađenje se sprema.

 

sa sobom ponesite osmjeh i puno dobre volje.naravno baterijska lampa će vam trebat :)

objava sa linkom kad mi Vrso objavi...

Edited by Crosslex
Link to comment

zaboravhi napomenuti - onako iz rukava, priča se da će biti nešto elektirčnih bicikala za probati, da će biti neke igraonice za djecu, a grah i multipak izložba se podrazumijevaj ;) i pivo :D

 

Hoće opet biti i novih cacheva po Pakracu? Prošle godine je bila baš lijepa šetnja i upoznavanje Pakraca, pa bi ove godine mogli nastaviti s upoznavanjem grada i okolice :)

Link to comment

naravno da će biti cacheva, kakvo je to pitanje :D nekoliko komada je već u pripremi (i nisu samo tradiji ;)), a možda dodam još poneki (i moje skromno mišljenje je da će biti zabavni ;)). dobio sam danas i program od multipak izložbe pa čim se usuglasim s organizatorima updateam i sam event ;)

btw ima kakvih želja - tipa obilaska, posjeta nekoj od lokacija ili sl.?

Link to comment

 

btw ima kakvih želja - tipa obilaska, posjeta nekoj od lokacija ili sl.?

Ima - posjet kuli Čaklovac. :rolleyes:

 

@crosslex: ne vidim objavljen event, jesi ga pripremio i submitao ili tek planiraš?

Crosslex je lijepo rekao da čeka Vrsinu objavu. A ti navalio kao nestrpljiv. :P

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...