Jump to content

31 Days of Geocaching - August 2013


nway

Recommended Posts

Neznam ako ste skuzili ili ne, al evo neš zanimljivo za kolovoz! :) :)

 

Start plotting your crafty strategy, rally your friends and prepare for a month of geocaching like no other. August is being celebrated by geocachers around the world as the “31 Days of Geocaching.” Find a geocache, log a “Found it” (or an “Attended” for an Event Cache) and earn a unique calendar-style Geocaching souvenir for each day in August. That’s 31 souvenirs up for grabs.

 

To prepare for this epic challenge, you should tap into some expert advice. Check out the Top 8 Tips for Maintaining You Geocaching Streak post on The Geocaching Blog about planning for your geocaching streak. Spread the word about the 31 Days of Geocaching with your friends by attending the event on the Geocaching Facebook. And keep watching this event for more details about the August adventure, 31 Days of Geocaching.

 

Izvor: facebook grupa Geocaching

Link to comment

Ne pauziramo mi sa geocachingom već geocachiramo svojim prirodnim tempom tj. kad se stvori prigoda za to. 31 dan za geocachiranje je dobra fora, ali nas osobno to ne interesira da bi išli svaki dan u geocaching izričito s namjerom dobivanja suvenira. Smatramo kako to nije ni smisao geocachinga, al tko voli nek' izvoli :)

Link to comment

...maaa, nema tko nije, samo nemaju vremena sad' bit' na forumu od silnog cachiranja,

da ne bi mislio na cacheve, El Presidente vjerojatno riba oko Korčule,

dr. Zagi će postati OMV-ov maneken sa najviše posjeta benzinskim postajama jer svaki dan ide u Mađarsku po cache,

Crni vjerojatno još radi da može printat' listinge i tražit' cacheve bez GPS-a...

...i tak', sva'ko nekaj jedino ne znam za M&M...sigurno uživaju ako su uspjeli otkačit' od traženja kutijica.

Što se mene tiče geocaching apstinencija je završila, a zahvaljujući svima koji su nešto postavljali ovo proljeće ne moram ići daleko ;)

Link to comment

...maaa, nema tko nije, samo nemaju vremena sad' bit' na forumu od silnog cachiranja,

da ne bi mislio na cacheve, El Presidente vjerojatno riba oko Korčule,

dr. Zagi će postati OMV-ov maneken sa najviše posjeta benzinskim postajama jer svaki dan ide u Mađarsku po cache,

Crni vjerojatno još radi da može printat' listinge i tražit' cacheve bez GPS-a...

...i tak', sva'ko nekaj jedino ne znam za M&M...sigurno uživaju ako su uspjeli otkačit' od traženja kutijica.

Što se mene tiče geocaching apstinencija je završila, a zahvaljujući svima koji su nešto postavljali ovo proljeće ne moram ići daleko ;)

 

je je, jutros se zaletim na FTF (Grmošcica3) kad ono M&M se logirali ispred mene, kožda za koji sat ;) Al sam svejedno danas pokupio jedan FTF na Samoborskom :D

I tak, skupljaju se bedževi ;)

Link to comment

Mi došli u ZG na produženi vikend, a Grmoščica je blizu našeg stana, svega dvije stanice busom il tak nešt. Uglavnom krenuli smo ga naći jer znamo da je tamo već super lokacija zbog prijašnja dva cachea. FTF na tom cacheu je bio samo bonus :) E da i pokupili smo TB. Sve će biti uredno logirano čim uhvatimo više vremena :)

Link to comment

nije da se hvalim, ali imam ih sve :laughing: prvo kad sam vidio rekoh fak ja u zagrebu, a samo četri cachea još nisam pokupio, nema šanse...ali onda sam ne planirano otišo par dana na moreno, i tih par dana se oduljilo na tri tjedna, dalje znate kak je to :) ...još nisam ni sve pologo :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...