Jump to content

TB temető


ramgab

Recommended Posts

Korvin kollega nekem ajándékozta a TB-temetőt (ez úton is köszönöm).

Véleményem szerint nincs már létjogosultsága ebben a formában (a ládaoldalon egy logban kifelytettem), így arra gondoltam megszűntetem, helyére teszek egy új emlékládát.

Tekintve hogy történelmi döntésről van szó, gondoltam közvéleménykutatást tartok.

Várom a véleményeket !

Link to comment

nem gondolom, hogy a miatt kellene megszüntetni, mert bárki elveszettre tudja állítani az utazókat, ez egy szép gesztus és kész.

Mondjuk azt sosem értettem, hogy miért nem szabadott megtalálni, az szerintem egyszerűen nem egyezi ka szabályzattal. Persze az sem, hogy valaki a láda helyének felkeresésére megtaláltamot ír...

Szóval, ha a véleményemet kéred, akkor tégy ki egy ládát, ami maradjon ezen a kódon TB temető, és legyen kereshető bárki számára.

 

uff

 

Link to comment

nem gondolom, hogy a miatt kellene megszüntetni, mert bárki elveszettre tudja állítani az utazókat, ez egy szép gesztus és kész.

Mondjuk azt sosem értettem, hogy miért nem szabadott megtalálni, az szerintem egyszerűen nem egyezi ka szabályzattal. Persze az sem, hogy valaki a láda helyének felkeresésére megtaláltamot ír...

Szóval, ha a véleményemet kéred, akkor tégy ki egy ládát, ami maradjon ezen a kódon TB temető, és legyen kereshető bárki számára.

 

uff

 

Ez viszont megtévesztő, mer egy aktív ládában csak olyan utazó szabadna legyen amit el is lehet hozni onnan.

Ha egy utazó eltűnt legyen eltűnt vagy induljon el egy másolat.

szerintem

Link to comment

nem gondolom, hogy a miatt kellene megszüntetni, mert bárki elveszettre tudja állítani az utazókat, ez egy szép gesztus és kész.

Mondjuk azt sosem értettem, hogy miért nem szabadott megtalálni, az szerintem egyszerűen nem egyezi ka szabályzattal. Persze az sem, hogy valaki a láda helyének felkeresésére megtaláltamot ír...

Szóval, ha a véleményemet kéred, akkor tégy ki egy ládát, ami maradjon ezen a kódon TB temető, és legyen kereshető bárki számára.

 

uff

 

Ez viszont megtévesztő, mer egy aktív ládában csak olyan utazó szabadna legyen amit el is lehet hozni onnan.

Ha egy utazó eltűnt legyen eltűnt vagy induljon el egy másolat.

szerintem

 

Ja és k.... jó ötletem van az emlékládára.

Link to comment

Idézlek:

 

Sziasztok !

Talán egyszer az adminok csinálnak egy új ládatípust "TB temeto" néven, amibol mondjuk országonként 1db lehet. Ez egy virtuális (talán koordináta nélküli) láda lenne.

 

Nyilván a TB tulajdonosa nem szívesen nyílvánítja eltünté a bogarát.

A jelenleg használt temetok, pedig nem teljesen illeszkednek az érvénybel légo szabályokhoz.

 

Minden esetre az ötlet jó, kezdo koromban rengetegszer kerestem fel eltunt bogarat tartalmazó ládákat. Bizonyára nem kell leírnom milyen érzés állandóan lukra futni.

 

Van létjogosultsága, sajnos rengeteg TB és coin tűnik el még mostanában is. Ha a tulaj úgy gondolja, hadd tegye bele, mégha virtuálisan is.

Meg lehet kérni a kessereket, hogy "write note"-t írjanak csak hozzá, de ha valaki személyesen felkeresi az logolhasson "found it"-t is.

Szóval én inkább aktívvá tenném mint archiválnám

Link to comment

Idézlek:

 

Sziasztok !

Talán egyszer az adminok csinálnak egy új ládatípust "TB temeto" néven, amibol mondjuk országonként 1db lehet. Ez egy virtuális (talán koordináta nélküli) láda lenne.

 

Nyilván a TB tulajdonosa nem szívesen nyílvánítja eltünté a bogarát.

A jelenleg használt temetok, pedig nem teljesen illeszkednek az érvénybel légo szabályokhoz.

 

Minden esetre az ötlet jó, kezdo koromban rengetegszer kerestem fel eltunt bogarat tartalmazó ládákat. Bizonyára nem kell leírnom milyen érzés állandóan lukra futni.

