Jump to content

Drewniane coiny


andmaj40

Recommended Posts

Witam!

W geocaching bawię się od około 3 miesięcy więc nie ma się co dziwić mojemu zamotaniu :)

W wielu znalezionych skrzynkach znajdowałem drewniane coiny. Nie wiedziałem czemu majką służyć więc po prostu zostawiałem je tam gdzie były. Po przeczytaniu paru wpisów na ten temat rozumiem, że przedmioty te są po to by z jednej strony zareklamować geocaching, jakieś wydarzenie, bądź jego właściciela, a z drugiej są one po to by uatrakcyjnić zawartość skrzynki. Z tego co zrozumiałem to przedmioty te można zabierać (zostawiając jakiś własny drobiazg w zamian)i nie ma konieczności przenoszenia ich dalej. Słowem można je zbierać (kolekcjonować). Jeśli to co piszę trzyma się kupy to znaczy, że sporo takich drewnianych coinów, które spotkałem na swojej drodze po prostu przeleciało mi koło nosa :)

Gdyby znalazł się ktoś, kto ma parę sztuk drewnianych coinów i zechciał się nimi podzielić to byłbym bardzo tym zainteresowany. Oczywiście by nie ucierpiała na tym atrakcyjność skrzynek do których mogły by trafić to w zamian oferuję część gadżetów, które zawsze zabieram ze sobą by je dorzucić do skrzyneczek. (zdjęcie poniżej.

Jeśli znajdzie się ktoś chętny na wymianę to zapraszam na PW.

4r7f.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...