Jump to content

Kako postaviti brojač/pokazivač zastava/zemalja posjetitelja na listing?


HR_s00va

Recommended Posts

...hmm, poanta je bila count posjetitelja/nalaznika cachea, a ne internet stranice cachea...

...flag counter mi radi na profilu, ali ovo je nešto drugo :blink:

 

Molim, nastavite sa idejama...hvala.

Mislim da ovo što ti želiš ne može. Jedino da ideš na profil svakog nalaznika i vidiš odakle je on tj gdje ima najviše pronađenih cacheva. Ili tražiti od njih da prilikom logiranja upišu iz koje zemlje dolaze. Ja, recimo, na svojim logovima pišem "Pozdrav iz Osijeka" (ako je cache u Hrvatskoj) ili "Pozdrav iz Hrvatske", ako je cache u nekoj drugoj zemlji.

Edited by Dr Zagy
Link to comment

...hmm, poanta je bila count posjetitelja/nalaznika cachea, a ne internet stranice cachea...

...flag counter mi radi na profilu, ali ovo je nešto drugo :blink:

 

Molim, nastavite sa idejama...hvala.

Mislim da ovo što ti želiš ne može. Jedino da ideš na profil svakog nalaznika i vidiš odakle je on tj gdje ima najviše pronađenih cacheva. Ili tražiti od njih da prilikom logiranja upišu iz koje zemlje dolaze. Ja, recimo, na svojim logovima pišem "Pozdrav iz Osijeka" (ako je cache u Hrvatskoj) ili "Pozdrav iz Hrvatske", ako je cache u nekoj drugoj zemlji.

 

Slažem se sa doktorom, sova mislim da to nećeš nać ...nije izvedivo!

Link to comment

Jedno pitanjce oko Flag countera. Može li se jednom dobiveni kod stavljati u više različitih listinga ili za svaki listing treba svoj kod?

Hvala!

Svaki listing treba posebni kod. Ako bi stavljao jedan kod na sve listinge, onda bi dobio situaciju da npr svaki listing bude pogledan jednom, a flag counter će ti prikazati 5 posjeta na svakom listingu. Zato moraš uvijek iznova praviti kod za flag counter.

Link to comment

Hvala puno, doktore!

A ako stavim na listing recimo flagcounter s 10 zastavica zemalja, a imam posjete iz više od deset zemalja vidi li se to negdje u onoj statistici kojoj mogu pristupiti kao postavljač?

Mislim da se ne vidi. Ako si stavio limit na 10 zastavica, onda će ti prikazati 10 najčeščih zastava. Ostale zastave se ne vide.

Ja sam prije postavljao limit na 25 zastava, ali u novije vrijeme stavljam limit na 50 zastava. Mislim da će to biti dovoljno.

Link to comment

Moram demantirati Dr. Zagija, vidi se! Evo upravo otvorih svoj jedini cache na kojem imam flag counter (View of Korcula, GC2DQP1). Ne koristim baš flag counter, ali recimo ovdje ne samo da ja kao owner otvorivši link vidim sve zemlje iz kojih je otvoren listing cachea (u ovom konkretnom slučaju, 40 za sada), a bogami za USA ima i razbijeno po saveznim državama (19 za sada).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...