 

Van létjogosultsága, sajnos rengeteg TB és coin tűnik el még mostanában is. Ha a tulaj úgy gondolja, hadd tegye bele, mégha virtuálisan is.

Meg lehet kérni a kessereket, hogy "write note"-t írjanak csak hozzá, de ha valaki személyesen felkeresi az logolhasson "found it"-t is.

Szóval én inkább aktívvá tenném mint archiválnám

 

Köszönöm, remek idézet ;-)

De már több mint négy éves, az óta a Groundspeak talált megoldást a problémára.

A ládát alig használja valaki, a saját bogarait meg színte senki nem rakja már bele.

Egyébként archiválás után is lehet használni erre a célra.

Valamint az hogy a láda még él kizárólag pupSino jóindulatának köszönhető.

 

Minden esetzre úgy látom a többség meg akarja menteni, kinek adhatom át ?

Link to comment

Sziasztok,

 

Annakidején, amikor létrehoztam ezt a ládát még elég sok TB temető volt világszerte. A mintát, szöveget, célzott feladatkört, saját egyedi szabályokat ezekből vettem (tehát nem saját kútfőből) - valami két tucatnyi volt belőlük akkortájt. Nem sokkal később ezeknek a mintaládáknak a száma drasztikusan csökkent. A jelenlegi helyzetet nem ismerem, de akkor alig maradt belőlük. Nem véletlenül kezdtek külföldiek is ide logolni TB-ket.

Kaptam hideget-meleget a ládáért, mert a deklarált célja ellenére szálka volt msokaknak ezért vagy azért. Elsődlegesen abból az okból, hogy van láda, de nem lehet találatot logolni, aztán meg amikor eltünt a láda, mikor pótlom, akkor most meg virtuális?!, stb, stb. Végül temporary disabled-be tettem és úgy maradt. Valamiféle levélváltásom volt pupsino-val is, de a részletekre nem emlékszem már.

 

Na szóval, Ramgab nagy terhet vett le a vállamról - én köszönöm. Már csak azért is segítség ez nekem, mert nem vagyok túl aktív kesser jelenleg, így nem feltétlenül tudtam volna a ládát a jelenlegi állapotából valami kedvezőbbe billenteni. Kíváncsian várom mi lesz belőle.

 

A szavazatom semleges: ha a közösséget szolgálni tudja, akkor inkább éljen. Ha meg nem tudja, akkor haljon.. :-D

 

Szép estét nektek.

Link to comment

Én személy szerint meghagynám.

Nemcsak azért, mert nekem még nincs meg, s fájó szívvel épp mostanában szántam rá magam, hogy bejelentem a ládába az első TB-met... :(

Ilyen nem volt még nálunk, s szerintem van értelme.

Még ha a céljára sajnos mind rossz érzéssel gondolunk (mármint a TB, Coin eltűnésére...)

Úgy gondolom, hogy maradjon kint a láda, s aki olvasatlanul akar belőle TBt vinni, az max. lukra fut, s utána olvas utólag...

Link to comment

Én személy szerint meghagynám.

Nemcsak azért, mert nekem még nincs meg, s fájó szívvel épp mostanában szántam rá magam, hogy bejelentem a ládába az első TB-met... :(

Ilyen nem volt még nálunk, s szerintem van értelme.

Még ha a céljára sajnos mind rossz érzéssel gondolunk (mármint a TB, Coin eltűnésére...)

Úgy gondolom, hogy maradjon kint a láda, s aki olvasatlanul akar belőle TBt vinni, az max. lukra fut, s utána olvas utólag...

 

Megkerestem DaveQ-t aki az USA-ban él és mostanában ő pakolgatja bele az elveszett tárgyait, ő is szeretné megtartani.

Mivel én nem értek egyet a megtartásával nem is szeretnék miatta leveleket kapni, átadom Kia-nak, és vállalom hogy kiteszek egy normál méretű dobozt, a napokban.

Link to comment

Megkerestem DaveQ-t aki az USA-ban él és mostanában ő pakolgatja bele az elveszett tárgyait, ő is szeretné megtartani.

Mivel én nem értek egyet a megtartásával nem is szeretnék miatta leveleket kapni, átadom Kia-nak, és vállalom hogy kiteszek egy normál méretű dobozt, a napokban.

 

Koszonom, mar be is izzitottam. A korabban otthagyott petlingem mar most keresheto a koordinatan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...